Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] за LG Optimus L5
#26

Сега ще инсталирам LG PC Suite. Надявам се това да е Smile

п.с. Явно не ми беше приело драйвърите на телефона. Повторих стъпките и в един момент ми показа, че имам всички драйвери за телефона и всичко мина по план.

Благодарско! Smile

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
Аксесоари
#27

Случайно да става без SD карта?

LG Optimus L5 - Android ICS 4.0.3 - Atom Launcher - IRON Atom Theme
Цитирай
#28

Като пусна скрипта и ми изписва следното и не се получава.
[Изображение: c8ff5bdedf59e562.png]
Някакви идеи?
Цитирай
#29

Всичко Правя и Като Натисна Verify Root ми Дава Някаква Грешка Помогнете
Цитирай
#30

Здравеи те. Инсталирам Super user и тои не се обновява а слекато направя следваштата стъпка не ми се получава. Как да го обновя? Иначе всичко друго се получи без проблем.
Цитирай
#31

А трябват ли ми платените версии
Цитирай
#32

Това работи ли за 4.1.2 защото снощи пробвах и нищо не става?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#33

Ако сте на 4.1.2 сиреч Jelly Bean, не очаквайте да се получи. Този метод е само за 4.0.3 (ICS).

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#34

exlective написа:Ако сте на 4.1.2 сиреч Jelly Bean, не очаквайте да се получи. Този метод е само за 4.0.3 (ICS).
Колеги, моят проблем е същият кaто нa колегите по-горе, товa със superuser не се получaвa. Всичко друго е ок, но стигнa ли до 7 и 8 точнa не се получaвa, оперaционнaтa ми системa е 4.1.2 сиреч Jelly Bean, aко може някой дa кaже кaк стaвa, ще съм му блaгодaрен!

Poco F4 GT 256/12+7gb Snapdragon 8 Gen 1/Adreno 730
Цитирай
#35

Не знам как да се изразя по-ясно от предишния ми коментар, но,
К О Г А Т О С И С Ъ С 4.1.2 J E L L Y B E A N Н Я М А Д А С Е П О Л У Ч И.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#36

exlective написа:Не знам как да се изразя по-ясно от предишния ми коментар, но,
К О Г А Т О С И С Ъ С 4.1.2 J E L L Y B E A N Н Я М А Д А С Е П О Л У Ч И.
Тогава как става на JB :?

LG Optimus L5 Kit Kat 4.4.2 CM 11
Цитирай
#37

Ех колеги няма да почнете да четете май , бива ли толкова да ви мързи.
Руут за L5 има exlective иска да каже че не става със скриптове апк -та и тем подобни единствено става с моднато кдз ето го и се научи да четеш !!! Ето линк https://www.androidbg.com/forum/topic616...-root.html Smile
Цитирай
#38

exlective написа:Ако сте на 4.1.2 сиреч Jelly Bean, не очаквайте да се получи. Този метод е само за 4.0.3 (ICS).
Ама кажете си така Smile.Аз се счупих тука да "роотвам" и не става и не става .някаква идея за руут под Джели Бийн?
Цитирай
#39

oberon77 написа:
exlective написа:Ако сте на 4.1.2 сиреч Jelly Bean, не очаквайте да се получи. Този метод е само за 4.0.3 (ICS).
Ама кажете си така Smile.Аз се счупих тука да "роотвам" и не става и не става .някаква идея за руут под Джели Бийн?

На мен ми се получи с кдз Smile опитай с тази тема https://www.androidbg.com/forum/topic616...-root.html някъде на по-задните страници има роотнатия кдз файл Smile

LG Optimus L5 Kit Kat 4.4.2 CM 11
Цитирай
#40

TheNickaname написа:
oberon77 написа:
exlective написа:Ако сте на 4.1.2 сиреч Jelly Bean, не очаквайте да се получи. Този метод е само за 4.0.3 (ICS).
Ама кажете си така Smile.Аз се счупих тука да "роотвам" и не става и не става .някаква идея за руут под Джели Бийн?

На мен ми се получи с кдз Smile опитай с тази тема https://www.androidbg.com/forum/topic616...-root.html някъде на по-задните страници има роотнатия кдз файл Smile
Ех колега най се изнервям когато видя някой да повтаря нещо аз му дадох от къде прочети 3 реда над твоят коментар и друг път чети не бързай Smile .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)