Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Voice actions Jeannie вече разбира и български...
#26

Ивайло69 написа:И при мен всичко върви без проблеми на ICS 4.04, цяла каса бира за vargala81 - виртуална Tooth

Кажи как го подкара на 4.04, ако обичаш?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
Аксесоари
#27

TNTKZ написа:
Ивайло69 написа:И при мен всичко върви без проблеми на ICS 4.04, цяла каса бира за vargala81 - виртуална Tooth

Кажи как го подкара на 4.04, ако обичаш?

Инсталираш SpeechLab и другата от първия пост, отиваш в настройките и задаваш SpeechLab по подразбиране, влизаш в настройките да теглиш файловете, ще даде грешка, излизаш от там и с някой файлов менаджер изтриваш папката която е направило приложението на сд-картата и слагаш папката от варгала, рестартираш

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#28

Незнам защо, но при мен се получи от първия път. Просто архивирах папката и заедно с apk-то ги прехвърлих в корена на картата на другия ми телефон. Разархивирах, инсталирах и директно ми показа бутона за настройките, без да сваля нищо. На Джени не съм правил никакви настройки, само езика го дадох по default.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#29

Аз се сещам защо при мен може би не ще, сложил съм TotalRecall и на С2 тази програма модифицираше някакви файлове за да записва от линията; или пък не харесва Сиях
Цитирай
#30

losh1 написа:Златен си колега, всичко работи :bow: :cheers:
Цитат: Би ли споделил настройките на SpeechLab ?И след като ги направя влизам в jeannie-то тъй ли ?
Настройките на SpeechLab са ми: Всички отметки са махнати с изключение на "потребителски речник", четене на латиница ми е на английски, да не се чете е изключено и това е, няма друго. В настройки/ гласово въвеждане/ текст и реч/ най-долу го маркираш, след това горе го задаваш по подразбиране, инсталираш Джени и това е, друго не съм правил. От настройки/ текст и реч можеш да настроиш скороста на четене, която по подразбиране е на "бавно" и не съм я пипал.
Ивайло69 написа:И при мен всичко върви без проблеми на ICS 4.04, цяла каса бира за vargala81 - виртуална Tooth
Благодаря за бирата, тази вечер ще пия виртуално за здравето на всички колеги от форума!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

:cheers:

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#32

При мен на 4.1.1 като опитам да я задам по подразбиране и се самозатваря. Жалко.
Цитирай
#33

m.martinov написа:При мен на 4.1.1 като опитам да я задам по подразбиране и се самозатваря. Жалко.
На 4.1.1 на Nexus 7 работи, но съм я купувал. Пробвай и след рестарт как ще е.
Цитирай
#34

m.martinov написа:При мен на 4.1.1 като опитам да я задам по подразбиране и се самозатваря. Жалко.

И при мен се самозатваря, но после си работи с 2.2.2 съм.
Пробвах я на iGO My way и на Quickoffice Pro и чете на български,
като в офиса когато избереш говорителчето и те пита с какво да го отвори избираш pico tts.
И почва да чете на български Smile.
Цитирай
#35

Аз я подкарах половинчато на СГС2.Въпреки съобщението,че е спряла да работи в някой приложени си работи,като Moon Reader например.

ZTE Nubia Z5S
Цитирай
#36

Джени чете и хороскопа! Казвам и "зодия Овен" и тя го прочита!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#37

didocec написа:
m.martinov написа:При мен на 4.1.1 като опитам да я задам по подразбиране и се самозатваря. Жалко.

И при мен се самозатваря, но после си работи с 2.2.2 съм.
Пробвах я на иГО и на Офисе суит про и чете на български,
като в офиса когато избереш говорителчето и те пита с какво да го отвори избираш pico tts.
И почва да чете на български Smile.
Я обясни по-подробно как става, че се измъчих да го накарам да чете на български един док и не ще.

Poco F5 256/12
Цитирай
#38

Пак да попитам има ли някой, който е успял да го накара да набере някой от контактите? При мен все не намира такъв уж, а смених имената на кирилица.

Toys: Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Note 10.1
Workhorse: Samsung Ativ Book 9
Цитирай
#39

vjachi написа:Пак да попитам има ли някой, който е успял да го накара да набере някой от контактите? При мен все не намира такъв уж, а смених имената на кирилица.
Май по-лесно ги намира на латиница...
а смс-те ги праща на английски,макар да и ги диктувам на български...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#40

gorang написа:
didocec написа:
m.martinov написа:При мен на 4.1.1 като опитам да я задам по подразбиране и се самозатваря. Жалко.

И при мен се самозатваря, но после си работи с 2.2.2 съм.
Пробвах я на иГО и на Офисе суит про и чете на български,
като в офиса когато избереш говорителчето и те пита с какво да го отвори избираш pico tts.
И почва да чете на български Smile.
Я обясни по-подробно как става, че се измъчих да го накарам да чете на български един док и не ще.

Извинявам се Quickoffice Pro има опция да щете word и txt документи.Извинявам се за грешката още веднъж.
И става по следния начин отваряш документа натискаш меню бутона плъзгаш надясно докато видиш говорителчето.
Натискаш го и те пита с какво да го отвори с Pico tts или SpeechLab избираш Pico TTS и започва да чете на български и на английски, ако от настройките на SpeechLab си избрал латиницата да я чете на английски.

ПП: Има също опция да маркираш текст и да ти го прочете само него.
Цитирай
#41

С тази Джени много си говорим нещо, чак започнах да се притеснявам напоследък Tooth Иначе страшен начин да си упражнявам английския и немския и особено произношението, да не говорим купищата полезни екстри за хора като мен, които ги мързи да разцъкват телефона, а искат да го управляват с гласови команди Crazy

Galaxy Nexus Prime   Android  4.1 Jelly Bean   Android yakju build   Titanium Silver  
През целия наш живот, с дисциплината на карате, ние ще се стремим да изпълним пътя на КИОКУШИН .
Цитирай
#42

привет,

имам следното питане:

задавам Language - default на Jeannie, но не го запомня и винаги си стои на English и в такъв случай изобщо не отръфва на български, а само на английски ... някой да има идея защо се получава така ???

P.S. телефона е HTC Desire с андроид 2.2 ако има значение Smile
Цитирай
#43

И при мен така се получаваше, накрая не издържах и ги разкарах - не'ам нерви

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#44

Алармата се изпълнява, но трябва да си оставиш програмата в това състояние след твоята команда... Без да правиш нищо друго с телефона... Просто излизаш от програмата с хоум бутона.
Цитирай
#45

Абе,колеги,как да махна изговарянето на името при звънене?
Цитирай
#46

На Нексус С 4.1 я подкарах след като инсталирах само АПК-то, след това избрах в настройките на телефона за синтез на глас да се ползва спйичлаб и чак после качих папката от архива в първи пост. Отново изписа ФК но си запази отметката да е на спийчлаб а не на ТТС и вече работеше

Google NEXUS S (23) 4.3.1 JB - CM 10.2 / SE X8 (W) E15i 2.1
Win XP;7 / Mac OS lion
Цитирай
#47

TNTKZ написа:И при мен така се получаваше, накрая не издържах и ги разкарах - не'ам нерви
пробвахте ли с рестарт или чистене на данните?

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#48

1.Инсталира се SpeechLab и без да се отваря програмата, отиваш в настройките за език и въвеждане + изход на синтез на реч и задаваш SpeechLab по подразбиране.
2.Влизаш в настройките на speehlab да теглиш файловете, ще даде грешка, излизаш от там .
3.С някой файлов менаджер се изтрива папката speehlab която е направило приложението на сд-картата и се слага папката speehlab от zip-a на варгала.
4.Рестартираш.
Да се прави *точно * по точките и става.
Jeannie, естествено трябва да е инсталирано.
Цитирай
#49

nikoo64 написа:1.Инсталира се SpeechLab и без да се отваря програмата, отиваш в настройките за език и въвеждане + изход на синтез на реч и задаваш SpeechLab по подразбиране.
2.Влизаш в настройките на speehlab да теглиш файловете, ще даде грешка, излизаш от там .
3.С някой файлов менаджер се изтрива папката speehlab която е направило приложението на сд-картата и се слага папката speehlab от zip-a на варгала.
4.Рестартираш.
Да се прави *точно * по точките и става.
Jeannie, естествено трябва да е инсталирано.


Абе как ли не го мъчих на Galaxy S2 с 4.04, не ще и не ще; моля ако някой го подкара успешно на този телефон да се похвали като посочи с какъв РОМ е
Цитирай
#50

На S3 ICS 4.0.4 и S2 ICS 4.0.3 стокови, работи добре. Малко е смешно, като не разбере, какво му говоря, но е забавно като цяло и върши работа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)