Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] за LG Optimus L3
#26

:capitulation: :capitulation: :capitulation: същия проблем! преди роот > CM9 бях с този ром към 8 месеца след това флашване (пукнах дисплея и гаранцията да си я върна) а са роот ама на кукуво лято..
КАК ДА ГО РООТНА ОТНОВО ДА СИ ВЪРНА 4.0.4 моля ви помогнете :wall: :wall: :wall: :wall:

LG Optimus L3 \ L5 \ L7
Цитирай
Аксесоари
#27

И аз тръгнах да го роот-вам ама не става като при колегите е пише че роот-а е готов ама нищо. Sad Sad
Цитирай
#28

Абе хора, знаете ли дали LG Optimus L3 DUAL може да се руутне по същият начин,защото според мен единствената разлика е, че има допълнителен слот за още една SIM карта ? Ако не може бихте ли казали дали изобщо има начин защото тук има само тема за L3 :confused:

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#29

Виж тaзи темa https://www.androidbg.com/forum/topic448...-e405.html


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#30

Здравейте, правя всичко както е описано, но не става. Изписва, че е станало, но всъщност не е. Ето какво ми показва
[Изображение: lg_e400_root_problem.png]
Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен Smile
Цитирай
#31

y2k написа:Здравейте, правя всичко както е описано, но не става. Изписва, че е станало, но всъщност не е. Ето какво ми показва
[Изображение: lg_e400_root_problem.png]
Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен Smile

Не си само ти и аз съм така. И не мога да го руутна. Sad Sad
Цитирай
#32

След много опити намерих решение,като преди ВСЯКО рутване инсталирам ADB драйвери. Изтеглят се всичките файлове https://www.dropbox.com/sh/qyz1hgzxhyjdpx5/jS8GWJqwAM

topor
Цитирай
#33

olimpiya написа:Здравейте, правя всичко както е описано, но не става. Изписва, че е станало, но всъщност не е. Ето какво ми показва
[Изображение: lg_e400_root_problem.png]
Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен Smile

Къде излиза, че е станало Big Grin През цялото време пише permission denied, failed, unable... хич не изглежда успешно.
Пише, че не може да копира super user.apk . Сякаш някакви файлове липсват.
Цитирай
#34

AndroidNoob написа:
olimpiya написа:Здравейте, правя всичко както е описано, но не става. Изписва, че е станало, но всъщност не е. Ето какво ми показва
[Изображение: lg_e400_root_problem.png]
Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен Smile

Къде излиза, че е станало Big Grin През цялото време пише permission denied, failed, unable... хич не изглежда успешно.
Пише, че не може да копира super user.apk . Сякаш някакви файлове липсват.

Еми там е проблема то стига до края и това се затваря демек трябва да е станало, но не става пробвах сигурно 20 пъти и неще. Big Grin Big Grin Big Grin
А и също така изписва Rooting Complete complete!
Цитирай
#35

Be6i4 написа:Всичко което правите е на ваша отговорност. Не отговарям за повредени телефони.

Метода работи само на LG Optimus L3 E400.

1. Свалете си USB drivers от тук.
2. Разархивирайте и ги инсталирайте.
3. За Windows свалете този файл
за Linux свалете този файл.
4. Разархивирайте файла. Свържете телефона към USB (като USB Debugging трябва да е пуснато). За Windows стартирайте run.bat, а за Linux стартирайте run. sh
5. Изакайте да приключи. Трябва да имате вече икона super user в листа с всички програми.

Тема в xda
Странното е че всичко успявам да направя телефона се рестартира но иконка няма и май не е Рутнат ?

Huawei - G600
Цитирай
#36

olimpiya написа:
AndroidNoob написа:
olimpiya написа:Здравейте, правя всичко както е описано, но не става. Изписва, че е станало, но всъщност не е. Ето какво ми показва
[Изображение: lg_e400_root_problem.png]
Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен Smile

Къде излиза, че е станало Big Grin През цялото време пише permission denied, failed, unable... хич не изглежда успешно.
Пише, че не може да копира super user.apk . Сякаш някакви файлове липсват.

Еми там е проблема то стига до края и това се затваря демек трябва да е станало, но не става пробвах сигурно 20 пъти и неще. Big Grin Big Grin Big Grin
А и също така изписва Rooting Complete complete!
СЪЩАТА ГРЕШКА Е И ПРИ МЕН НЯКОЙ ИНЖИНЕР : D ЩЕ КАЖЕ ЛИ НЕЩО ПО ВЪПРОСА ?

Huawei - G600
Цитирай
#37

Пичове аз имах същия проблем и след много опити успях да си root-на телефона. Root-а става с програмата SuperOneClick 1.7 with RageAgainstTheCage for L3, която се тегли и след това се работи с нея при задължително изключена антивирусна програма Smile
Цитирай
#38

y2k написа:Пичове аз имах същия проблем и след много опити успях да си root-на телефона. Root-а става с програмата SuperOneClick 1.7 with RageAgainstTheCage for L3, която се тегли и след това се работи с нея при задължително изключена антивирусна програма Smile
Началник всичко съм инсталирал драйвери телефонът е включен с отстраняване на грешки и доколкото виждаш на снимката по долу това така си стой ?

Huawei - G600
Цитирай
#39

karaleata написа:
y2k написа:Пичове аз имах същия проблем и след много опити успях да си root-на телефона. Root-а става с програмата SuperOneClick 1.7 with RageAgainstTheCage for L3, която се тегли и след това се работи с нея при задължително изключена антивирусна програма Smile
Началник всичко съм инсталирал драйвери телефонът е включен с отстраняване на грешки и доколкото виждаш на снимката по долу това така си стой ?
Значи погледни горе в дясно, ти си избрал psneuter, а трябва да цъкнеш на regeagaintstthecage... след това изчакваш и ще ти изпише накрая, че е готово даваш ок и си готов Smile
Цитирай
#40

y2k написа:
karaleata написа:
y2k написа:Пичове аз имах същия проблем и след много опити успях да си root-на телефона. Root-а става с програмата SuperOneClick 1.7 with RageAgainstTheCage for L3, която се тегли и след това се работи с нея при задължително изключена антивирусна програма Smile
Началник всичко съм инсталирал драйвери телефонът е включен с отстраняване на грешки и доколкото виждаш на снимката по долу това така си стой ?
Значи погледни горе в дясно, ти си избрал psneuter, а трябва да цъкнеш на regeagaintstthecage... след това изчакваш и ще ти изпише накрая, че е готово даваш ок и си готов Smile
БЛГАДОРЯ ДИРЕКТОРЕ ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ СТАНА И УСПЯХ ДА СИ НАМЕРЯ ХУБАВ РОМ LGE400V10sSDMergE ТЪЙ КАТО ДРУГИТЕ НЯМАТ МАРКЕТ ИКОНА ТОЗИ Е ХУБАВ

Huawei - G600
Цитирай
#41

И аз успях да го руутна по начина написан по горе но имам 1 въпрос, когато натиснете иконката Superuser при вас какво става, защото мен ме веднага ме изхвърля от приложението (или каквото е там)

PMP5780D RooTeD
Цитирай
#42

zSlayer21 написа:И аз успях да го руутна по начина написан по горе но имам 1 въпрос, когато натиснете иконката Superuser при вас какво става, защото мен ме веднага ме изхвърля от приложението (или каквото е там)


И при мен беше така оправих го като изтеглих от тук от първия пост файловете за роот ънроотнах телефона с Superoneroot и в файловете от първия пост има файл с име Superuser.apk копираш го и го поставяш в папката на Superoneroot като заместваш този на програмата след това роот-ваш пак. Кажи дали е станало аз така го оправих, и така четох в XDA.
Цитирай
#43

Благодарности на y2k и olimpiya за обновяването на това ръководство! :bow:
Темата първоначлно я писах без да имам телефон. Сега като имам телефон пред мен имах възможност да коригирам упътването.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#44

Може би не е тук мястото но съм нов! Да ми кажете този руут става ли за LG L3-II e430 и дали след това мога да актуализирам софтуера или трябва да го направя преди да руут-на?
Благодаря ви предварително!

LG L3-II E430
Цитирай
#45

emozaeka написа:Може би не е тук мястото но съм нов! Да ми кажете този руут става ли за LG L3-II e430 и дали след това мога да актуализирам софтуера или трябва да го направя преди да руут-на?
Благодаря ви предварително!
Има си отделен раздел малко по нагоре от този там може да видиш отговорите на твоите въпроси.
Цитирай
#46

Може би въпроса е малко много тъп, но искам да го ресетна нали няма ядове с руут-а нещо?
Цитирай
#47

Някой пробвал ли го е? А после мога ли да го unroot-на? Просто съм притеснена за това дали после мога ли да го оправя....
Цитирай
#48

Да примерно моя е руут-нат, а някъде в началото на темата 2-3 пост имаше въпрос за ън-руут и има обяснено как се ън-руутва освен това с SuperOneRoot-а май имаше опция и за ън-руут.
Цитирай
#49

Току що стартирах SuperOneClick и си седи на running rageagainstthecage,това нормално ли е?

Edit: Даде ми "SuperOneClick not responding" и трябваше да я затворя.....

Edit2: Инсталирах USB Drivers наново, пробвах пак,приключи и ми излезе за някакъв тест,аз натиснах не и после ми изписа "Your Device is Rooted!", а телефонът дори не се рестартира и никаква икона няма. Рестартирах го аз и същото, какво се случва не знам.....
Цитирай
#50

itsivka написа:Току що стартирах SuperOneClick и си седи на running rageagainstthecage,това нормално ли е?

Edit: Даде ми "SuperOneClick not responding" и трябваше да я затворя.....

Edit2: Инсталирах USB Drivers наново, пробвах пак,приключи и ми излезе за някакъв тест,аз натиснах не и после ми изписа "Your Device is Rooted!", а телефонът дори не се рестартира и никаква икона няма. Рестартирах го аз и същото, какво се случва не знам.....
Направи ли това с заместването на файла SuperUser.apk?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)