Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Voice actions Jeannie вече разбира и български...
#76

Kovachki написа:
nikoo64 написа:На S3 ICS 4.0.4 и S2 ICS 4.0.3 стокови, работи добре. Малко е смешно, като не разбере, какво му говоря, но е забавно като цяло и върши работа.
Браво умници, супер, хакнахте го и какво?!? Сега създателите на синтезатора какъв стимул имат да поддържат и развиват продукта? Този синтезатор е направен с приоритет да го ползват слепи хора. Нямате ли 11 лева нормално да платите цената, ако става въпрос аз това го открих на втория ден след пускане на програмата май месец, но не съм публикувал как да се ползва нелегално. В следващия ъпдейт на андроид може би синтезатора ще трябва да се подобри, но кой ще го направи като няма приходи благодарение на специалисти като вас!?! Я си затворете очите и си разцъквайте скъпите устройства! Тогава ще разберете каква е "цената" на този софтуер.
Абсолютно съм съгласен,поне родните разработчици смятам че трябва да се подкрепят.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
Аксесоари
#77

При мен така и не успя да проговори...
Разбира ме ,но ми пише.Инсталирах ТТС и пак неще....
Първият път когато инсталирах ТТС като влезнах в Джани ми даде да си избера програма и там отметка за дефалт и аз си избрах СЛ (спееч лап) и когато казах нещо на джани ми даде форс клоус...
След това истрих СЛ и пак я инсталирах и сега нито форс клоус ми дава нито нищо (и не говори)...
Цитирай
#78

Браво за темата. На ics работи идеално. За компютъра е безплатна а за телефоните 11 лв..Програмата е много зле с качеството си. Не бих си я купил. Ще чакам по качествена от други разработчици.

Samsung s2/s3/Note
Цитирай
#79

Аз пък не можах да намеря настроийката от каде се включва,в език и клавиатура няма нищо,в достъпност пак така,каде е тая работа кажете?С модификация на модификацията цианоген 7.2 съм и галакси джио.Иначе сишко се инсталира няма форс клоус и тн. ,влизам в настройките на спечлаб и на джени.

Galaxy S3
Цитирай
#80

Kovachki написа:Браво умници, супер, хакнахте го и какво?!? Сега създателите на синтезатора какъв стимул имат да поддържат и развиват продукта? Този синтезатор е направен с приоритет да го ползват слепи хора. Нямате ли 11 лева нормално да платите цената, ако става въпрос аз това го открих на втория ден след пускане на програмата май месец, но не съм публикувал как да се ползва нелегално. В следващия ъпдейт на андроид може би синтезатора ще трябва да се подобри, но кой ще го направи като няма приходи благодарение на специалисти като вас!?! Я си затворете очите и си разцъквайте скъпите устройства! Тогава ще разберете каква е "цената" на този софтуер.

Ти като си такъв голям умник замисли ли се тези слепи хора откъде да изкарат 11 лева, за да си го купят. Повечето от тях са доста бедни (и то много бедни) и такова приложение трябва да е безплатно както е на много други места. Би трябвало разработчиците да се замислят върху някаква символична цена на това приложение. Освен това да вземе да го пусне в маркета, за да може ако на човек не му хареса да си върне парите, защото умнико ковачки в момента това си е чисто обирджийство при тези недостатъци и цена.
Цитирай
#81

myankov написа:Ти като си такъв голям умник замисли ли се тези слепи хора откъде да изкарат 11 лева, за да си го купят. Повечето от тях са доста бедни (и то много бедни) и такова приложение трябва да е безплатно както е на много други места. Би трябвало разработчиците да се замислят върху някаква символична цена на това приложение. Освен това да вземе да го пусне в маркета, за да може ако на човек не му хареса да си върне парите, защото умнико ковачки в момента това си е чисто обирджийство при тези недостатъци и цена.
Извинявай че те обидих, не си умник! Съжалявам за определението. Шегичка. Че много от слепите са бедни е верно, но всеки от нас, и аз съм със слабо зрение между другото, та можем да намерим 11 лева за толкова ценен синтезатор. За публикуването в маркета съм чул че е доста трудно, но на този въпрос трябва да искаш отговор от "БАКЛ". И цената е тяхно право да я определят. Трябва все пак да имат стимул да я поддържат и развиват. Синтезатора не е бъгав, тестван е на около 15 модела андроид устройства, работи много добре на 2.2, 2.3, 4.0 и 4.1, а бъгава е програмата "Джийни, би трябвало да се досетиш, специалист си май, имаш гледам 840 мнения във форума. Синтезатора е направен да работи с екранните четци "Тоукбак" и "Спийл". Обирджийство, като даваш такива квалификации приятелю, направи подобен софтуер, и го подари на слепите да го ползват. Програмистите вярно че не са по хардуера, но трябва да папкат храна, физически, ако ме разбираш. Накрая нещо сериозно! Наистина търсим програмисти и лингвисти за създаване на нов синтезатор адекватен на новите софтуерни и хардуерни изисквания на различните IT устройства. Имаме добро финансиране за целта. Благодаря на отзовалите се. Неискам препирни с колегите от форума, нека да сме положителни, кой с каквото може да помогне за да ползват и слепите хора модерните технологии.
Цитирай
#82

Приятели,нека не превръщаме темата в изблик на емоции,обиди или друго поле за негативни изяви.
Винаги като всяко едно нещо ще има съгласни и несъгласни,доволни и недоволни.
Не съм аз този,който ше ви съди,не съдете и Ви е мен.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#83

Kovachki, ще те помоля за напред да не слагаш епитети на хората във форума, ако искаш да останеш между нас, естествено.
Цитирай
#84

vladdark написа:Kovachki, ще те помоля за напред да не слагаш епитети на хората във форума, ако искаш да останеш между нас, естествено.
Слушам и изпълнявам, а може ли по почина на напредналите държави да не се разрешава постване и обсъждане на кракове и хакове на Български софтуер! Родолюбци във всички отношения!!!
Цитирай
#85

Ако имаш конкретни предложения, си има тема за това. Прекрачиш ли пак границата на нормалния тон ще си ограничиш достъпа до форума.
ПС: Въпреки че съм закупил програмата за което съжалих на 5тата минута, препоръчвам на останалите, които се чудят дали да я вземат - НЕ не я взимайте. Ако всички разработчици на програмата са като теб KovachkI, искрено съжалявам че Ви дадох парите си. Ако един човек уважи работата Ви, ще я купи. Не всички обаче дават пари за този дето клати гората, както Вие го карате да прави. Сигурен съм, че с нападките към съфорумниците, които направихте, просто си затворихте вратата към потенциални клиенти.
ПС2: С какво Вие Българските разработчици сте по-важни от чуждите, даващи фрее софтуер, както и евентуален рефунд на недоволен клиент не знам.
Цитирай
#86

Kovachki написа:
myankov написа:Ти като си такъв голям умник замисли ли се тези слепи хора откъде да изкарат 11 лева, за да си го купят. Повечето от тях са доста бедни (и то много бедни) и такова приложение трябва да е безплатно както е на много други места. Би трябвало разработчиците да се замислят върху някаква символична цена на това приложение. Освен това да вземе да го пусне в маркета, за да може ако на човек не му хареса да си върне парите, защото умнико ковачки в момента това си е чисто обирджийство при тези недостатъци и цена.
Извинявай че те обидих, не си умник! Съжалявам за определението. Шегичка. Че много от слепите са бедни е верно, но всеки от нас, и аз съм със слабо зрение между другото, та можем да намерим 11 лева за толкова ценен синтезатор. За публикуването в маркета съм чул че е доста трудно, но на този въпрос трябва да искаш отговор от "БАКЛ". И цената е тяхно право да я определят. Трябва все пак да имат стимул да я поддържат и развиват. Синтезатора не е бъгав, тестван е на около 15 модела андроид устройства, работи много добре на 2.2, 2.3, 4.0 и 4.1, а бъгава е програмата "Джийни, би трябвало да се досетиш, специалист си май, имаш гледам 840 мнения във форума. Синтезатора е направен да работи с екранните четци "Тоукбак" и "Спийл". Обирджийство, като даваш такива квалификации приятелю, направи подобен софтуер, и го подари на слепите да го ползват. Програмистите вярно че не са по хардуера, но трябва да папкат храна, физически, ако ме разбираш. Накрая нещо сериозно! Наистина търсим програмисти и лингвисти за създаване на нов синтезатор адекватен на новите софтуерни и хардуерни изисквания на различните IT устройства. Имаме добро финансиране за целта. Благодаря на отзовалите се. Неискам препирни с колегите от форума, нека да сме положителни, кой с каквото може да помогне за да ползват и слепите хора модерните технологии.

Казах ти, защо е обирджийство и пак ще ти го кажа:
1. Висока цена за слепите хора
2. Няма възможност да се пробва. Тоест купуваш и ако не ти харесва не може да си върнеш парите, който не са малко все пак за едно приложение. Няма и демо версия.
3. Публикуването в маркета не е толкова трудно. Всичко е въпрос на желание или по-скоро интерес.

Това ми харесва-разработчиците трябвало да имат стимул да я поддържат. Ако знаеш колко безплатни приложения от бълг.разработчици има в маркета и пак се поддържат. Като е платена поне да и направят демо версия, за да може да се пробва, а не да си клатят клиентите на тази цена.
Цитирай
#87

Здравейте,
Ще помля автора на темата да постне линк към сайта с програма, още в първия пост /така е честно/. Смешно е темата да почва с линк към откраднатият труд на някой. Да, и аз свалих копие на софтуера, за да го тествам - не работи. И аз не съм съгласен, че подобен софтуер трябва да се купува от измислени пазари, а не от този на Google. И само искам да вмъкна, че Google Inc., нямат къстъмъа кеа, на който да се оплачеш и от където да ти върнат парите! Имаш само 15 минути - това е. Ако наистина си незрящ на дали ще се оправиш с рефънд политиката им за 15 минути.
Хората с увреждания бяха най-болезната гледка, за мен, в студентски град - пълно е стях и никой не им помага, ползваха някакви умрели Siemens-и от преди 100 години и Нокии с фенерче! Смомням си дори, че имаше радио реклама си номер за VAS телефония, на който да се събират средства, за разработката на подобен синтезатор, дори ако не се лъжа - наистина тук не съм сигурен, беше замесен и БАН! Та къде е техният труд питам аз, за който плащам с данъците си!? Странно е... Колко объркано е всичко.
12 лева са символични... Гласът "Гергана" е яко дразнещ, лишен от всякаква натуралност и за качеството, което предлага смятам, че трябва да е напълно безплатен! Този "глас" просто ми изпилява нервите /поне в демо веидето/. При мен "хакнатият вариант" не тръгва, но мисля да купя приложението, просто за да подкрепя създателите му. Гласът от видеото е на светлинни години от Ivona, примерно. :coffee: Цената и пазарът също!

Where is the Apple head ?!
SAMSUNG Galaxy NOTE, SGS3
Цитирай
#88

Kovachki написа:
nikoo64 написа:На S3 ICS 4.0.4 и S2 ICS 4.0.3 стокови, работи добре. Малко е смешно, като не разбере, какво му говоря, но е забавно като цяло и върши работа.
Браво умници, супер, хакнахте го и какво?!? Сега създателите на синтезатора какъв стимул имат да поддържат и развиват продукта? Този синтезатор е направен с приоритет да го ползват слепи хора. Нямате ли 11 лева нормално да платите цената, ако става въпрос аз това го открих на втория ден след пускане на програмата май месец, но не съм публикувал как да се ползва нелегално. В следващия ъпдейт на андроид може би синтезатора ще трябва да се подобри, но кой ще го направи като няма приходи благодарение на специалисти като вас!?! Я си затворете очите и си разцъквайте скъпите устройства! Тогава ще разберете каква е "цената" на този софтуер.

Доколкото знам SpeechLab беше направена безплатно от Майкрософт (по точно от клона и в България) при компютрите и подарена на незрящите в България.Не зная как стоят нещата при телефоните ,ама да продаваш нещо по принцип създадено безплатно и с благородна цел Rolleyes
Цитирай
#89

Може ли някой да даде линк към файловете на спичлаб. В първия пост не работят.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#90

Искам и аз линк, моля
Цитирай
#91

vargala81 написа:Заповядайте!
SL- https://www.box.com/shared/q990zr9vgulxftkil189
SL.zip- https://www.box.com/shared/9ky0onth97ua1gaztfda

Пак същия проблем и с тези линкове "The user hosting this content is out of bandwidth."

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#92

vargala81 написа:Смених линковете в горния пост, пробвайте пак.

С новите линкове стана

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#93

давам и да изтегли файловете и ми дава файлет?а и линка од първия пост неработи?? мерси Smile
Цитирай
#94

amface написа:давам и да изтегли файловете и ми дава файлет?а и линка од първия пост неработи?? мерси Smile

При мен с горните линкове един път даде грешка но после ги свалих. Пробвай с тези да видим дали ще стане.

SpeechLab
SpeechLab SD Files

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#95

и при мен с нито един от описаните в цялата тема начини не сеполучава- с ICS 4.03 съм, но постоянно ми забива и спира програмата-какво ли не опитах,но...уви,не се получи,за което адски съжалявам!!!
Цитирай
#96

Три часа мъки и накрая нищо.Лошото е,че я искам тази програма и мъките продължават Devil
Цитирай
#97

Аха.Тръгна вече,но ми говори много малоумни неща.Чудя се има ли начин да се повиши интелекта й малко? "помилване" :rofl: :rofl: само това ми повтаря. :proud:
Цитирай
#98

гласа гергана е ужасен като го слушаш половин час и те заболява главата горко им на слепите хора че ги мъчат че и да плащат за такъв ужасен глас, от години няма по нова разработка. Намерих друг глас демо мисля ирина на некви поляци сложен на сайт, в прозорец набираш текст и той го чете който почти не се забелязва че е изкуствен и е много приятен.
Препоръчвам на създателите на програмата да я пуснат за един СМС от 1,2лв с ДДС и да купят или сами разработят нов и готин глас
Цитирай
#99

мерси за линковете Smile
Цитирай

Здравейте!
Аз съм сляп потребител, и за мене е пълна неграмотност това някой който вижда и е почти с занижен слух да казва: Гергана е най-ужасния синтезатор и т.н. Като е ужасен кой ви кара да го ползвате? Да не са ви задължили предполагам не!
Вместо да го ползвате пиратски помогнете за подобрението на синтезатора.Като го закупувате. И за мен е гавра да го ползват хора на които не им е нужно. И за тези на които гласът им се струва ужасен: Затворете си очите за половин час, опитайте да работите и ще разберете колко е важен синтезатора за нас незрящите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)