Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blackmart - алтернатива на applanet
#76

mitice написа:И аз съм на същото мнение като теб.
Това е нова версия пак.
Трябваше да я обявя.


В интерес на истината преди около 2 седмици, при опит да вляза в Black Market ми каза че е налична нова версия, след потвърждение от моя страна се обнови автоматично.

Nexus S with GINGERBREAD 2.3.7 based on CyanogenMod 7.1 + Matr1x kernel up to 1.3gHz
Цитирай
Аксесоари
#77

https://www.androidbg.com/forum/topic722...lanet.html
Гледайте първо. Програмата е известна отдавна, но за известно време не работеше. ПО-късно ще обединя темите.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#78

Не знам дали само си въобразявам или е така, но ми се струва че аппланет-та работи по-адекватно на НЕ сток телефони.

Nexus S with GINGERBREAD 2.3.7 based on CyanogenMod 7.1 + Matr1x kernel up to 1.3gHz
Цитирай
#79

bg_mite написа:Не знам дали само си въобразявам или е така, но ми се струва че аппланет-та работи по-адекватно на НЕ сток телефони.

Не съм съгласен,изобщо не работи на не руутнати телефони.
И в темата не става въпрос за applanet а за blackmart alpha.
Цитирай
#80

Аз използвам само blackmart , защото там всичко е безплатно.
Цитирай
#81

mitice написа:Не съм съгласен,изобщо не работи на не руутнати телефони.
И в темата не става въпрос за applanet а за blackmart alpha.

Искаш да кажеш че трябва да си с руут-нат телефон че да ползваш applanet? :unknw:

SaMsuNg GalaxY 5 With 2.1 > With FROYO 2.2 > RooTeD >
Цитирай
#82

Да.
Цитирай
#83

Да за blackmart и не за applanet Smile Относно рута Smile
Цитирай
#84

Глупости Черния маркет си върви без рут, ползвам го понякога.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#85

И аз го ползвах blackmart и всеки път като го включвах ми пишеше,че има разрешение от superuser Smile Просто намерих по-добри алтернативи Smile И на мене ми е чудно защо изписва това,а работи и без рут ?
Цитирай
#86

Не знам, но моя телефон не е рутнат и БМ си работи и то добре.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#87

От скоро ползвам андроид и скоро разбрах за тази програмка и моля за малко инфо. Не съм руутвал телефона и си работи добре. Гледах в цялата тази тема, но не видях описание как програмата залъгва гугъл пле? Има на някои апп-ове цена и в описанието показва не кракната. Това как да го разбираме? Има ли опасност от гугъл плей да разберат и после да те таксуват някак си? Благодаря!
Цитирай
#88

skullbones написа:От скоро ползвам андроид и скоро разбрах за тази програмка и моля за малко инфо. Не съм руутвал телефона и си работи добре. Гледах в цялата тази тема, но не видях описание как програмата залъгва гугъл пле? Има на някои апп-ове цена и в описанието показва не кракната. Това как да го разбираме? Има ли опасност от гугъл плей да разберат и после да те таксуват някак си? Благодаря!

Нормално намираш програмката която ти трябва,инсталирваш и си свиркаш.Те са вече крекнати и готови за употреба.Няма никаквао залъгване на гоогъл плей и изобщо нямат нищо общо двете.Аз всичките ми програми са от там и още никой не ме е таксувал.Мисля че няма пробелем. :whistle:

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#89

Как ще те таксуват,ако нямаш регистрирана в Google Wallet кредитна или дебитна карта ? Споко Smile Просто споменаването на цената показва ,че приложението в Google Play е платено Wink
Цитирай
#90

Значи , приложенията със цена в Blackmarket Alpha са безплатни просто означава че в "маркета" е платено така ли ?
И с риск да повторя колегата от по-горе , ако съм изтеглил кракнато платено приложение , могат ли чрез обикновения маркет Гоогле да го разпознаят и да го блокират ?

Мерси Предварително

HTC One M8 ( Android 5.0.1) ----> HTC One M9 (Android 5.0.2) 
Цитирай
#91

1. Да
2. Не, от Гугъл нищо не блокират освен ако не е вирус
Цитирай
#92

Приложенията са платени, но в черния маркет са кракнати или излекувани Smile Просто най-често маркета ще отчете приложението като купено, но не са възможни никакви актуализации Smile
Цитирай
#93

може ли да кажете дали работи блякмаркета или само при мен не работи ?Върнах си заводките насътройки и не мога да тегля платени приложения само фрее такива ми излизат

ТHL 5000 +16gb micro SD  + android 4.4.2+  в момента брикнат
Цитирай
#94

Работи.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#95

Колеги, дайте последна версия моля!!!
Цитирай
#96

И при мен излизат само безплатни те Sad
Цитирай
#97

https://www.box.com/shared/fl22unni0joa7hzmg672

Xiaomi Redmi 6 pro
Цитирай
#98

Нещо не може да се инсталира при мен :capitulation:
Цитирай
#99

Всички си излизат.Не гледайте че пише FREE.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

И при мен не може да се инсталира, уж дава че е иснталирано ама нищо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)