Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Go (ST27i)
#1

Тук могат да се задават всякакви въпроси относно Sony Xperia Go, както и да се споделят проблеми и мнения за тяхното разрешаване!
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблем -
Как да влезна в паметта на телефона чрез файлов мениджър ?
Много е досадно като си кача дадена игра на паметта на телефона да трябва да я качвам пак на СД картата...
Цитирай
#3

И какво по-точно искаш да правиш в паметта на телефона?

Трябва ти руут за да ровичкаш там.
Цитирай
#4

На мене ми скърца много задния капак иначе нямам никакви проблеми
Цитирай
#5

А пробва ли дали заради скърцането влиза вода ако го потопиш до 1 метър за 2 минути?

Ще ходя днес да купувам Go да знам какво да гледам при избора
Цитирай
#6

И да не скърца водата пак си влзлиза той няма уплътнения там,но това не е проблем вътре всичко е изолирано...Дори сега ти пиша от него Smile Потапян е няколко пъти и винаги е имало вода под капака...
Цитирай
#7

не сам пробвал защото телефонат няма още месец от както сам го купил и не ми стиска
Цитирай
#8

beydjan написа:не сам пробвал защото телефонат няма още месец от както сам го купил и не ми стиска
Аз с целия си акъл го потопих на 2-рия час...Бях качил клипчето на лаптопа на майка ми и после да видиш викове и крясъци как ще съм потапял телефон на 2 часа..... Tooth
Цитирай
#9

Сложих го в кана с вода и стоя там около минута, никакъв проблем.
Цитирай
#10

това искам да взема но искам да е жълто това животинче бял и черен дал господ но жълтият е друго много е готин

| Phone: hTC Sensation XE | ROM: Stock Android 4.0.3 | Secondary Phone: hTC Cha-Cha |samsung galaxy note 2
Цитирай
#11

Честито на Go потребителите. Виждам, че ICS Christmas е излязъл за него Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#12

Защо е пусната втора тема? Слейте ги и новата я направете важна. Ако не - трийте тази - в другата има доста повече и важна информация

https://www.androidbg.com/forum/topic409...vance.html - тази е по-стара.

Alcatel OneTouch Easy DB -> Siemens SL45i -> Siemens M55 -> Siemens ME75 -> Motorola v3i -> Nokia 6500Slide -> Nokia N82 -> Nokia E5 -> Motorola Defy -> iPhone 4 -> SGSII -> Motrola Defy -> Sony Xperia Go ST27i -> Galaxy Xcover II -> Huawei P6
Цитирай
#13

При мен няма ICS, преди малко проверих. Предполагам ще се забави за телефоните взети от БГ, моят е от Vivacom.
Цитирай
#14

Ползвам Xperia Go от около седмица.Това ми е първи телефон с андроид. Като цяло съм доволен,но имам въпроси:
1.задния капак леко скърца при леко стискане-нормално ли е?
2.поставих 16гб карта и периодично дисплея присветва -нормално ли е?
Цитирай
#15

За картата не знам, но за капака, всички са така.
Цитирай
#16

Имам Xperia Go от две седмици. Това ми е първият андроид телефон и тепърва ще навлизам в дебрите на тази ОС :wall:
Не съм от най-въодушевените му ползватели но постепенно свиквам :thumbup:
Ще започна с два въпроса:
1. Мога ли да активирам екрана и по друг начин освен от копчето на захранването? При мен се натиска трудно, изисква много сила за да реагира. По клипчетата в нета виждам, че с леко и бързо докосване го правят. При мен не е така. Не искам да си счупя телефона от натискане(колкото и да е здрав), затова търся някаква алтернатива :/

2. Вторият ми въпрос е: възможно ли е да заключвам екрана на телефона ръчно. Или трябва всеки път преди да си го сложа в джоба да изчаквам 30сек.(или колкото съм го настроил да го прави автоматично)?
Цитирай
#17

1. За сега не можеш по друг начин.

2. Екрана се заключва със същото копче с което го отключваш!
Цитирай
#18

alcedo написа:Имам Xperia Go от две седмици. Това ми е първият андроид телефон и тепърва ще навлизам в дебрите на тази ОС :wall:
Не съм от най-въодушевените му ползватели но постепенно свиквам :thumbup:
Ще започна с два въпроса:
1. Мога ли да активирам екрана и по друг начин освен от копчето на захранването? При мен се натиска трудно, изисква много сила за да реагира. По клипчетата в нета виждам, че с леко и бързо докосване го правят. При мен не е така. Не искам да си счупя телефона от натискане(колкото и да е здрав), затова търся някаква алтернатива :/

2. Вторият ми въпрос е: възможно ли е да заключвам екрана на телефона ръчно. Или трябва всеки път преди да си го сложа в джоба да изчаквам 30сек.(или колкото съм го настроил да го прави автоматично)?

Може да го заключваш и отключваш без да докосваш Power бутона. Това става с тази програма https://play.google.com/store/apps/detai...c2xlZXAiXQ..
Трябва да се настрои и всичко става с размахване на ръката върху сензора за близост.

Ето още едно клипче как става
http://www.youtube.com/watch?v=YRA8mnMC0DU
Цитирай
#19

Супер! Благодаря много! Сигурен бях, че ще стане с някоя програма.
Цитирай
#20

Здравейте!
Искам да си купя нов телефон, но се двоумя между Xperia Go и Xperia Sola. От два дни чета мнения в интернет но все още не мога да взема решение. По принцип искам телефон които да прави хубави снимки, а и двата модела са горе-долу еднакви до колкото разбирам. Xperia Go е по здрав-което за мен си е приоритет защото обичам да си изтървам телефоните Smile , а Xperia Sola има повече приложения и по-голяма резолюция, но дали се драска лесно дисплея на пример не срещнах мнения. Какво бихте ме посъветвали?
Цитирай
#21

Go
Няма такова нещо, като "по-малко" приложения. Едни и същи неща има в Play за двата.
Цитирай
#22

а да попитам продавали се някаде панел или задно капаче за този телефон xperia go Smile
Цитирай
#23

Един одавен ГО! Вчера влезнах в басейна за 5 минути да направя 2-3снимчици...Първата добре,втората добре и дисплея започна да мига и да святка светкавицата и умря...Спа на терасата цяла вечер отворен и нищо...Неще да запали :capitulation: :capitulation:
Дали ако им пиша на сони ще направят нещо?
Цитирай
#24

Защо да им пишеш, направо им го носи.
Цитирай
#25

От SONY казват че телефони под името SONY получават upgrade до Jelly Bean
http://blogs.sonymobile.com/products/201...artphones/ Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)