Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

(2015-01-03, 11:48:28)pavlinstoyanov написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69001 ето я темата.

Благодаря много колега, оправих го но някак си това тапаталк въобще не мога да го разбера, май ще си посещавам web версията докато не се измисли друг начин...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
Аксесоари

Има ли възможност пътя до темата да бъде добавен и в края на всяка такава, защото сега след като бъде прочетена трябва да се скролира до най-горната част на страницата, за да се върна в раздела?

Имам предвид ето това:
[Изображение: b447d9e0049356c2.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

според мен сте направили даунгрейт или прекалено прибързан ъбдейт, и тоя тапаталк ... старото ви приложение беше по- готино ...

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

Няколко неща които ми се набиват на очи:
1. Разгъването/свиването на разделите ще е много по удобно ако се клика върху синята лента,а не да целя правоъгълника в дясно.
2. Забелязах проблем с новите мнения: влизам в даден раздел (който е с черна точка) и виждам всички или някой теми като непрочетени/или с нови мнения (удебелен шрифт) и само презареждам страницата и вече всичко е прочетено?!Връщам назад,пак презареждам но раздела все още е маркиран като непрочетен - с черна точка.
Разбирам,че все още има неща които да се донагласят и се надявам тези да са сред тях. Smile
Ползвам Лисичката през PC-то ако има значение.

Инак поздравления за труда на екипа!

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай

(2015-01-03, 11:53:10)justvank0 написа:  
(2015-01-03, 11:48:28)pavlinstoyanov написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69001 ето я темата.

Благодаря много колега, оправих го но някак си това тапаталк въобще не мога да го разбера, май ще си посещавам web версията докато не се измисли друг начин...


Последната версия на тапата е зле според моето скромно мнение. Изтегли си 4.9.5 от някъде и виж там дали ще ти хареса.
Цитирай

Моля, пренесете дискусиите за новата платформа в специално отворената тема!
Благодаря!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

(2015-01-03, 11:52:01)dido123 написа:  Някой има ли идея, как ще се реши проблема с линковете които водят към стария адрес, а те не са никак малко?
Моля за доклади към не работещи линкове от теми >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69010

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Забелязах и друг проблем при мен, отварям даден раздел /да речем HTC/ в него има 10-ина теми със зелени стрелки /т.е. с нови  мнения от последното ми влизане/ без да чета нито 1 тема давам рефреш на браузера и всичко все едно е прочетено.Или пък чета 1 тема и другите автоматично стават прочетени и те. Заснел съм клипче, бих могъл да го пратя на мейла на админа занимаващ си с това!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Не е забележка, но е хубаво да се види. 
[Изображение: L2KqYoa.jpg]

И още нещо.
Бутонът "Отиди" ако може да се преименува на "Gore"или нещо подобно...
[Изображение: oI2ePWD.jpg]

И ако е възможно и няма да затрудни админите, може ли да има бутон за нагоре около полето на всяко мнение?
Благодаря за вниманието!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Привет, в стария вариант на форума в началната лента имаше бутон "профил" от него "теми за които си абониран".... сега къде да ги търся?

Samsung Galaxy S4mini, IBM ThingPad X40, DELL Optiplex GX240
Цитирай

Ляво горе Настройки и после пак в ляво но по-надолу Абонирани теми.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Случайно да има бутон за промяна на темата на форума - преди имаше няколко варианта на "разцветки"?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

(2015-01-03, 15:56:54)forbidden8 написа:  Ляво горе Настройки и после пак в ляво но по-надолу Абонирани теми.

 Мда, намерих го. Ще свикна, благодаря.
 Лека.

Samsung Galaxy S4mini, IBM ThingPad X40, DELL Optiplex GX240
Цитирай

Повтарям! Пишете докладите за проблеми и предложенията свързани с новата платформа в специално създадената тема в този раздел.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Вече няма мобилно приложение, форумът изгуби собственият си облик... Явно ще се виждаме по-рядко...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Форумът има универсално мобилно приложение. Казва се Tapatalk. Ето тук се разисква: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69001 А дали ще се виждаме рядко или често зависи само и единствено от теб. Никой не те държи насила тук или в който и да е форум.
Цитирай

Бих искал само едно [Нови Мнения]. Много неудобно така, не помня всяка една тема до къде съм прочел.
Tapatalk не мисля да го слагам.
Всяко ново нещо е шокиращо, защото е ново и не сме свикнали. Но за хора които току що са се регистрирали, няма да има проблеми Smile
Лека полека всичко ще си дойде на мястото Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

(2015-01-04, 02:17:55)[15]Peshew написа:  Има я тази опция - зелената стрелкичка преди заглавието на темата. Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
Wink 

Да предложа една темичка, която леко да върне спомени за старата тема:
[Изображение: preview_84715_1409622925_cca127d0f16dfce...43e2bc.png]

П.П. Би било добре, ако може да се постави, под-форума от която е темата в края на темите, че постоянно ми се налага да скролвам в момента до началния ред с навигацията. Благодаря ви, че оценявам infinity scroll-а на мишката, ама взема в един момент да дразни. =) Дано намерите решение.

П.П. 2: Да добавим още една темичка:
[Изображение: E8rz3la.png]

П.П. 3: Може ли да ми пратите на mail-а двата lang файла на форума? Че има елементи и преводи да се добавят, предполагам модовете, който сте инсталирари, са добавили елементите само в единия, другия по-гадния вариант, е да ползват набити надписи и да трябва да се преправят.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Предлагам да се направи раздел за Motorola Moto G 2nd Gen, защото собствениците на този смартфон значително нараснаха и вече темите в общия раздел за Moto G се объркват.

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай

(2015-01-04, 21:53:17)miglen97 написа:  Предлагам да се направи раздел за Motorola Moto G 2nd Gen, защото собствениците на този смартфон значително нараснаха и вече темите в общия раздел за Moto G се объркват.

Работи се по въпроса. Имайте търпение.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Предложение...

За махане брояча на репутацията под аватара : )
Никога не води до нещо добро, не виждам полза от нея.
Цитирай

Здравейте колеги, е ли възможно да се направи по-ясно непрочетените теми.
В момента много трудно се разбира новите теми и мнения

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
Цитирай
Thumbs Up 

1. Ако има начин, при следващият ъпдейт да се добави отново бутон "Нови мнения"
2. Първият пост на темите да може да се редактира по всяко време 

ЕДИТ: Сега видях синята стрелка Storstark

SGSIII Lollipop 5.0.2
Tempered glass screen protector i9300 - 25лв инфо - ЛС
Цитирай

(2015-01-08, 08:19:35)clubzendo написа:  Здравейте колеги, е ли възможно да се направи по-ясно непрочетените теми.
В момента много трудно се разбира новите теми и мнения

Различават се идеално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)