Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство]-.¸¸.·´¯ HTC Desire C [Unlock~Recovery~Root]
#26

Няма линлк за superUSER...
Цитирай
Аксесоари
#27

Bgm8 написа:Няма линлк за superUSER...


Ами, работи си линкът, но все пак добавих и нов.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#28

моля за малко помощ.правя вси4ко както е описано и като вляза в рековери за да рутна тела нищо не се слу4ва само ми дава да местя на горе на долу и нищо пове4е.
Цитирай
#29

Аз имам проблем с Bootloader-а не ми приема токен кода....
Цитирай
#30

nasi11 написа:моля за малко помощ.правя вси4ко както е описано и като вляза в рековери за да рутна тела нищо не се слу4ва само ми дава да местя на горе на долу и нищо пове4е.


Намира ли ти въобще, че имаш файл в паметта или не?


Bgm8 написа:Аз имам проблем с Bootloader-а не ми приема токен кода....


Каква грешка ти дава?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#31

ами не приема кода изкарва, че е невалиден...
Цитирай
#32

Справих се колега мерси Smile за упътването. Само да попитам при теб компас или нещо друго работи ли, че при мен не бачкат нещо...
Цитирай
#33

Телефонът няма компас.

Huawei P10
Цитирай
#34

знам но нито компаса нито метал детектор работи...
Цитирай
#35

Ти май не четеш,телефонът НЯМА компас вътре в него. Как да работи приложението тогава? :facepalm:

--SΛMSUNG--
Цитирай
#36

Добре де... да беше казал, че няма такава опция. То ако става дума и Самсунг-а няма компас, но има опция за компас, нивел и метал детектор. То ако работата опираше до компас-а в маркета има компас.
Цитирай
#37

Recavery - то от първия пост ми правеше проблеми не можех да маркирам нищо с него, ползвах тази версия! https://www.dropbox.com/s/lx8kq4prgc4v4s....5.0.4.img
Цитирай
#38

Bgm8 написа:Recavery - то от първия пост ми правеше проблеми не можех да маркирам нищо с него, ползвах тази версия! https://www.dropbox.com/s/e6hx9a8dhivmlab/recovery.img
би ли актуализирал линка за да го сваля Smile

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай
#39

Подновен!
Цитирай
#40

Здравейте! И аз съм нов! Дано има някой онлайн, защото запецнах на CMD-то, когато чакам за токен-а! Waiting for device и до там. Какво ли не пробвах, Фастбуут ребуут ама на... някакви идеи братя Андроиди?

Един бърз Ъпдейт: Направих всичко без Superboot-a и според руут чекър съм с руутнат телефон вече! Lock Трябва ли да използвам и Супербуут?
Цитирай
#41

Bgm8 написа:Recavery - то от първия пост ми правеше проблеми не можех да маркирам нищо с него, ползвах тази версия! https://www.dropbox.com/s/lx8kq4prgc4v4s....5.0.4.img
Проблем... И при мен беше така с от първия пост...
Като сложих това пък въобще не ми зарежда... зацепва на "This build is for developmen......" идей??

-----
Едит:
Използвах това http://d-h.st/mPG и всичко стана Smile
Цитирай
#42

Имам голям проблем !!! Отключих Bootloader-а, но при CWM-то телефона се развали !!! :wall: Когато натисна върху Reboot отново се появява CWM Recovery !!! :wall: :wall: Моля някои да ми помогне. Благодаря предварително Smile
(Оправих нещата)

HTC Desire C, Android Version 4.0.3,HTC Sense Version 4.0, Software Nameless ROM - Rooted
Цитирай
#43

Здравейте!
направих успешно всичко от пост 1 и 2. питането ми е, какво следва, смисъл, какво да направя за да подобря работата на телефона ми, да работи по бързо. дали правилно съм разбрал, че за да стане това, трябва да му инсталирам ром и кой ще ми препоръчате? телефона е HTC Desire C.
Благодаря!
Цитирай
#44

Когато пробвам да руут-на телефона с файла install-superboot-windows.bat спира на Downloading boot.img.Някакви идеи?
Цитирай
#45

здравейте и от мен по някаква извратена случайност се здобих със този телефон и трябва да го разкодирам но преди това трябва да мина тези стъпки тук до колкото изчетах но но немога да го руутна... стигам до влизането във рековъри и от там ми дава само да местя немога да влезна install zip from sdcard все едно не ми работи поуър бутона...само местя със нагоре и на долу идей някакви >?

HTC One
Цитирай
#46

@shadowtaker И на мен ми попадна това телфонче и сега се пробвам да го отключа и аз съм като теб проблема е в Recovery-то ако някой може да даде линк с друго Recovery да свалим ? Комндата на това recovery с пaуър бутона не работи, а и тъча не e активен ...

| Phone: HTC One X | Custom ROM: VIPER X |
Цитирай
#47

Вече се оправих, ето това рековъри е ок http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1829649 ( не съм сигурен дали трябва да поствам този линк, но ако е проблем моля модераторите да го оправят )... Та това рековъри си го флашваш по същия начин само вместо името на другия пишеш името на този ... дано ме разбра Smile

това е командата ... fastboot flash recovery recovery.img

| Phone: HTC One X | Custom ROM: VIPER X |
Цитирай
#48

аз го оправих със същото рековъри проблема беше че трябва да се активира поуър бутона....отиваш на най долиния ред със + и натискаш няколко пъти подред - + - + - + и ти изписва че се активира а другото вече е четене....като цяло за да го отключа телефона ми отне почти 5 часа...тука във всичките теми е написано за хора които вече са правили такова нещо а не като за мен или други които никога не са го правили ....смисъл такъв спестили са много неща...

HTC One
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)