Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WaZe - "социална" навигация с трафик инфо в реално време
#76

Реших днес да я пробвам Smile търся добър GPS. Значи при търсенето на улици, картите на гогъл намират в района (ако напиша само име), докато при Waze трябва да напиша "ул. Иван Вазов" за да ми търси улици в района, ако напиша само "Иван Вазов" ми търси доста по-далечни места. Може ли по някакъв начин да се промени от настройки или да бъде пратен report за следващ ъпдейт?
Цитирай
Аксесоари
#77

Няма как да искаш навигацията да ти прочете мислите (дали имаш предвид улица "Иван Вазов", булевард "Иван Вазов", квартал "Иван Вазов", къща музей "Иван Вазов" и т.н. Току що пробвах на Waze и на Google Maps, дава ми един и същ резултат и на двете с тази разлика, че Google Maps ме пита какво съм имал предвид. Не смятам, че толкова трудно да се напише ул. Иван Вазов, вместо Иван Вазов.
Цитирай
#78

Има ли желаещи за бета тестери ? Регистрирах се за тестер и си свалих бетата
Waze Beta (New!) Waze Beta for Android Final RC (3.9.3)
Ако искате мога да я кача.
Цитирай
#79

Не прочете ли, че в страницата на приложението учтиво молят да не се публикуват версиите?
Цитирай
#80

Хм че не съм го видял не съм.
Но не виждам проблем това е бета на безплатно приложение.
Цитирай
#81

Моля мнението да бъде изтрито?!
Цитирай
#82

Същите тези хора който са избрали за бета тестери. Идеята е да се подобри програмата с помоща на хората за да стане стабилна и да бъде качена в Плей Стора.И няма никаво значение дали ще я тестват 1000 човека или 10 000. Федбека се подава в текстови вид на сайта. Нищо не става автоматично.
Цитирай
#83

За да не бъда голословен:
Цитат:We want to ask you not to share or communicate any related issues outside the CenterCode eco system (No blog posts, no Facebook posts etc.).

Kind Regards,
Waze Beta Team
Цитирай
#84

:facepalm:
Цитирай
#85

sapiora написа:За да не бъда голословен:
Цитат:We want to ask you not to share or communicate any related issues outside the CenterCode eco system (No blog posts, no Facebook posts etc.).

Kind Regards,
Waze Beta Team

Добре де защо ме мъчиш и не искаш да ми го преведеш ??

Зарежи ги личните Smile Модераторите ще почистят после Smile
Цитирай
#86

Извинявам ти се и тук. Не бях дочел цялото съобщение.
Цитирай
#87

С последната бета ми излиза нещо като препоръчителна скорост. На магистралата но при доста лошо време и показваше 100км а на места 80км.
Цитирай
#88

Добре де, от приложението могат ли да се чертаят пътища, да се редактира картата и т.н.? Като цъкна на бутона долу вдясно, излиза меню с 4 неща: Navigate, My Waze, Share и Inbox. В тях никъде не намирам как става. От настройките също. Гледах клипчетата, там влизат в някакъв Map Editor, ама де го?
Цитирай
#89

Долу вдясно има едно бутонче. Цъкаш на него и избираш Map issue (на втория ред вдясно в червено балонче с удивителен знак). На появилия се нов прозорец имаш опция Pave road, от там реално нанасяш корекции, а от самото меню можеш да докладваш за проблем, който си забелязал и те ще го коригират много бързо.
Цитирай
#90

(2015-03-01, 21:07:12)sapiora написа:  Долу вдясно има едно бутонче. Цъкаш на него и избираш Map issue (на втория ред вдясно в червено балонче с удивителен знак). На появилия се нов прозорец имаш опция Pave road, от там реално нанасяш корекции, а от самото меню можеш да докладваш за проблем, който си забелязал и те ще го коригират много бързо.

Мерси Tummenupp
Цитирай
#91

Аз я ползвам отдавна, даже имам няколко редактирани бензиностанции в района на Благоевград..
Проблема е, че не пътувам често!!!
Цитирай
#92

Проблема е, че никой в България не я ползва, а извода до който съм стигнал, че програмата е най-полезна за използване в градски условия. В извънградски също е добра, но трябва да има постоянно интернет.
Цитирай
#93

Приложението е за реални събития и затова трябва нон-стоп интернет и gps.Друг е проблема,ако някой докладва ей така за спорта и може да те обърка.Примерно ако,няма задръстване и да докладва че има задръстване. Smile

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#94

За съжаление в България винаги разсъждаваме по тези 2 начина, (1) че някой ни дебне и иска да ни прецака и че (2) трябва да прецакам някой. Щом така мислиш, просто не ползвай приложението.
Цитирай
#95

А според мен е много по вероятно да попаднеш в задръствания,защото никой не ползва програмата.Отколкото да те излъжат че има такова.
Цитирай
#96

Ето тук: http://www.theverge.com/2015/3/3/8140389...ps-android пише, че има вероятност да започнат да вграждат приложението в следващите Android устройства.
Цитирай
#97

(2015-03-03, 17:38:05)sapiora написа:  За съжаление в България винаги разсъждаваме по тези 2 начина, (1) че някой ни дебне и иска да ни прецака и че (2) трябва да прецакам някой. Щом така мислиш, просто не ползвай приложението.

Дадох пример само!А какво гледам в България не я ползвате много! Wink

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#98

Преди години я ползвах и понеже работих като шофьор начертах много пътища въпреки, че мобилния нет тогава беше скъп. После сайта им нещо се бъгна и изчезна всичко добавено от мен и се ядосах и я зарязах. И още съм им ядосан Big Grin
Цитирай
#99

Карам си днес в задръстванията Smile докладвам правя точки.
Но ква файда не помагам на никой,никой не го ползва.
Гледам 40-50% от хората в задръстването говорят по телефона но програмата никой не я ползва.
Цитирай

Мдааа. Поради тази причина и аз я зарязах. Жалко е наистина.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)