Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 с Android 2.3.6 само!!!
#76

здравейте с този телефон съм от има няма 2 седмици и откачам.

ако може някой да ми даде скаип и да ми обясни мъничко по подробно как става роот-а ще съм му благодарен

п.п името си показва защо да е по подробно. Благодаря предварително много ще съм благодарен ако някои помогне Cry Cry Cry Cry Cry

Samsung GalaxyAce 2 [h]GT-I8160 [/h]
Цитирай
Аксесоари
#77

boreca93 Много добре си е обяснено в темата, тези файлове които трябва да изтеглиш даже са линкнати Smile Действай стъпка по стъпка и ще си с руутнат телефон Smile Ако стане някакъв проблем тогава питай тука.

Iphone
Цитирай
#78

много се извинявам но само това не разбрах


2. Копирайте update_su.zip на вътрешната карта на телефона.
3. Вкарвате телефона в Download режим (При изключен телефон "Vol Down + Home + Power")

разархивирана или просто така и къде точно да в телефона на андроид файла или каде
и последно как се вкарва в Download режим ? само тези неща не разбрах Confusedtupid: Confusedtupid:

опитах се да го роот-на след като натиснах старт на один сега ми пише pass от долу пише 0:10 и ID:COM ми е в жълто успях ли Cry Cry Cry

Samsung GalaxyAce 2 [h]GT-I8160 [/h]
Цитирай
#79

boreca93 написа:много се извинявам но само това не разбрах


2. Копирайте update_su.zip на вътрешната карта на телефона.
3. Вкарвате телефона в Download режим (При изключен телефон "Vol Down + Home + Power")

разархивирана или просто така и къде точно да в телефона на андроид файла или каде
и последно как се вкарва в Download режим ? само тези неща не разбрах Confusedtupid: Confusedtupid:

опитах се да го роот-на след като натиснах старт на один сега ми пише pass от долу пише 0:10 и ID:COM ми е в жълто успях ли Cry Cry Cry
За руут не ти трябва ОДИН. Чети внимателно -
5. Изключете телефона и влезте в Recovery ("Vol Up + Home + Power")
6. Изберете apply update from sdcard и изберете update_su.zip
update_su.zip го слагаш в карта с памет, и не Vol Down , a Vol Up.

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#80

като си роот-нах телефона си местя игрите без проблем в картата на телефона си ми стои 1,10 ГБ а в картата с памет е пълна :rofl: :rofl: :cheers: :cheers:

Samsung GalaxyAce 2 [h]GT-I8160 [/h]
Цитирай
#81

Здравейте,
Телефона ми е руутнат, но миналата седмица инсталирах някакви актуализации на софтуера и сега след проверка с Root Checher от Goodle play ми дава че нямам руут, а то уви вече е така.
SAMSUNG GALAXI ACE 2 GT-S6802
Ще бъда благодарен някой да помогне
Цитирай
#82

nacata3 написа:Здравейте,
Телефона ми е руутнат, но миналата седмица инсталирах някакви актуализации на софтуера и сега след проверка с Root Checher от Goodle play ми дава че нямам руут, а то уви вече е така.
SAMSUNG GALAXI ACE 2 GT-S6802
Ще бъда благодарен някой да помогне

Колега ако апарата ти е GT-S6802 то тогава той не е АСЕ 2 ами ACE Duos. Разликите между двата апарата са съществени!

Ето линк към темата за руут на GT-S6802: https://www.androidbg.com/forum/topic442...-duos.html

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#83

Здравейте. За първи път се сблъсквам с андроид и въпросът ми може да ви се стори много тъп , но какво да се прави. Въпросът ми е : след като си руутна телефона , когато дойде упдейта до желето , телефонът ще ми покаже ли , че има актуализации ?
Цитирай
#84

Със сигурност ще покаже, но ако само си го руутнал. Ако си сложил къстъм ром може и да не покаже, а и няма да можеш да ъпдейтнеш по официалния начин, а с програмата Один.
Цитирай
#85

здравейте колеги май нещо се прецака телефончето направих всичко до 4та стъпка и като искам да го вклуча ми изкарва само черен екран кадето пище модела на телефона и сам се рестартира с JB съм къде бъркам как да го оправя Smile
Цитирай
#86

thunderstorm11 написа:здравейте колеги май нещо се прецака телефончето направих всичко до 4та стъпка и като искам да го вклуча ми изкарва само черен екран кадето пище модела на телефона и сам се рестартира с JB съм къде бъркам как да го оправя Smile

по кой начин го рутна,да не си пробвал с файла за джинджъра

Samsung Galaxy ACE 2 4.1.2 Jelly Bean + Alcatel OT Idol 2 + Lenovo A 7000 + Nokia 6 + Nokia 8.1
Цитирай
#87

MrSierra написа:
thunderstorm11 написа:здравейте колеги май нещо се прецака телефончето направих всичко до 4та стъпка и като искам да го вклуча ми изкарва само черен екран кадето пище модела на телефона и сам се рестартира с JB съм къде бъркам как да го оправя Smile

по кой начин го рутна,да не си пробвал с файла за джинджъра
ами по начина от първият пост така се мъчих сега се вклучва и си стои на черен екран какжо да го правя ееегасииии сега се мъчих и да инстална на ново фърмуера ама не иска и това да прави
Цитирай
#88

Не можеш ли да влезеш в download mod?
Цитирай
#89

Здравейте скоро си роотнах телефона и си слагам игрите на Сд картата и като се упдеитват ми казва че в телефона няма памет. Моля ви помогнете.
Цитирай
#90

joreto944 написа:Здравейте скоро си роотнах телефона и си слагам игрите на Сд картата и като се упдеитват ми казва че в телефона няма памет. Моля ви помогнете.
Туй файлче го теглиш и го слагаш в папка etc с някой файл манаджер(Es File Explorer, Root explorer...) и проблеме ти е решен. :cheers:
Предполагам, че си с 2.3.6 GB щото иначе е друг файла.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#91

Благодаря много Smile
Цитирай
#92

Изтегления файл го разархивирах с дадната програма и от там какво да правя Sad
Цитирай
#93

joreto944 написа:Изтегления файл го разархивирах с дадната програма и от там какво да правя Sad

forbidden8 ти е написал:

Цитат:Туй файлче го теглиш и го слагаш в папка etc с някой файл манаджер(Es File Explorer, Root explorer...) и проблема ти е решен.
Цитирай
#94

Как се unroot - ва и възможно ли е ? Tongue

Samsung Galaxy Ace 2,LG G4,Samsung Galaxy S7, Huawei P20 Pro
Цитирай
#95

pav4one написа:Как се unroot - ва и възможно ли е ? Tongue

Разбира се че е възможно. Може да се ънруутне с някакво приложение или просто да се инсталира оригинален (стоков) ром с програмата Один.
Цитирай
#96

anDroidGuy написа:
pav4one написа:Как се unroot - ва и възможно ли е ? Tongue

Разбира се че е възможно. Може да се ънруутне с някакво приложение или просто да се инсталира оригинален (стоков) ром с програмата Один.

Значи мога да ъпдейтна до JB и роота няма да попречи ?

Samsung Galaxy Ace 2,LG G4,Samsung Galaxy S7, Huawei P20 Pro
Цитирай
#97

Зависи. Ако само си го руутнал, няма да попречи, но ако си сложиш къстъм ром или кернел, просто ще трябва да използваш Один.
Цитирай
#98

Цитат:За руут не ти трябва ОДИН. Чети внимателно -
5. Изключете телефона и влезте в Recovery ("Vol Up + Home + Power")
6. Изберете apply update from sdcard и изберете update_su.zip
update_su.zip го слагаш в карта с памет, и не Vol Down , a Vol Up.

Здравейте. Реших да роотна телефончето и следвам горното. Изписва ми следното:

Instal\sdcard
Finding update package...
Opening update package...
Verifying update package...
EConfusedignature verification failed - в синьо
instal_package = (2)

и отдолу се появява лента за прогрес на действието, но стига до някъде и замръзва.
Това нормално ли е и колко време трае това инсталване?

GT-I8160
Android 2.3.6
I8160XXLL2
GINGERBREAD.XXLL2
Цитирай
#99

Трябва да следваш всичко от 1ви пост.
Цитирай

Здравейте извинявам се за глупавия въпрос някои ще обясни ли значението на този файл I8160XXLD8_ready_to_root_ANT.tar.md5 какво точно прави и ще имали проблеми с официалният ъпдейт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)