Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 7 for the HTC Tattoo :: V7.2.0 (10 Jan 2012)
#76

Трябва ли да руутваме Tattooто преди да слагаме рома?

HTC Desire X
Цитирай
Аксесоари
#77

Ако съм бил с друг ром досега,трябва ли да го махна ,да сложа ClockWorkMod 3.0.0.5 и тогава да започна да слагам рома ? :huh2:
Цитирай
#78

Brilliance написа:Трябва ли да руутваме Tattooто преди да слагаме рома?
Задължително трябва да се руутне телефончето, за да го сложиш :thumbup:

Всеки на собствена отговорност!!!
Погледни един ред на долу и после можеш да благодариш на Be6i4
https://www.androidbg.com/forum/topic361...attoo.html

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай
#79

linken написа:Ако съм бил с друг ром досега,трябва ли да го махна ,да сложа ClockWorkMod 3.0.0.5 и тогава да започна да слагам рома ? :huh2:
Понеже гледам си с Froyo, мисля че си на прав път!
Цитат:Имаш нужда от ClockWorkMod 3.0.0.5 http://forum.xda-developers.com/attachme...1294121355
* Clear all system -Изчистване на системата
* Format cache -Формат кеш
* Format system -Формат система
* Format data -Формат на данни
* Install my ROM -Инсталирайте ми ROMа
* Install gapps -Инсталирайте Google Appshttp://www.multiupload.com/PBGD7F1EAG
* Instal Marker Patch -Инсталиранен на Пач за Маркета http://www.multiupload.com/CPI03P6EYZ
*Рестартирай
Увери се, че си направил папка в SD в директорията: DCIM/Camera

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай
#80

Sygic, и на мен не ми тръгна след като си върнах backup, така че ще го преинсталирам. Skype не върви - дава FC, last.fm му изчезна радиото (ще търся читава версия сега).
В общи линии има някой програми които не тръгват, така че най-добре uninstall и install (Предполагам, че само в "моя телевизор" е проблема, тъй като минавам директно от 1.6 на 2.3) Lol
S live wallpapers малко насича и го смених.
Мисля сега да слагам Angry Birds и в малката стаичка Tongue Big Grin Lol

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#81

Be6i4 имаш ЛС от мен
Направих запитване дали [ROM] KalimochoAz HTCMania 9.16 Multilanguage CM 6.2.0RC0 Froyo 2.2.1 ( camera step ) е с работеща камера като [ROM] CyanogenMod KalimGinger HTCMania 10.11 ( an other camera step ) И ако е на такова ниво да ползваме Froyo че да се подкарат Skype и други приложения! Поправете ме ако съм с грешна представа за Froyo-то!!!!

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай
#82

знам. Трай малко Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#83

Be6i4 написа:знам. Трай малко Smile
:whistle: Angel :bow:

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай
#84

linken написа:Та тези които са си сложили рома да метнат по едно мнение ,че взехте и мене да зарибявате :thumbup:

има 3 основни неща дето не ми харесват
-забрави за скайп
-рок плеар също е в списака Smile
-малко е бавнича дори като оверклокнах процесора на макс 768 мега херца пак беше леко муден
-камерата просто няма да коментирам

а станаха 4 ,но като цяло не е лош Smile

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#85

Be6i4 написа:Всичко е на 6. Една голямо благодаря на tso4ev :bow:

Нали за тва сме тук да си помагаме Smile

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#86

Be6i4 написа:Sygic, и на мен не ми тръгна след като си върнах backup, така че ще го преинсталирам. Skype не върви - дава FC, last.fm му изчезна радиото (ще търся читава версия сега).
В общи линии има някой програми които не тръгват, така че най-добре uninstall и install (Предполагам, че само в "моя телевизор" е проблема, тъй като минавам директно от 1.6 на 2.3) Lol
S live wallpapers малко насича и го смених.
Мисля сега да слагам Angry Birds и в малката стаичка Tongue Big Grin Lol

Проблемат савсем не е в троя телевизор сиджика и при мен не варви както при теб тва от кои ром си минал няма никакво значение Smile ако на някои му се намира онова спрялото иго и има мерак да го сложи да се обажда кво е станало аз някаде го имах и то направо направено като за наще телефончета само че незнам каде сам го забутал Confusedtupid:

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#87

Като човек използвал 10.10 10.11 и [ROM] KalimochoAz HTCMania 9.16 Multilanguage CM 6.2.0RC0 Froyo 2.2.1 ( camera step ) мога да кажа че скайп даваше същия проблем и на 3те рома рок плеара като че ли се държеше по добре на 9.16 но като цяло 9.16 заемаше повече от паметта на телефона и беше малко по барз но не беше няква голяма разлика Smile
Ааа нещо важно имах проблем с гугал апс флашнах ги както и маркет пача а те не ми се появиха но може и да е бил проблема в мен по късно ще го сложа ако желаете и ще му направя обстоен преглед Smile

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#88

Редактирах първият пост. Повечето е написано от HeDone4eH. Вижте да не съм изпуснал нещо.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#89

Be6i4 написа:Редактирах първият пост. Повечето е написано от HeDone4eH. Вижте да не съм изпуснал нещо.

Не мисля но аз изпуснах да дам линк към оригиналния wallpaper или поне тоя дето е на снимките всъщност има го в маркета като напишете gingerbread live wallpaper ще ви излезнат 4 резултата парвия е нащо момче Smile Сравнително лек е с другите живи тапети Rock

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#90

Сложих успешно рома. Само че някои знае ли как се свързва с компютъра?

HTC Desire X
Цитирай
#91

Brilliance написа:Сложих успешно рома. Само че някои знае ли как се свързва с компютъра?

С кабел разбира се Lol шегувам се като го варжеш кам пс има само обмен на фаилове от сд картата кам псто поне аз повече не съм разглеждал не съм видял актив синга да работи все пак е гиндфербреад а синка си е за 1.6 тва е 2.3 трябва да свалим синк за некои друг по-напреднал мобифон и да пробваме какво ще стане

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#92

tso4ev -> Имам 2 въпроса. Ако напишеш подробно, ще добавя в първият пост.
1. App2SD има ли почва у нас?
2. Как го overclock-na (Ако има линк в xda, само го дай. Сега излизам, но довечера ще го преведа)
Мерси предварително!
П.С. И качи една снимка, на тапета, че тоя дето качих яко сече :rofl:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#93

Ами да почвам да работя по зададените вапроси тогава Smile

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#94

След много неуспешни опити върнах се на 1.6 и направих това което беше написал tso4ev и стана Много ти благодаря :bow:
Цитирай
#95

Започнах да слагам този ром по стъпките от 1ия пост , но стигам до тук
*4. Отваряте папката rtatto намираш RecoveryTattoo.bat и и го стартирате (не цъкайте никъде другаде освен в прозореца на Cmd to) .
Във файла който свалих няма рековъритату.бат файл а има само рековъри.img .Малко помощ ? :capitulation:
Цитирай
#96

linken написа:Започнах да слагам този ром по стъпките от 1ия пост , но стигам до тук
*4. Отваряте папката rtatto намираш RecoveryTattoo.bat и и го стартирате (не цъкайте никъде другаде освен в прозореца на Cmd to) .
Във файла който свалих няма рековъритату.бат файл а има само рековъри.img .Малко помощ ? :capitulation:
:bow: Извинявам се за грешката ето http://dox.bg/files/dw?a=6a5985cc2b

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай
#97

Кажете някоя навигационна програмка която ще тръгне на този ром.

HTC Desire X
Цитирай
#98

Brilliance написа:Кажете някоя навигационна програмка която ще тръгне на този ром.
Sygic до колко разбрах не става за това пробвай с IGO резолюция 320x240

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай
#99

tso4ev пробва ли Vplayer дали ще се подкара?

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай

Всичко се получи ! Хиляди благодарности ! Rock :bow: :bow:
ПС: Изпитах проблеми с Clock-a ,но използвах написаното на мнение #49 и се получи :tease:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)