Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Voice actions Jeannie вече разбира и български...
#1

[Изображение: 5217829s.jpg]

Здравейте приятели,
откакто google пуснаха гласовото търсене на български,си човъркам jeannie-то и днес то взе че ми "проговори" на българки...проговори е силно казано,защото само пише отговорите и въпросите си,не ги произнася,че нямам tts на български,но...
просто от настройките му дадох езика да е defolt и стана
казвам му:отвори ми (еди си какво) и изпълнява...на "чист" бълграски

ето линк към Маркета,насладете се и Вие:https://play.google.com/store/apps/detai...MuZnJlZSJd
За да накарате програмата да Ви говори или отговаря на български,трябва да инсталирате speechLab2,тъй като е платена,първо теглите папката с данни,слагате я в главната директория на картата памет и след това инсталирате апк-то.
Папака-: https://www.dropbox.com/s/b3sq5ncscq4v1em/speechlab.zip
Апк-: https://www.dropbox.com/s/atr4iow0qo9vj6...1_2001.apk
Благодарение на колегата,vargala81

След като инсталирате SpeechLab-а влизате в настройките на телефона и в гласовите настройки вместо ТТС задавате SpeechLab,като машина по подразбиране.
При мен първия път даде форс клоуз,ма после всичко беше наред.


Описание

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
Аксесоари
#2

Jeanny, quit living on dreams... Jeanny, life is not what it seems :whistle:

Има ли досадни рекламки това нещо - гледам, че е безплатно... Стига да не са от тези, дето ти пускат съобщения в notification bar-a, съм склонен да я пробвам.
Цитирай
#3

Пробвах я и е голямо шоу . Работи с TTS на български и съответно отговаря на български. За жалост при превода ( някъде го има, някъде не) се получават много неточности и става доста забавно. Но и отговорите често не отговарят на истината. Попитайте го кой е президентът на България и кой е министър председател на България и гледайте резултата.....
Цитирай
#4

А TTS на български откъде?

Galaxy S (вече в жена ми) ★ Galaxy S III Mini (в сина ми) ★ Galaxy Note 2 (забравен в такси, бакшиша не го върна) ★ LG Optimus G F180L
Цитирай
#5

yass написа:А TTS на български откъде?
SpeechLab 2.0 от SlideMe
Цитирай
#6

хаха изпълнява ми сяка команда Big Grin
казах facebook и име и то ми отвори профила на човека Big Grin
Цитирай
#7

Ха, ха и аз се побърках вече, почнах да си говоря с телефона( с Джени) Със SpeechLab 2.0 е просто уникално, заслужава си 6.65$! Жалко, че ми свършиха парите в картата и неможах да си купя про версията на Джени! Ето линк за SpeechLab 2.0, ако някой иска да го копува http://slideme.org/application/speechlab-2-0
Ps. Благодаря на todorki за темата!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

Не мога да се оправя, за да го подкарам на български, обяснете малко как да го направя да го видя и аз, благодаря Smile
Цитирай
#9

bse07 написа:
yass написа:А TTS на български откъде?
SpeechLab 2.0 от SlideMe
Ееее,знаете,че не сме по плащанията,някой не може ли да го сподели,благодаря.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#10

Аз го купих и не иска да работи TTS-a

Poco F5 256/12
Цитирай
#11

vargala81 написа:И да го споеля едвали ще тръгне! След инсталацията тегли някакви данни от сайта, а като не е кракнато не ги изтегля. След окол час ще дам линкове за apk-то у папката от сд картата и може да пробвате.
Ето SpeechLab 2.0.apk
И Папката Разархивирате и качвате папката speechlab в главната директория на SD картата.
Пробвах на другия ми телефон и се получи.

Златен си колега, всичко работи :bow: :cheers:

Да попитам някой, който ползва асистента отдавна. Как да го накарам да набере някой от указателя. Или казва че е твърде сложно за него или казва че няма такъв контакт. С СМСите е същото.
Пробвах да нагласи аларма - уж направи, а като влезна в менюто я няма...

Toys: Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Note 10.1
Workhorse: Samsung Ativ Book 9
Цитирай
#12

gorang написа:Аз го купих и не иска да работи TTS-a
Зададели го като машина по подразбиране и след инсталация сваляли някакви данни? При мен свали 97 мб. данни на картата, от настройки на текст и реч, най-долу му слагам отметка, после го давам като машина по подразбиране и готово, всичко си тръгна от раз.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

има ли разлика между обикновената и плюс версия? при руснаците на 4pda има плюс версията на Джени
Цитирай
#14

vargala81 написа:И да го споеля едвали ще тръгне! След инсталацията тегли някакви данни от сайта, а като не е кракнато не ги изтегля. След окол час ще дам линкове за apk-то у папката от сд картата и може да пробвате.
Ето SpeechLab 2.0.apk
И Папката Разархивирате и качвате папката speechlab в главната директория на SD картата.
Пробвах на другия ми телефон и се получи.

Коя е тая "главна директория" Тръгна да тегли файлове, и до там"instalation feild" ми изписва
Първо качих папката на външната карта, после инсталирах апк. файла, такъв ли е редът?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#15

И при мен така,направил съм както е обяснил vargala81 ,не знам как да я подкарам,изглежда ми интересна :thumbup:

Mac os x
Цитирай
#16

vargala81 написа:
gorang написа:Аз го купих и не иска да работи TTS-a
Зададели го като машина по подразбиране и след инсталация сваляли някакви данни? При мен свали 97 мб. данни на картата, от настройки на текст и реч, най-долу му слагам отметка, после го давам като машина по подразбиране и готово, всичко си тръгна от раз.
Здрасти, имаш в предвид jeannie-то нали ??

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#17

аз не успях да подкарам SpeechLab на Galaxy S2; излиза ми надпис 'Unfortunately SpeechLab 2.0' has stopped.' и дотам; всъщност доколкото видях, и друг потребител се е оплакал от същото с ICS 4.04
Цитирай
#18

Златен си колега, всичко работи :bow: :cheers:
Цитат: Би ли споделил настройките на SpeechLab ?И след като ги направя влизам в jeannie-то тъй ли ?

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#19

rumen написа:има ли разлика между обикновената и плюс версия? при руснаците на 4pda има плюс версията на Джени
Разликата е,че няма реклами в +-а...аз ползвам voice actions plus от Блякмаркета

Който има въпроси по инсталирането или други да пита,ще се опитваме до отговаряме заедно.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#20

rumen написа:аз не успях да подкарам SpeechLab на Galaxy S2; излиза ми надпис 'Unfortunately SpeechLab 2.0' has stopped.' и дотам; всъщност доколкото видях, и друг потребител се е оплакал от същото с ICS 4.04
Аз го подкарах след подобен проблем, но първо го деинсталирах, изтрих папката която създаде и го свалих наново, явно първият път не се беше свалило докрай

Poco F5 256/12
Цитирай
#21

todorki написа:
rumen написа:има ли разлика между обикновената и плюс версия? при руснаците на 4pda има плюс версията на Джени
Разликата е,че няма реклами в +-а...аз ползвам voice actions plus от Блякмаркета

Който има въпроси по инсталирането или други да пита,ще се опитваме до отговаряме заедно.
Реагира ли на български?

Poco F5 256/12
Цитирай
#22

gorang написа:
todorki написа:
rumen написа:има ли разлика между обикновената и плюс версия? при руснаците на 4pda има плюс версията на Джени
Разликата е,че няма реклами в +-а...аз ползвам voice actions plus от Блякмаркета

Който има въпроси по инсталирането или други да пита,ще се опитваме до отговаряме заедно.
Реагира ли на български?
Да.
Доста е смешно когато незнае какво да изпълни или неможе и започне да ме пита глупости...общо взето се забавляваме...хихих

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#23

gorang написа:
rumen написа:аз не успях да подкарам SpeechLab на Galaxy S2; излиза ми надпис 'Unfortunately SpeechLab 2.0' has stopped.' и дотам; всъщност доколкото видях, и друг потребител се е оплакал от същото с ICS 4.04
Аз го подкарах след подобен проблем, но първо го деинсталирах, изтрих папката която създаде и го свалих наново, явно първият път не се беше свалило докрай

Тази работа със свалянето става само ако си купиш легално програмата, иначе няма начин; според мен това, което е дал колегата по-горе е напълно достатъчно за подкарване; но по-скоро проблема е, че програмата не е обновявана скоро и не върви на ICS 4.04 да речем
Цитирай
#24

rumen написа:
gorang написа:
rumen написа:аз не успях да подкарам SpeechLab на Galaxy S2; излиза ми надпис 'Unfortunately SpeechLab 2.0' has stopped.' и дотам; всъщност доколкото видях, и друг потребител се е оплакал от същото с ICS 4.04
Аз го подкарах след подобен проблем, но първо го деинсталирах, изтрих папката която създаде и го свалих наново, явно първият път не се беше свалило докрай

Тази работа със свалянето става само ако си купиш легално програмата, иначе няма начин; според мен това, което е дал колегата по-горе е напълно достатъчно за подкарване; но по-скоро проблема е, че програмата не е обновявана скоро и не върви на ICS 4.04 да речем
На ICS не знам дали върви,но при мен си тръгна безпроблемно...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#25

И при мен всичко върви без проблеми на ICS 4.04, цяла каса бира за vargala81 - виртуална Tooth

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)