Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blackmart - алтернатива на applanet
#26

Вечерта мога само да влизам към 11-12

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой може ли да ми обясни,защо игрите и програмките също ми изписва,че се плащат ???И защо повечето пъти го спират бляк маркета ?

По-добре да сереш на метеното, отколкото да метеш насрано Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#28

Аз направо ги изтрих и двете.От няколко седмици нищо не става.Само мъки. :/

От 30.05.2012 с HTC ONE X
Цитирай
#29

преди 10-15 мин си свалих около 10 арк. от черния пазар и всичко си е ок инъче явно чат пат се претоварва

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#30

Някой може ли да даде работеща версия на Blackmart? 0.49 ми я затваря веднага след стартирането. Благодаря предварително!
Цитирай
#31

Най вероятно я затваря когато няма активна връзка към интернет.

Цитирай
#32

dido8686 написа:Някой може ли да даде работеща версия на Blackmart? 0.49 ми я затваря веднага след стартирането. Благодаря предварително!

Ето: http://dl.dropbox.com/u/31972793/Blackma...49_b93.apk
Цитирай
#33

Колеги, нещо тоя black market ми се прееба ! Като се опитам да деинсталирам някъкво приложение което съм свалил , чрез неговата си опция uninstall на black market , започва да се деинсталира , но забива и приложението не се премахва ! И сега се набъках и не мога да ги махна ?? Някъкви идеи как да се справя с проблема ??


Цитирай
#34

а защо ги махаш през маркета
настройки->приложения->управление на приложенията ... и т.н.
или там както е при 2.1

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#35

Blackmart Aplha това като Cydia или Installous ? :huh2:
Цитирай
#36

VLa-Wot написа:Blackmart Aplha това като Cydia или Installous ? :huh2:

ко речи? :confused:

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#37

morsa ти нищо не разбира! Confusedtupid:
Цитирай
#38

VLa-Wot написа:morsa ти нищо не разбира! Confusedtupid:
:whistle:
А ти разбира мен ? :rofl:
Аз идва с мир :bow:

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#39

morsa написа:
VLa-Wot написа:morsa ти нищо не разбира! Confusedtupid:
:whistle:
А ти разбира мен ? :rofl:
Аз идва с мир :bow:
а знаеш ли Cydia и Installous? :rofl:
Цитирай
#40

Маркета работи ли?

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
#41

не е спирал, по едно време ставше мъчно през деня, но пък вечер летеше!

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#42

Работи ,като обновяването с нови версии е на около две седмици Smile Няма вече проблем с крашването и скоростта на теглене Smile
Цитирай
#43

Здравейте Smile Да не отварям нова тема,но при мен не ми зарежда (изтегля) нищо от блякмаркета,дава ми грешка а иначе го отваря и разглеждам всичко.Същото положение е и с гугъл фром то фон.Всичко това стана след ъпдейт до 2.3.3 :angry: .Сложил съм отметка за апп които не са от маркета :capitulation:

Samsung Galaxy Grand duos
HTC Desire 601 Dual Sim
Цитирай
#44

Сигурен ли си,че си качил последната му версия ?
Цитирай
#45

Не съм сигурен,но с тази работеше безупречно със стария 2.2 Сега като го пусна тръгва да се ъпдейтва,но изписва грешка след изтеглянето,но иначе самия маркет го отваря.От нормалния маркет си инсталва всичко

Ммм даа ъпдейт му е майката Confusedtupid: Confusedtupid: Оправи се след изтеглянето на последната версия от няколко поста по нагоре :cheers:

Samsung Galaxy Grand duos
HTC Desire 601 Dual Sim
Цитирай
#46

Аз имам следния проблем - като стартирам БлекМаркета и ми забива телефона най - страшно. Трябва да вадя батерията.
Това ми го прави и на двата последни мода за ZTE Racer.
Цитирай
#47

bircho написа:Аз имам следния проблем - като стартирам БлекМаркета и ми забива телефона най - страшно. Трябва да вадя батерията.
Това ми го прави и на двата последни мода за ZTE Racer.
При мен пък си работи, обаче не иска да тегли :confused: Като му дам да свали нещо и зацикля на 20-30% и край до там. Стояло е по 2 часа на толкова и накрая ми писва и го спирам.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#48

Колеги , Блекмарт е в силата си ! Теглете на воля !
Цитирай
#49

morsa написа:
VLa-Wot написа:morsa ти нищо не разбира! Confusedtupid:
:whistle:
А ти разбира мен ? :rofl:
Аз идва с мир :bow:
:rofl: :rofl: :rofl:

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#50

politican написа:
morsa написа:
VLa-Wot написа:morsa ти нищо не разбира! Confusedtupid:
:whistle:
А ти разбира мен ? :rofl:
Аз идва с мир :bow:
:rofl: :rofl: :rofl:
Човекът по принцип пише кратко,но някой път изглежда странно :rofl: :rofl: :rofl: Иначе конкуренцията от applanet се завърна подобаващо Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)