Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WaZe - "социална" навигация с трафик инфо в реално време

Аз предпочитам да карам през Бургас от Варна. По-лесен е пътя и после си на магистралата.

Иначе за това защо го ползвам на дълъг път: ами аз не познавам Варна примерно. А в бг хората като видят пътеуказателни табели и вадят ракия и бонбони и се кръстят. Та предпочитам да не го мисля и да си следвам синята линия


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2022-09-11, 19:28:00)jhoro написа:  Ще ме уморите от смях!
Да търся конкретен адрес (улица и номер) - иди-доди, ама да гледам по навигация пътя от Варна до Пловдив??? Толкова ли не познавате България?
Я си представи да има катастрофа и 10км задръстване...
По подобни причини пускам маршрут от къщи до работата, не че не знам и кривите пътеки... ама не знам къде им е щукнало да минат всички

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 2 потребители изказват благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • jhoro, scorceni
Цитирай

(2022-09-12, 16:40:19)Han_Solo написа:  Я си представи да има катастрофа и 10км задръстване...
По подобни причини пускам маршрут от къщи до работата, не че не знам и кривите пътеки... ама не знам къде им е щукнало да минат всички

Опитвам се ... не мога!
Два-три пъти съм попадал в голямо задръстване - 15-20-30 км „тапа“ и всеки път правя едно и също. Спирам и си почивам известно време. Ако има крайпътно заведение - даже хапвам.

Какъв ти е проблема - дали минават всички или сте двама-трима? Караш си спокойно и ... когато стигнеш!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

По принцип е така... Път не се мери с време.
Обаче ако има шанс да се стигне по-бързо и по-спокойно от точка А до точка Б, то той трябва да се използва.

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

(2022-09-12, 18:13:32)jhoro написа:  Опитвам се ... не мога!
Два-три пъти съм попадал в голямо задръстване - 15-20-30 км „тапа“ и всеки път правя едно и също. Спирам и си почивам известно време. Ако има крайпътно заведение - даже хапвам.

Какъв ти е проблема - дали минават всички или сте двама-трима? Караш си спокойно и ... когато стигнеш!

Проблем е, като имаш деца ще разбереш защо.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Здравейте!Какво се случва с навигацията WAZE?Тотално се омаза-изгуби се всякаква аудио връзка.Иначе си показва вярно маршрута,но никакъв глас не чувам.При Вас така ли е и може ли да е от настройките?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2022-09-13, 18:23:37)Legend написа:  Проблем е, като имаш деца ще разбереш защо.

Трябваше да кажеш - „Когато имаш внуци“, щото децата ... вече не са деца!
Обикаляли сме достатъчно с децата - когато бяха малки - и пак ще кажа „Не виждам проблем!“
(2023-07-20, 21:12:51)buci59 написа:  Здравейте!Какво се случва с навигацията WAZE?Тотално се омаза-изгуби се всякаква аудио връзка.Иначе си показва вярно маршрута,но никакъв глас не чувам.При Вас така ли е и може ли да е от настройките?

Вчера шофирах доста и я ползвах през цялото време. Всичко си работеше нормално.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

(2023-07-20, 21:12:51)buci59 написа:  Здравейте!Какво се случва с навигацията WAZE?Тотално се омаза-изгуби се всякаква аудио връзка.Иначе си показва вярно маршрута,но никакъв глас не чувам.При Вас така ли е и може ли да е от настройките?

И при мен беше така,но смених на английски глас и се появи отново.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • buci59
Цитирай

Днес направих точно това-смених езика с руски/защото този разбирам/.След потегляне и след първото кръгово,смених отново езика на български и до края на маршрута нямах проблем.На връщане директно я настроих до дома и също нямах проблем.Странно,защо се получава така.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай

Бих препоръчал да пишеш на разработчиците през Google Play, защото има шанс да оправят проблема.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • jhoro
Цитирай

Писах на съпорта,като обясних подробно проблема.Да се надяваме,че ще приемат проблема и ще го разрешат.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Отговора се забави, но ми писаха, че работят по изчистване на проблемите.

Днес забелязах, че когато колата е сдвоена с тлф.чрез блутуут, говор няма, но когато развоя връзката, всичко си работи нормално. Въпросът ми е, къде и каква настройка да направя за да мога да чувам навигацията при сдвояване чрез блутуут с колата?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Имаше опция в менюто, точно за звука. [Изображение: 76428bb9e25ef8a16cae35a230e5991d.jpg]


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Това го няма в настройките на Waze

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Е как да го няма, като от там съм направил скрийншота?[Изображение: 4bc10b74190212e4c9c7ff7f87d190a4.jpg]
[Изображение: f17e7d820557b204e2d5656b32c2427b.jpg]


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

И при мен я няма тази настройка. А какво е това Сири?!

[Изображение: 87d219586d6ef71bbea7a2b144516827.jpg]

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Гласовия асистент на Apple
Цитирай

Явно в менюто на Waze за андроид, липсва тази опция. Аз съм на iOS.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

През телефон с андроид 11 е така, можеш да чуваш звука винаги през телефона дори и той да е сдвоен с радиото на колата, аз така си го ползвам от доста време    

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)