Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Tipo (ST21i/ST21i2)
#76

mitaka484 написа:как да вляза в интернет от типо-то през WIFI, това ми е 1вия андроид и съм малко зле с него Smile
За да използваш само WI FI, спираш първо трафика на данни (Настройки -> Още... -> Мобилни мрежи -> Данните са разрешени - махаш отметката)
след това се връщаш в настройки, на реда на който пише Wi-Fi връзка, изтегляш 0-та да стане на | , Цъкаш на него и даваш Сканирай. Ще ти излязат достъпните мрежи, намираш търсената от тебе -> маркираш я и даваш свържи. Ако ти поиска парола пишеш Smile

Sony Xperia Tipo ICS 4.0.4
Цитирай
Аксесоари
#77

Инсталирах GO Launcher. Искам да попитам - има ли как като си пусна Музикалния плеър, при заключен телефон да ми показва плеъра и да мога да сменям песните без да го отключвам ?

Lenovo A536
Цитирай
#78

Някои може ли да ми помогне!
Имам проблем.Когато слагам app и като се опитам да го инст. дава ми че не може заради съображение за сиг тела е настроед да инст само придобити от Android Store.
Цитирай
#79

Влизаш в настройки - > Защита -> И на Неизвестни източници слагаш тикче :thumbup:

Lenovo A536
Цитирай
#80

JuStIc3 написа:Влизаш в настройки - > Защита -> И на Неизвестни източници слагаш тикче :thumbup:
Благодаря много Heart
Цитирай
#81

Мога да добавя че Dungeon Hunter 3 и Real Football 2012 вървят супер Smile

Lenovo A536
Цитирай
#82

Да попитам и в тази сексция хората които са по разбиращи.Ще има ли ъпдейт до 4.1/4.2/ и така нататък.И колко го ограничава самият телефон това че е с едноядрен процесор ?
Цитирай
#83

Според мен няма да получи ъпдейт до 4.1 или повече , защото ако съдим по това ,че не се знае дали Xperia U дали ще получи 4.1 , тя още 4.0.4 не е получила , а е къде къде с по-добър хардуер ! Не мисля ,че типото ще издържи на 4.1 ! Остава ви само надеждата на тези ,които им е основен телефон ! Smile Успех

i5 32GB | SONY P | S3 NEO
Цитирай
#84

Xperia U има ICS. Поддръжката на телефоните е 18 месеца, което значи, че ще получи 4.1. Друг е въпросът как ще се справи.
Цитирай
#85

Може и да не получи 4.1 , а само фиксове на 4.0.4 , за да отбият тази поддръжка от 18 месеца ! Ама както и да е , какво му е на 4.0.4 ? На мен ми е перфектен мъника за 2-ри телефон , държи се чудесно и като производителност и като батерия !

i5 32GB | SONY P | S3 NEO
Цитирай
#86

някаде има ли списък с телефоните който ще получат 4.1/4.2
Цитирай
#87

Ако питаш за Сони апаратите го има списъка в сайта на Сони - sonymobile.com !

i5 32GB | SONY P | S3 NEO
Цитирай
#88

Благодарско!
Цитирай
#89

Matence написа:Здравейте!
Някой имал ли е проблем с качването на файлове от какъвто и да е вид от компютър към телефона.Инсталирането на Sony PC Companion нещо не се получи, и нямам никакъв достъп до телефона.Съмненията са ми за OS на компютъра(XP Service Pack 3).
Моля някой да даде идея за трансфер!!!

Здравйте, регистрирам се тук като последна надежда за помощ... 3-ти ден се мъча да свържа Типо-то с PC-то (Win XP SP3) посредством PC Companion безуспешно ... изчетох маса теми в интернет и не само от български сайтове...

- инсталирах PC Companion няколко пъти
- деинсталирах го няколко пъти
- рестартирах компютъра, както и телефона
- пробвах с включен USB Debugging, както и с изключен;
- инсталирах Windows Media Player 11 (понеже тя съдържала MPC драйвера)
- свалих от Майкрософт Media Transfer Protocol Porting Kit (mtppk12.exe)
- от Device manager - деинсталирах MPC driver
- винаги като свържа телефона с PC-то ми излиза прозорец с Found New Hardware и иска да инсталира MPC драйверите, но никога не успява да ги инсталира успешно

нищо не помага...

Телефончето е супер, но ми иде да им го засиля в главата на тия заради тоя проблем...
Цитирай
#90

Пробва ли на друг компютър?

Трябва първо да се изолира проблема: Дали е в телефона или в копютъра.

ПС. Силно ме съмнява проблема да е в телефона.
Цитирай
#91

Хмм, не съм пробвал на друг компютър... нямам под ръка в момента.

Но и аз съм почти убеден, че проблема е в Win XP-то, защото почти всички хора със същите проблеми като моя са със XP също.
Цитирай
#92

Аз питам - защо ти е да го свързваш към Companiona ?

Lenovo A536
Цитирай
#93

не да го свързвам към Companiona, а към лаптопа и Companiona е софтуера за целта.

А целта ми е да си прехвърлям данни от лаптопа на телефона.

Всъщност вече имам връзка с лаптопа с AirDroid (което е някакво облекчение), но през USB е по-бързо.
Цитирай
#94

предложете ми едни свястни слушалки или хендсфри за предпочитане хендсфри за слушане на музика ,купих си едни слушалки за 5 лв (тапи) ,но с тях музиката е доста слаба и почти нямат баз ,за сравнение преди имах един обикновен самсунг е 200 еко и музиката направо ми продънваше ушите ,а този е доста слабичък от към сила на звука ,а с радиото голям проблем само шуми и още по слаб звук ,ако съ м на шумно място почти не се чува ,незнам слушалките ли са калпави или какво. пробвах ги на компютара и свирят доста по силно ,но липсва бас .
предложете свестни слушалки с добър баз ,че обичам по силна музика
Цитирай
#95

Качествен модел за парите си са AKG K309 за около 15 лева от Технополис, много добра чувствителност и качество на звука за не много пари Smile Ползвам ги от около месец на SE Live with Walkman и съм много доволен :cheers:

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#96

ddesita написа:Наскоро си купих Soni Xperia Tipo.Това ми е първият телефон с андроид. Проблемът ми е следният: не мога веднага да приплъзвам за да си отключа телефона,както и когато искам да отговарям на обаждане,не винаги мога да натисна върху иконката със слушалката и тя веднага да се активира,често ми прави грешки и не се активира не това което искам. Оказва се че и кошчето не мога да използвам ако искам да трия икона.
икона се изтрива ,като задържиш малко с пръст иконата и я преместиш в дъното на екрана ,тогава се появява кошчето и се отваря и светва червено и така се изтрива, Wink Wink това беше първото което разбрах как става ,без да искам изтрих една икона от началните 4 (2 рата ,и до ден днешен така и не си спомням коя беше тя Wink Wink Wink
Цитирай
#97

Parashkevovvv написа:Искаммммм да махна Т9 от Сони Ериксон експерия типо...Моля Ви се помогнете мииииии Sad
пробвай като влезнеш в Настройки> Език и въвеждане> клавиатура Xperia> Настр.за въвежд. на текст> Предложения за думи> Не желая никога да се заменят думи или букви
Цитирай
#98

Здравейте имам един странен проблем с алармата на телефона . Навивам вградената аларма на телефона примерно в 22:00 я навивам за сутринта за 06:00 за работа...И алармата не звани...Изтеглих няколко вида аларми първо бях с alarm clock plus сега съм с ZDALARM когато телефона е заключен с изгасен дисплей и навия алармата за другия ден не иска да звани...Дори понякога като я навия и за след 1,2 минути за проба пак не иска... Защо така се получава ?
Цитирай
#99

Свери си датите, друго не може да е! Също така вградената аларма виж къде я активираш, да не я активираш за уикенда, а ние да сме делничен ден!

i5 32GB | SONY P | S3 NEO
Цитирай

Ако ползваш някоя приложение за килване на процеси го спри.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)