Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Калибриране на батерия при Samsung Galaxy S III
#26

настойте Файл Мениджъра да показва скрити файлове (hidden files) и пробвайте пак Wink

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
Аксесоари
#27

Общо взето няма никакъв смисъл от тези калибровки!
остави да ти падне батерията до 5%, извади я от телефона за 10-15 мин.
Сложи я и го дръж 5 часа в зарядното и си готов. Това е.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#28

dingila написа:Общо взето няма никакъв смисъл от тези калибровки!
остави да ти падне батерията до 5%, извади я от телефона за 10-15 мин.
Сложи я и го дръж 5 часа в зарядното и си готов. Това е.

Това ще гарантира ли в бъдеще по-бързо зареждане на батерията/ в рамките на 2-2.5 часа/?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#29

Ами,би трябвало да има ефект,нали за това са тези процедури.Преди време и аз имах проблем с бавно зареждане за 4-5 часа,но след калибрация с тази програма BatteryCalibration се оправи,и отново зареждаше за 2 часа,2 часа и 30мин.Но програмата изисква руут.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#30

Аз го правя всеки месец.
Root-вате телефона
Влизате с Root Browser, отваряте data ( Задължително ще ви пита за Роот-права, ако не ви пита значи бъркате папката)
След като ви пита за Роот влизате и намирате System, след това скролвате и 100% го има BatteryStats.bin

Samsung Galaxy S3 [ROM 4.3 POLAND] [ROOT/CWM] [64GB 10class] ENG
Цитирай
#31

Като набрах кода *#0228# батерията ми спадна от 98% на 75%.Това означава ли,че е прецакана или не е била калибрирана?

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
#32

Когато го правиш трябва да е включен да се зарежда и както е отчело 75% е трябвало да си стои включен докато стигне 100%

Така се калибрира без рут.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#33

А като съм с рут?

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
#34

Хора, кво си тормозите мозъците?
Решението е лесно - набирате *#0228#
Натискате QUICK START, което е написано по-долу
Цъкате на тела си докато не падне тела ви до 0%
Зареждате до 100%
Честито! Вашата батерия вече е калибрирана
Цитирай
#35

Здравейте! Имам проблем с тела неправилно отчитане на процентите при зареждане. Когато изключи телефона като го включа на зарядно след включване на тела показва 46, 54 5 всеки път е различно, но това само когато е изключен на зарядно  при включен няма проблеми не ги зарежда сисе нормално. Благодаря предварително!

poco X4 pro 5G
Цитирай
#36

Батерията ти си заминава ,това е ясен признак.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)