Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root+Unroot+Guide for Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos
#1

Здравейте!Не намерих такава тема във форума за това ще си позволя да пусна тази.
Пускам я в този подраздел защото Samsung-а е Galaxy Ace въпреки че е и Duos.

ROOT + UNROOT + GUIDE for SAMSUNG GT-S6802 GALAXY ACE DUOS

ТОЗИ ГАЙД И ФАЙЛОВЕ СА САМО ЗА SAMSUNG GT-S6802 GALAXY ACE DUOS.
(Тествах описаното по долу на Модел: GT-S6802, Android v. 2.3.6, Компилация: GINGERBREAD.XXLF4)
Внимание:
Въпреки че процедурата не е много рискована,всички по нататъшни действия са само на Ваша отговорност.



ROOT Процедура

1. Копирайте архива ” update.zip ” в главната директория на ВГРАДЕНАТА SD CARD ПАМЕТ НА ТЕЛЕФОНА.

2. Изключете телефона и след финалната вибрация натиснете заедно и задръжте трите бутона ” VOLUME UP + HOME + POWER ” – Телефона ще зареди режим за възстановяване (recovery mode).

3. Изберете втората опция ” apply update from sdcard ” ( с VOLUME UP-DOWN се движите по списъка с опциите, HOME за избор )

4. Изчакайте копирането на файловете и изберете ” reboot ”, телефона ще се рестартира в нормален режим, а в менюто с програмите ще имате вече и ” Superuser ”.

5. Вие имате пълен достъп до файловете на телефона си. Честито !!!


UNROOT Процедура

1. Копирайте архива ” unroot.zip ” в главната директория на ВГРАДЕНАТА SD CARD ПАМЕТ НА ТЕЛЕФОНА.

2. Изключете телефона и след финалната вибрация натиснете заедно и задръжте трите бутона ” VOLUME UP + HOME + POWER ” – Телефона ще зареди режим за възстановяване (recovery mode).

3. Изберете втората опция ” apply update from sdcard ” ( с VOLUME UP-DOWN се движите по списъка с опциите, HOME за избор )
* ако даде някаква грешка преименувайте архива ” unroot.zip ” на ” update.zip ” и повторете отново стъпки от 1 до 3.

4. Изчакайте копирането на файловете и изберете ” reboot ”, телефона ще се рестартира в нормален режим, а в менюто с програмите вече нямате ” Superuser ”

5. Вие имате само потребителски(ограничен) достъп до файловете на телефона си.

Download torrent:
ROOT+UNROOT+GUIDE for SAMSUNG GT-S6802 GALAXY ACE DUOS

Download Link:
update.zip
unroot.zip

Файловете и оригиналния гайд са взети от
www.xda-developers.com

Надявам се да съм Ви бил полезен !

НАЙ-ТОЧНАТА ДИАГНОЗА СЕ ПОСТАВЯ СЛЕД АУТОПСИЯТА
 A95X F1 2GB 16GB Android 8.1 TV Box
Цитирай
Аксесоари
#2

Браво за темата. Правя я важна и я местя в друг раздел! :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

И аз съм с такъв от една седмица. И имам един въпрос - защо трябва да се рутва и ънрутва ? И ако може да не ме навиквате, това ми е първия телефон с операционна система и първи сблъсък с андроида.
Цитирай
#4

kostedd написа:И аз съм с такъв от една седмица. И имам един въпрос - защо трябва да се рутва и ънрутва ? И ако може да не ме навиквате, това ми е първия телефон с операционна система и първи сблъсък с андроида.

Руут достъпа ти дава администраторски права в/у файловете на операционната система.
С рутнат телефон и програмката Root Uninstal примерно,
можеш да изтриеш досадните приложения които идват с телефона.
За друго не се сещам, щото не ми е трябвало, нека колегите да допълнят.

НАЙ-ТОЧНАТА ДИАГНОЗА СЕ ПОСТАВЯ СЛЕД АУТОПСИЯТА
 A95X F1 2GB 16GB Android 8.1 TV Box
Цитирай
#5

Ясно. Благодаря за обяснението. Не е за мене тая работа, да пипам дет не знам.
Цитирай
#6

Здравейте, искам да попитам колегата който е пробвал root и unroot, как е влезнал в рекавърито, защото когато натисна клавишната комбинация - volume up - home - power, не се случва нищо, телефона просто си стартира и не може да влезне в рекавъри, купен е преди няколко часа, с карти на вивател и мтел е. Пробвах и като извадя картите и пак нищо. Моля за някакъв съвет. Благодаря предварително Wink
Цитирай
#7

Процедурата е описана в първия пост стъпка по стъпка.
Предполагам че избързваш тук:
2. Изключете телефона и след финалната вибрация натиснете заедно и задръжте трите бутона ” VOLUME UP + HOME + POWER ” – Телефона ще зареди режим за възстановяване (recovery mode).

НАЙ-ТОЧНАТА ДИАГНОЗА СЕ ПОСТАВЯ СЛЕД АУТОПСИЯТА
 A95X F1 2GB 16GB Android 8.1 TV Box
Цитирай
#8

Docenta написа:Процедурата е описана в първия пост стъпка по стъпка.
Предполагам че избързваш тук:
2. Изключете телефона и след финалната вибрация натиснете заедно и задръжте трите бутона ” VOLUME UP + HOME + POWER ” – Телефона ще зареди режим за възстановяване (recovery mode).

Не става друже, пробвах какво ли не... Wink

Вчера като го купих направи ъпдейт през OTA, да не би от това да е, и аз не знам от какво е....
Цитирай
#9

При мен се получава, пробвах току що. Нямам представа защо при теб не влиза в recovery mode .

НАЙ-ТОЧНАТА ДИАГНОЗА СЕ ПОСТАВЯ СЛЕД АУТОПСИЯТА
 A95X F1 2GB 16GB Android 8.1 TV Box
Цитирай
#10

А как да си върна телефончето в оригиналното състояние, че след руута трих някакви от програмките, които идват с телефона и сега свети само логото на самсунг... ънруутнах, свалих съответния фърмуер, обаче одина за 6802 не засича нищо в пита- къде са тези .пит файлове ? Помощ, че си убих хубавото телефонче.
Цитирай
#11

Toва е което търсиш

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#12

Благодаря получи се Dance

на SAMSUNG GT-S6802 GALAXY ACE DUOS
Цитирай
#13

А може ли по-висока от 2.3.6 версия да се зареди и да работи добре
Цитирай
#14

Docenta написа:(Тествах описаното по долу на Модел: GT-S6802, Android v. 2.3.6, Компилация: GINGERBREAD.XXLF4)


Предполагам, че няма значение - но някой пробвал ли е да рутва телефон с Компилация: GINGERBREAD.XXМА1??

Предварително благодаря.

Motorola Moto G2 Kitkat 4.4.4 / Nexus 7 Lolipop
Цитирай
#15

Здравейте,
моля за активни линкове:
Download Link:
update.zip
unroot.zip
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)