Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 7 for the HTC Tattoo :: V7.2.0 (10 Jan 2012)

Не съм забелязал такъв проблем, погледни настройките си.
Цитирай
Аксесоари

Някой да е наясно 2.6.35.14 ядрото от този мод дали е BFS или CFS?
Цитирай

Едно въпросче .Инсталирах въпросния Cyanogen и много ме зарадва,но от къде да си калибрирам дисплея и G-сензора ??
Поздрави

HTC 8X,EVGA Tegra Note 7,LG G2
Цитирай

Няма такива опции доколкото помня
Цитирай

калибрацията на дисплея ти е в апп-мениджъра - там дето са всичките програми ХТЦ-калибреишън уйзард, иконката му е бяла с андройдче
Г-сензора няма като на 1.6 да го нивелираш, ако това търсиш.....
Цитирай

Може ли актуален линк за 1клик руут и рекавъри ? thanks in advance
Цитирай

Ще оправя довечера линка за моята тема, че сега от офиса няма как.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Recovery 5.0.2.0: https://dl.dropbox.com/u/17539072/recove...-click.img
Цитирай

Линка е в dox.bg (и ще е значи за 7 дни)

http://dox.bg/files/dw?a=b9b962fa90

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравейте.Мога ли да сложа този РОМ който е в шапката на темата само, че без да руутвам? Благодаря!

Samsung Galaxy Note II Titanium Grey
Цитирай

Не, не можеш. Няма как да го инсталираш. Първо root, после инсталираш Recovery и през него инсталираш ROM-a.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ще съм много балгодарен, ако някой може да ми помогне с проблема... Искам да си кача CM7 на тату-то, но след многобройни опити не успях.. Стигнах до там, че си дръпнах програмка за 1click root, щото по описания във форума начин не ми се получи... и след тва не мога да подкарам Clockwork Mod- a, та да кача CM :/ Някой има ли идея, къде бъркам или как може да се оправи проблема? Smile
Цитирай

По начина във форума ти се инсталира и Recovery. След като си го root-нал по друг начин - ще трябва да си флашнеш recovery през Fastboot.

[box]fastboot flash recovery име'на'recovery.img[/box]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ок, реших да изтрия всичко и да почна отначало, но главния проблем е, че като стигна до точка 3
Be6i4 написа:3. Създаване на Root
Сваляте програмата за ROOT
Разархивирайте я в C:\rtattoo
и в този линк няма нищо :/ Откъде другаде мога да го дръпна тва нещо ?
Цитирай

Така кажи. Довечера ще оправя линка като се прибера в нас.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Като си тръгнал да оправяш линкове оправи и този за рековърито, щот ме праща към едно видео- нещо си ;д;д Благодаря предварително Smile
Цитирай

Прикачих и двата файла към темата...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Благодаря, адски много ! Smile Най- накрая успях да се оправя и сега всичко е точно Smile Благодаря, отново ! :bow: :bow:
Цитирай

извинете ще може ли някой да ми каже защо не ми дава да влезна в рековарито
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile :unknw: :unknw: :unknw: :unknw: :unknw:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)