Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Sola (MT27i)
#1

Тук могат да се задават всякакви въпроси относно Sony Xperia Sola, както и да се споделят проблеми и мнения за тяхното разрешаване!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте. Някой може ли да ми каже, каква допълнителна навигация мога да кача на телефона си.Благодаря Smile
Цитирай
#3

Всяка една от раздел GPS можеш да качиш.
Цитирай
#4

Благодаря ти. :cheers:
Цитирай
#5

Здравейте отново. Инсталирах си iGOMyWay_v8.4.3.179971_Thin+1.7+mariupol+v3.3.4.111228+800x480. Та въпроса ми е, нормално ли е да търси спътник по 10мин.? Благодаря.
Цитирай
#6

Не е много нормално.
Нали си под открито небе, като го правиш?
Включи си позициониране по мрежата за по-бързо ловене на сателити.
Цитирай
#7

Да, излизам на открито.Пускам GPS антената и след това IGO. Зарежда и ми излиза иконка -спътниче изписва търсене на GPS сигна и до там. Sad
Цитирай
#8

Пробвай с предложението GPS test от магазина, дали ще ти открие сателити.
Цитирай
#9

Инсталирах си GPS test, намира сателити. Форматирах sd картата и инсталирах на ново IGO. За сега всичко е наред. Smile
Цитирай
#10

Здравейте! Когато на даден контакт от списъка добавя снимка първоначално, когато ме набира или аз набирам ми излиза с голям снимка на дисплея. При следващите пъти обаче снимката вече е малка. Някой може ли да каже какво трябва да се направи, за бъде снимката винаги голяма?
Цитирай
#11

Пробвай да спреш автоматичната синхронизация с gmail. После добави на ново сминка и виж дали пак ще стане така.
Цитирай
#12

GH0STFACE написа:Пробвай да спреш автоматичната синхронизация с gmail. После добави на ново сминка и виж дали пак ще стане така.

Ще пробвам. Има една подробност - снимката е от тези в Picasa.
Цитирай
#13

Хм, пробвай да я свалиш на телефона и тоагава я сложи.
Цитирай
#14

Здравейте отново. Сега навигацията IGO работи перфектно. НО, след неколко смени на изглед 2D,3D и 3D+ в момента не ми дава изглед 2D.Иконата показва, че е 2D изглед но не е.Преинсталирах, качвах на паметта на телефона, но проблема си остава.Ако някой има идея как да оправя проблема, да сподели. Благодаря.
Цитирай
#15

Здравейте. От 2 дни съм със Sola, ъпдейтнах до 4.0.4, но като отворя контактите хората, които имат по 2 номера излизат като отделни контакти. Има ли начин да ги виждам както са на сим картата или да ползвам директно сим данните картата без копиране.
Цитирай
#16

Здравйте и от мен :-) Наскоро се сдобих с някакво измислено блутут хендсфрий ,но немога да направя постоянна връзка с телефона( когато го включа автоматично да се свързва към телефона ... помагайте моля ви :-)
Цитирай
#17

Нормално ли е 5MPx снимки да излизат с големина около 1GB?
Цитирай
#18

Има ли как да се спре Floating tuch-a ?

"We must secure the existence of our people and a future for white children" - D.Lane 88
Цитирай
#19

Виж тук , всичко е описано http://www-support-downloads.sonymobile....5400.1.pdf
Smile
Цитирай
#20

peturpetrov написа:Виж тук , всичко е описано http://www-support-downloads.sonymobile....5400.1.pdf
Smile
тук е написано само за браузера, мен ме интересува да го спра за целия телефон.

"We must secure the existence of our people and a future for white children" - D.Lane 88
Цитирай
#21

Друг начин и аз не съм открил.При мен работи само на скрийнсейвъра.
Цитирай
#22

на 4.0.4 работо на абсолютно всичко, дано има мачин да се спре защото ако няма ще е гадно. ако някой намери начин да пише

"We must secure the existence of our people and a future for white children" - D.Lane 88
Цитирай
#23

От Sony са гении. Разбрах го, но с малки изключения. Като ъпнеш до 4.0.4 всичко може да ти работи с флоутинга. Дали ще работи в менюто зависи от това дали ще отключиш телефона чрез флоутинг или чрез натискане по дисплея. Ако го отключиш с натискане, флоутинг тъча не работи след това. Ако го отключиш чрез фоутинг - работи. Доста добре е направено. Само изключение ми е играта Muffing Knight при нея постоянно си има флоутинг тъч Big Grin Ако разберете нещо допълнително споделете Smile

Edit: Също така screenshot при ICS се прави по - различно от колкото при Gingerbread - Едновеременно се натискат Volume Down Button и Power Button.

"We must secure the existence of our people and a future for white children" - D.Lane 88
Цитирай
#24

Като изключиш режима за ръкавици, би трябвало да не ти работи флоутинга.
Цитирай
#25

не мога да си открия картата с памет на телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)