Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] за LG Optimus L7
#76

Здравейте искам попитам откъде да ги сваля тези линкове, защото тези не работят!!!
Цитирай
Аксесоари
#77

silvermoo1 написа:Здравейте искам попитам откъде да ги сваля тези линкове, защото тези не работят!!!

В темата има доста линкове, за решаване на проблема с рутване при доста и различни ситуации. Кои линкове точно те интересуват?
Цитирай
#78

здравейте опитах всички неща и нищо не се получава,даже немога да го резархивирам в C а само мога да го местя моля някой да ме посъветва
Цитирай
#79

kris9202 написа:здравейте опитах всички неща и нищо не се получава,даже немога да го резархивирам в C а само мога да го местя моля някой да ме посъветва

Нищо не се разбира от това, което питаш. Какво се опитваш да направиш? С кой ROM си в момента? Какво сваляш, че не се разархЕвира? Какво местиш насам-натам?
Цитирай
#80

еми всички стъпки направих но не се получава, немога рар папкаата да я резархивирам в С със win7 съм, LG Optimus L7 V20D Wink
Цитирай
#81

Коя е тази папка?!? Каква папка искаш да разархИвираш (думата идва от "архив"), за да рутнеш V20D?

Тук ясновидци няма - това, което виждаш на твоя компютър го виждаш само ти :wall: Няма начин да разберем, какво правиш, докато не го напишеш тук.
Цитирай
#82

пххх написал съм много добре рар папка на бг Wink ето ти и на англ. rarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr arhive
Цитирай
#83

КАК СЕ КАЗВА ТОЗИ RAR АРХИВ?!? Това е което питам. Архиви с разширение rar, колкото искаш в темите тук.
Цитирай
#84

При мен си стои на това положение...
Но иначе ме пита за Restore Data-та
Цитирай
#85

imavrev написа:При мен си стои на това положение...
Но иначе ме пита за Restore Data-та

Рутване по този начин е възможно само за ROM-ове от V10D до V10I, но не и за V10K. Лично аз бих препоръчал направо да си флашнеш предварително рутнатата версия V10K от "темата за всичко", или пък да си отключиш телефона и да флашнеш SlimBean v3.
Цитирай
#86

Здравейте имам LG Optimus L7 от година и половина с версия 4.0.3 V10k-DEC-12-2012. Не ми е трябвало root или по-нова версия. Но днес си закупих LG G Pad и ми трябва smartpfone с версия 4.2 за да ползвам Qpair функцията. Въпроса ми е възможно ли е да се подкара 4.2 на този smartpfone.
Цитирай
#87

Пичове на КДЗ-то ми излиза че не може да ми намери телефона инсталирах от сайта на LG драйверите и пак не го намира включил съм USB debbuging и да се свързва на PC Softwarе без да пита и не става. Можете ли да дадете линк с точния драйвер който да ми открива телефона в Emergency mode?
Цитирай
#88

Пробвай с ето тези ADB драйвери - http://ge.tt/2yL21VT/v/2 . При мен, след инсталацията, ми намира и мога да флашвам всичко вкъщи - четири телефона и два таблета - включително моя LG L7.
Цитирай
#89

Има елементарен начин за руутване на вашите устройства:
Просто инсталирате програмката Framaroot ....
След като я пуснете първо root-нете през Gandalf,
а после инсталирайте и SuperUser пак през Gandalf...

Приятно ползване...
Цитирай
#90

imavrev написа:Има елементарен начин за руутване на вашите устройства:
Просто инсталирате програмката Framaroot ....
След като я пуснете първо root-нете през Gandalf,
а после инсталирайте и SuperUser пак през Gandalf...

Приятно ползване...

С това приложение " Framaroot-1.8.0.apk" си рутнах тел. LG P700 JB 20D без никакви проблеми за 1 мин.

 Samsung Galaxy A50 black
Цитирай
#91

Добър вечер пробвай със този метод работи без грешка за всички ромове на лг л7 http://www.mgyun.com/en/GetVRoot
Цитирай
#92

Mironas написа:Добър вечер пробвай със този метод работи без грешка за всички ромове на лг л7 http://www.mgyun.com/en/GetVRoot

Пробвах и с нея и успеха е на 100% root.

 Samsung Galaxy A50 black
Цитирай
#93

Рaботи a би ли могъл дa кaжеш кaк дa сменя езикa че се инстaлвa нa китaйски блaгодaря
Цитирай
#94

baidak написа:Рaботи a би ли могъл дa кaжеш кaк дa сменя езикa че се инстaлвa нa китaйски блaгодaря
И аз се мъчих да сменя езика но без успех.

 Samsung Galaxy A50 black
Цитирай
#95

здравейте имам лг п700 искам да попитам далие възмойно да инсталирам самсунгв ром на сз manekena_98 моля помогнете пишете на скайп
Цитирай
#96

4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Използвайте препинателни знаци и спазвайте правилата за писане. Ако ли не, такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)