Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Tipo (ST21i/ST21i2)
#1

Тук могат да се задават всякакви въпроси относно Sony Xperia Tipo, както и да се споделят проблеми и мнения за тяхното разрешаване!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте,

Някой от притежателите, може ли да каже дали телефона поддържа Flash Player 10/11 и възможно ли е да се пусне радиото без включени слушалки. Благодаря предварително за отговорите!
Цитирай
#3

poceh6630 написа:възможно ли е да се пусне радиото без включени слушалки. Благодаря предварително за отговорите!
не може

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#4

от кои саит сваляте музика от телефона
Цитирай
#5

От тези които свалям на компютъра?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#6

еми някои не стават ти теглил ли си от телефона музика ако си прати някои саит
Цитирай
#7

Като напиша дадена песен в гугъл и те излизат сайтове с free download... Просто влизам в някой от тях Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#8

мс
Цитирай
#9

Преди няколко дни си купих Sony Xperia Tipo. Това е първия ми Andoid телефон и съм впечатлен. Има само един проблем ... или поне аз си мисля, че е проблем. Когато дам на "слушалката" за набиране Dial Pad-а е прозрачен (леко прозира по-скоро) и отдолу се вижда Call Log-а.
Доста неприятно се смесват и не може да се различава много много. Та искам да попитам само при мен ли е така или е нормално ?. Мерси предварително !...
Този проблем се оправи сам ... не знам как , но се оправи . Искам да попитам някой имал ли е този проблем с този телефон и ако някой знае защо се беше получило така да каже ?
Благодаря предварително !
Цитирай
#10

kalin_rz написа:еми някои не стават ти теглил ли си от телефона музика ако си прати някои саит

beemp3.com

Angry
Цитирай
#11

Има ли някакви начини да инсталирам приложенията на картата с памет без руут ?

Sony Xperia tipo >> Nokia N9
Цитирай
#12

Без руут няма как да стане.
Някои приложеия могат да се преместят на SD картата, други не.
Цитирай
#13

Защо си мислиш че ти трябва руут за да му сложиш sd карта?
Цитирай
#14

Как да махна Т9 като пиша смс-и пробвах по всякакви начини ,но не става :capitulation:

Sony Xperia tipo >> Nokia N9
Цитирай
#15

Искам да питам всички които имат този телефон как ви се струва батерията ... и колко време ви издържа горе долу ?
Цитирай
#16

WeezY написа:Как да махна Т9 като пиша смс-и пробвах по всякакви начини ,но не става :capitulation:

Нямам телефон с андроид в момента, иначе бих ти помогнал. Но ето ти малко помощ от google търсене.

http://www.droidforums.net/forum/casio-g...xting.html

http://uk.answers.yahoo.com/question/ind...614AA0ZH5g

Пробвай, може да ти помогне.

Преди като бях с Acer-a успях да го изключа това T9, защото беше дразнещо за мен (може би защото не съм свикнал да го ползвам), но нямам никакви спомени... това беше преди няколко месеца
Цитирай
#17

confront написа:Искам да питам всички които имат този телефон как ви се струва батерията ... и колко време ви издържа горе долу ?
3 дни без да го ръчкаш много.

Sony Xperia tipo >> Nokia N9
Цитирай
#18

Всички смартфони, които съм ползвал, при натоварено положение, издържат най-много един ден. Добре дошли на всички при хората носещи зарядното в джоба Big Grin.
Цитирай
#19

Добре . Снощи го изкарах от зарядното и така си легнах. Със спрени wifi , 3g и всичко останало на сутринта беше паднала с 6 процента (от 100% на 94% за 8 часа). Това нормално ли е ???
Цитирай
#20

Belqta написа:
WeezY написа:Как да махна Т9 като пиша смс-и пробвах по всякакви начини ,но не става :capitulation:

Нямам телефон с андроид в момента, иначе бих ти помогнал. Но ето ти малко помощ от google търсене.

http://www.droidforums.net/forum/casio-g...xting.html

http://uk.answers.yahoo.com/question/ind...614AA0ZH5g

Пробвай, може да ти помогне.

Преди като бях с Acer-a успях да го изключа това T9, защото беше дразнещо за мен (може би защото не съм свикнал да го ползвам), но нямам никакви спомени... това беше преди няколко месеца
Мерси братле пробвах ,но не става по никакъв начин. Някой от притежателите да ми каже ако може :capitulation:
П.П оправих проблема

Sony Xperia tipo >> Nokia N9
Цитирай
#21

confront написа:Преди няколко дни си купих Sony Xperia Tipo. Това е първия ми Andoid телефон и съм впечатлен. Има само един проблем ... или поне аз си мисля, че е проблем. Когато дам на "слушалката" за набиране Dial Pad-а е прозрачен (леко прозира по-скоро) и отдолу се вижда Call Log-а.
!
И аз го имам този проблем ,ако някои даде съвет за оправянето му ще е супер ,но моят въпрос е друг:Изключвам си аз "трафика на данни" демек интернета и в момента в които заключа телефона и пак от отклюва "трафика" пак е включен, по тозин начин през цялото време си бачка нета и всякакви приловения си точат Нет .Аз имам доста МБ по план ,но все пак е хубаво да мога да го спирам.
ПП.Пробвах и с едно прилойение APNdroid и с него по същия начин ,изключва се нета само докато не откл'ча телеона пак.
Цитирай
#22

Здравейте, преди дни си взех Xperia Tipo и първия път когато го включих ми откри съдържанието на SD (4gb) картата след половин до един час. Същия ден вечерта я размених с друга SD карта но 2gb и ми намери съдържанието и от тогава не ми намира съдържанието на SD картата. Какво ли не опитах през тези няколко дни-толкова съм се отчаяла че ми иде да си върна стария телефон - МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ !! :capitulation: :wall:
Цитирай
#23

Обикновен рестарт направи ли?
Цитирай
#24

да
Цитирай
#25

Форматирай картата и тогава я сложи.Не би трябвало да имаш проблем.

Angry
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)