Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани със Samsung Galaxy S3 Mini
#1

[box]
Тук можете да зададете въпроси и да споделите проблеми свързани със Samsung Galaxy S3 Mini
[/box]

Device : Xiaomi Mi 9
Android : 10 | MiUi 11 | Stock | Not Rooted |
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте. В неделя без да искам, като слушах музика и танцувах се завъртях и телефона ми падна на земята. Смисъл бях го сложила в джоба на блузата,които е широк. При падането слушалките се изключиха, а мислех че ще увисне и няма да падне / опитах се да го хвана, но не можах / Веднага го вдигнах и включих слушалките. Тогава музикалния плеър почна да накъсва / прекъсва. Стреснах се да не му е станало нещо и го рестартирах и се оправи. Днес обаче пак така почна да накъсва и пак рестарт. Възможно ли е при падането да му е станало нещо? А как да го оправя или ще спре от само себе си? Телефона е купен на 7.02 и е гаранционен. Smile Благодаря предварително
Цитирай
#3

Имам едно питане. Много ме дразни това, че като ми звънне телфона мелодията почва тихо и след секунда се осилва на макс. Търсих каде ли не по настройките и не можах да намера опция която да го премахне това нещо. Някой би ли ме насочил каде може да бъде, ако въобще е възможно да се икзлючи?
Цитирай
#4

Не и без root и инсталиране на отделен софтуер, фикс да го наречем.
Доколкото си спомням, има изисквания, по европейското законодателство, а мисля, че вече и по световното, телефоните да не звънят с максимална сила още със самото начало на звъненето.
Производителите се съобразяват с тези изисквания, макар че никой не може да забрани на потребителя, по-късно да преодолее това ограничение. Изискванията са към производителите, не към потребителите.

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
#5

Имам проблем с батерията на телефона.Много бързо му пада заряда и какво ли не съм опитал обаче няма оправия.Един ден доколкото си спомням, вечерта преди да легна си бях заредил телефона и беше на 95 % батерия,сутринта като бях станал беше на 66%,в stand-by режим + беше включен опцията за пестене на енергията Huh .Иначе нормално изкарвам един ден с напълно заредена батерия.Ето и малко инфо : ОС Андроид - 37%,Екран-15%,Телефон 12 % ,Система на Андроид - 10 % и други разни дреболии, а пък преди 2 дена ОС Андроид ми беше на 57 %.Моля помогнете Smile
Цитирай
#6

bluewave94 написа:Здравейте. В неделя без да искам, като слушах музика и танцувах се завъртях и телефона ми падна на земята. Смисъл бях го сложила в джоба на блузата,които е широк. При падането слушалките се изключиха, а мислех че ще увисне и няма да падне / опитах се да го хвана, но не можах / Веднага го вдигнах и включих слушалките. Тогава музикалния плеър почна да накъсва / прекъсва. Стреснах се да не му е станало нещо и го рестартирах и се оправи. Днес обаче пак така почна да накъсва и пак рестарт. Възможно ли е при падането да му е станало нещо? А как да го оправя или ще спре от само себе си? Телефона е купен на 7.02 и е гаранционен. Smile Благодаря предварително

Върни го до фабрични настройки, ако не се оправи го водиш на сервиз.
Направи си бекъп на файловете, контактите, смс-ите в телефона, преди фабричните Smile

Iphone
Цитирай
#7

mi6096 написа:
bluewave94 написа:Здравейте. В неделя без да искам, като слушах музика и танцувах се завъртях и телефона ми падна на земята. Смисъл бях го сложила в джоба на блузата,които е широк. При падането слушалките се изключиха, а мислех че ще увисне и няма да падне / опитах се да го хвана, но не можах / Веднага го вдигнах и включих слушалките. Тогава музикалния плеър почна да накъсва / прекъсва. Стреснах се да не му е станало нещо и го рестартирах и се оправи. Днес обаче пак така почна да накъсва и пак рестарт. Възможно ли е при падането да му е станало нещо? А как да го оправя или ще спре от само себе си? Телефона е купен на 7.02 и е гаранционен. Smile Благодаря предварително

Върни го до фабрични настройки, ако не се оправи го водиш на сервиз.
Направи си бекъп на файловете, контактите, смс-ите в телефона, преди фабричните Smile

готово ще видя как ще е сега ако прави проблем ще го върна има 2 години гаранция и застраховка Smile мерси много
Цитирай
#8

Здравейте, не мога да гледам телевизия? Какво да направя?
Цитирай
#9

Купи си телевизор...
Цитирай
#10

Здравейте!
Ще ви помоля за съвет !Телефончето си е супер,но има игри,които не тръгват макар и параметрите да са достатъчно добри понякога като сваля някоя игра и като я инсталирам се показва едно Cheking License и след това ме изхвърля от играта пробвах няколко пъти и все така става.Каква може да е причината?
Благодаря предварително! Smile
Цитирай
#11

Пусни си нета да провери лиценза, ако е платена

HTC ONE M9 | Gunmetal Gray
Цитирай
#12

И с пуснат нет пак не става изхвърля ме ...става въпрос за платените игри,които са безплатни от замунда
Цитирай
#13

Здравейте,
нова съм във форума и за пръв път имам телефон с анроид.
Взех си мини на 23,02. и въпроса ми е нормално ли е постоянно да забива? или на вайбъра като пиша ,или при телефонен разговор, или във фейса, дори като си ровя в настройките пак забива. Като забие - заключвам и отключвам телефона и се оправя, но понякога се рестартира сам без да го пипам. Незнам дали е нормално това - имам свободна памет, предимно през wi-fi ползвам нета, приложенията са ми само тези и не ги ползвам едновремнно.
Дайте ми съвет какво да правя - всеки ден го прави /забива или се рестартира / поне по 2 пъти.
Благодаря ви
Цитирай
#14

Не е нормално... Settings-Back up and reset-Factory data reset. Изтрива всичко в телефона, ако имаш важни файлове или смс.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#15

Здравейте, аз имам проблем с отварянето на PDF дава ми грешка въпреки, че файла си ОК! Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?
Цитирай
#16

hahyy написа:Здравейте, аз имам проблем с отварянето на PDF дава ми грешка въпреки, че файла си ОК! Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?

инсталирай си от Google-Play Adobe Reader и няма да имаш проблем Smile

Sony Ericsson XPERIA™ X8 2.1 update1 no rooted !!! BOOTLOADER UNLOCKED (11W02)
Samsung Galaxy S III mini 4.4.2
Цитирай
#17

Здравейте вчера си го взех това с3 мини много съм доволен само не знам как да си прехвърля контактите (импорт) качих ги на сд-картата и от там ми дава (импорт) само име по име а като ги маркирам всички контакти ми дава опция само копи и муув как да ги преместя най лесно от картата на телефона сим-картата ми е препълнена отдавна ? мерси предварително Smile
:wall:
Цитирай
#18

Нищо не разбрах ...
Точки, запетайки, главни букви ...
BTW, "копи" ги копира, "муув" ги премества.
Пък най-добре си импортирай контактите в Google Contacts и след това си синхронизирай телефона с профила в Google.

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
#19

Здравейте
Във вторник купих на жената галакси с3 мини и всичко си е беше ОК докато още същия ден батерията не падна до 30 % някъде... нещо му стана и дисплея блокира. Тоест телефона звънеше като някой я търси обаче няма "картина" и не можа да се пусне докато не извадихме батерията, за да рестартираме и след това тръгна... казахме си, че това е еднократен проблем и просто е забил, и така до днес докато не падна отново батерията до 30 % някъде и отново се появи същия проблем. Тогава сече се стреснахме Sad.
Нещо мнения преди да го дам на хирурзите от Глобул и да го разболеят още повече... Smile

Galaxy S3 blue 4.3  MP.1.100  GBL
Цитирай
#20

ELMONJE написа:
hahyy написа:Здравейте, аз имам проблем с отварянето на PDF дава ми грешка въпреки, че файла си ОК! Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?

инсталирай си от Google-Play Adobe Reader и няма да имаш проблем Smile

Въпроса ми е съвсем сериозен мислиш ли, че нямам инсталиран Adobe Reader и си пиша колкото да спамя?
Цитирай
#21

hahyy написа:
ELMONJE написа:
hahyy написа:Здравейте, аз имам проблем с отварянето на PDF дава ми грешка въпреки, че файла си ОК! Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?

инсталирай си от Google-Play Adobe Reader и няма да имаш проблем Smile

Въпроса ми е съвсем сериозен мислиш ли, че нямам инсталиран Adobe Reader и си пиша колкото да спамя?

свали си безплатната версия на офис ... просто напиши "Office" и ако със този инструмен също не става това значи че или файла се отваря само през компа или е повредено ...

Sony Ericsson XPERIA™ X8 2.1 update1 no rooted !!! BOOTLOADER UNLOCKED (11W02)
Samsung Galaxy S III mini 4.4.2
Цитирай
#22

zareti написа:Здравейте
Във вторник купих на жената галакси с3 мини и всичко си е беше ОК докато още същия ден батерията не падна до 30 % някъде... нещо му стана и дисплея блокира. Тоест телефона звънеше като някой я търси обаче няма "картина" и не можа да се пусне докато не извадихме батерията, за да рестартираме и след това тръгна... казахме си, че това е еднократен проблем и просто е забил, и така до днес докато не падна отново батерията до 30 % някъде и отново се появи същия проблем. Тогава сече се стреснахме Sad.
Нещо мнения преди да го дам на хирурзите от Глобул и да го разболеят още повече... Smile

мисля че е софтуерен проблем или може би се бъркам брато ... за всеки случай дай му един хард ресет да видим какво ще се получи ...

Sony Ericsson XPERIA™ X8 2.1 update1 no rooted !!! BOOTLOADER UNLOCKED (11W02)
Samsung Galaxy S III mini 4.4.2
Цитирай
#23

Да ви кажа, на моя му върнах заводските настройки и се оправи за сега - не забива. Smile / приложенията пак си ги теглих де /
Цитирай
#24

Здр.
Ами вчера направих хард ресет и така... днес ще видиме какво ще излезе, падне ли до 30 %... и ще пиша Wink

Galaxy S3 blue 4.3  MP.1.100  GBL
Цитирай
#25

zareti написа:Здр.
Ами вчера направих хард ресет и така... днес ще видиме какво ще излезе, падне ли до 30 %... и ще пиша Wink

дано се е оправил колега поздрави :cheers:

Sony Ericsson XPERIA™ X8 2.1 update1 no rooted !!! BOOTLOADER UNLOCKED (11W02)
Samsung Galaxy S III mini 4.4.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)