Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][ZTE Skate] SKatie by Ceco - Android 2.3.5 (DOLBY MOBILE NOW AVAILABLE!!!)
#1

Преди време обещах да преведа тази статия, но все не ми оставаше време. ROM-a е стоков 2.3.5 + Root права.

Всичко, което правите е на ваша отговорност

Какво включва този ROM, може да видите
Има 2 начина на инсталация. Първия е, ако нямато Root, нито Recovery.

I. Флашването на това изтрива всичко от телефона ви. НА sd картата нещата ще останат. Всичко се прави на ваша отговорност. При мен работи, но няма гаранция, че и при вас е така. (ако объркате нещо).

1. Свалете ROM-a Mirror1 Mirror2 и го разархивирайте на вашата SD карта. Без папка - директно в SD.Трябва да имате папка image и в нея един файл image.bin
2. Спрете телефона
3. Задръжте едновременно [VOL+] [Menu] и включете телефона си държейки всичките бутони натиснати.
4. Прозорец показващ инсталацията се появява - не го спирайте.
5. След флашване, телефона ще се рестартира.
6. Отворете кухнята и си изберете какви екстри желаете. Препоръчвам го:
6.1 защото е лесно и си флашвате последните новости. Най-вече kernel
6.2 Готовия файл от кухнята се копира на SD картата и се флашва през Recovery. (повече инфо за кухнята във втори пост)

II. Флашването на това изтрива всичко от телефона ви. НА sd картата нещата ще останат. Всичко се прави на ваша отговорност. При мен работи, но няма гаранция, че и при вас е така. (ако объркате нещо).

Тук си сваляте ROM-a и си го флашвате през Recovery.
Линк за сваляне -> цък Mirror1 Mirror2

1. Свалете zip
2. Рестарирайте в Cloclworkmod Recovery
3. (По избор) направете backup на сегашния ROM през Recovery
4. Wipe data / factory reset, wipe cache, advanced / wipe dalvik cache
5. Install SD from SD card и изберете ROM-a ZTESkate_CustomROM_SKatie_v1.1-cwm.zip и потвърдете
6. Рестартирайте
7. Отворете кухнята и си изберете какви екстри желаете. (повече инфо за кухнята във втори пост)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Добавил съм как изглежда кухнята в прикаченият файл. Препоръчвам използването на kernel Ceco S2 rev1, тъй като е най-нов и най-стабилен. Повече инфо за него
След като си изберете всички опции - избирате най-отдолу Generate Update. Свалете си "сготвеното" и го флашнете през Recovery.

Enjoy! Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

reserved

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Be6i4 написа:Добавил съм как изглежда кухнята в прикаченият файл. Препоръчвам използването на kernel Ceco S2 rev1, тъй като е най-нов и най-стабилен. Повече инфо за него
След като си изберете всички опции - избирате най-отдолу Generate Update. Свалете си "сготвеното" и го флашнете през Recovery.

Enjoy! Smile
Мерси за превода първо!
Каква е тази , така наречена "кухня" , задължително ли трябва да се направи?

ZTE SKATE Android 2.3.5 with Cyanogenmod-7.2.0
Цитирай
#5

Ами по желание е. От там си сменяш ядрото и си добавяш "екстри"

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)