Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] за LG Optimus L3
#51

Всъщност появи се от нищото, но като я отворя и натисна Preferenses не ми излиза прозорец където да натисна update и allow........
Цитирай
Аксесоари
#52

itsivka написа:Всъщност появи се от нищото, но като я отворя и натисна Preferenses не ми излиза прозорец където да натисна update и allow........
Няма нищо просто влез в маркета натисни бутона най-отгоре в ляво до Приложения цъкаш върху чантичката и даваш на Моите приложения и след това в първото меню Атуализац... се пише точно там намираш Superuser цъкаш върху него и след това АКТУАЛИЗАЦИЯ бутона. Smile
П.П. Аз тази точка съм я пропуснал и съм си с старата версия новата има някой бъгове и постоянно crash-ва, но твое си е решението винаги може да се върнеш на старата версия.
Цитирай
#53

Не ми излиза..... ще бъде ли проблем да го руутна пак? Той така или иначе не излиза,че е руутнат никъде.
Цитирай
#54

itsivka написа:Не ми излиза..... ще бъде ли проблем да го руутна пак? Той така или иначе не излиза,че е руутнат никъде.
Мисля, че ако му направиш на ново руут няма да има проблеми, но тук вече не знам прочети темата все пак може да има нещо по тоя въпрос понеже на няколко човека вкл. мен нямахме суперусер, но тогава ползвахме друга програма за руут, а тук има поне 4-5 човека който сме с руут-нати л3-ки.
Цитирай
#55

Аз търсех в интернет, обаче там излязоха някакви супер трудните начини,ама ще почета още и ще видя, мерси иначе за отделеното време. Smile

Edit: Появи се известие за актуализация на супер юзъра,актуализирах го и всичко е като по вода.
Цитирай
#56

itsivka написа:Аз търсех в интернет, обаче там излязоха някакви супер трудните начини,ама ще почета още и ще видя, мерси иначе за отделеното време. Smile
А само да те питам анти вирусната на компютъра изключи ли си докато руут-ваше?
Цитирай
#57

olimpiya написа:
itsivka написа:Аз търсех в интернет, обаче там излязоха някакви супер трудните начини,ама ще почета още и ще видя, мерси иначе за отделеното време. Smile
А само да те питам анти вирусната на компютъра изключи ли си докато руут-ваше?

Да, иначе ми изтриваше един от архивите, защото "има много заплахи".
Цитирай
#58

Be6i4 написа:Всичко което правите е на ваша отговорност. Не отговарям за повредени телефони.

Метода работи само на LG Optimus L3 E400.

1. Свалете си USB drivers от тук.
2. Разархивирайте и ги инсталирайте.
3. За Windows свалете този файл
за Linux свалете този файл.
4. Разархивирайте файла. Свържете телефона към USB (като USB Debugging трябва да е пуснато).
5. Свлаете SuperOneClick1.7 Разархивирайте го. От папката за LG OptimusL3 root копирайте SuperUser.apk и го поставете в папката на SuperOneClick1.7, като заместите файла който е там.
6. Стартирайте SuperOneClick. Горе вдясно в програмата задължително изберете rageagainstthecage и чак тогава натиснете ROOT

Ако имате всички инсталирани драйвери, след 30 секунди ще имате root-нат телефон.


7. Трябва да имате вече икона super user в листа с всички програми. Отворете го и от опциите му дайте update и allow като попита за access.


Тема в xda

Благодарности на y2k и olimpiya за обновяването на това ръководство! :bow:






като инсталирам програмите за рутването ми показва че не се поддържат тея фаилове. Какво да правя. :capitulation:
Цитирай
#59

Благодаря за указанията. При мен всичко стана без проблеми. Сега детето има повече място за игри на телефона :bow:
Цитирай
#60

И аз съм с LG L3, с две думи да разбирам няма да се ъпдейтне сам, а само с руутване Sad
Цитирай
#61

teryyy написа:И аз съм с LG L3, с две думи да разбирам няма да се ъпдейтне сам, а само с руутване Sad
Да няма да се ъпдейтне, но аз като си сложих ъпдейта дойдеха куп проблеми и съм си с оригиналния софтуер...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)