Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Прекалено е по скоро прекрачването на правилата, от член на екипа, макар и напуснал по свое желание, при положение че толкова много потребители се стараят да ги спазват. А и без да полагат много усилия, нямат нито едно предупреждение.
Цитирай
Аксесоари

Поста е бил изтрит не зашото е ставало дума за определен бранд, а защото не са позволени отговори от по една дума.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Предполагам има настройка на форума, която дефинира минимален брой думи в пост и ако не е изпълнено условието, да не изпраща поста. По-добре, отколкото да се раздават предупреждения и банове.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

zxcv
@bobyn, така е, минимум 5 знака. Горния ред не мога да го пусна като пост, излиза предупредително съобщение: "Текстът е твърде кратък. Моля, въведете нов, с повече от 5 знак."

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Значи да увеличат стойността на параметъра и готово.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Ми нали и аз това казах, но съм прекрачил правилата.
Оказва се, че ако използвате една дума, после трябва да се пояснява значението, дори и да е пределно ясно.
И защо постът е изтрит, след като дори и "в разрез с правилата" (аз смятам, че не е), все пак има общо и то много общо с предмета на темата (въпреки че е сметнат за офтопик)

Изпратено с пощенски гълъб

Забравих.
И не е ли малко странно за около 8000 мнения да нямам нарушения, а сега изведнъж да мърся форума с гнусните си антиправни писания.
Вече споделих, че ако смятах предупреждението за справедливо, щях да се извиня.
И за да не съм офтопик, поддържам предложението си да има обяснение за какво става дума (цитат на поста ако е изтрит или нещо такова), а при бан да се изпраща имейл на наказания за да знае за какво иде реч.



Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

(2016-07-13, 09:07:14)bobyn написа:  Предполагам има настройка на форума, която дефинира минимален брой думи в пост и ако не е изпълнено условието, да не изпраща поста. По-добре, отколкото да се раздават предупреждения и банове.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

9. Мнения с по една дума (10х, мерси, благодаря и т.н.) са забранени! Вместо това може да използвате бутон Оцени отдолу под всяко мнение, за да го отбележите като полезно.
10. Всякакъв спам или офф топик е абсолютно забранен. Такива мнения ще бъдат изтривани и авторът ще бъде незабавно предупреден. Личните дискусии във форума се правят само с лични съобщени

ПС:Предлагам и правилата да се четат когато не си сигурен!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Темата доколкото виждам се казва предложения за форума. Такова и съм направил, не виждам в какво точно не съм сигурен.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

(2016-07-13, 09:13:44)krassiy написа:  zxcv
@bobyn, така е, минимум 5 знака. Горния ред не мога да го пусна като пост, излиза предупредително съобщение: "Текстът е твърде кратък. Моля, въведете нов, с повече от 5 знак."
 Преди малко видях един пост с точно 3 знака, която системата го отрази и добави без пробем. Явно може.

 
Цитирай

Така. Темата не е за циврене и оплаквания! Хайде стига с оффтопик, за да няма още обидени!
Цитирай

Да, темата не е за циврене и по тази причина предлагам да се разреши създаването на тема за циврене и оплаквания, защото колкото и безгрешен да е екипът, понякога не е лошо да има възможност за коректив.
Знам, че има форма за оплаквания до admin, който си проверява пощата веднъж на месец и приоритетите са му по - различни.
Освен това, съм сигурен, че няма нито един потребител, който да се е оплакал и да му е отговорено със: Съжалявам, колегата е сбъркал.
Владо, една от причините да напусна екипа е точно това отношение.

Изпратено с пощенски гълъб

Забравих
За феновете на НТС, които не са чели правилата :
Правя предложение за създаване на тема за циврене и обсъждане на действията на екипа.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Ще се обмисли предложението от целия екип, а горната тема се изчерпа.

Напомняме, ако някой види, че има подобно или каквото и да е друго нарушение на правилата на форума да докладва със съответния бутон.
Хора сме, понякога пропускаме.
Цитирай

Предложението ти се разисква, и не се прие.
ПС: Напусна екипа, заради това , че трябваше да се съобразяваш какво пишеш, а ти не искаше. Пише си го в архива. Нарушаването на правилата, както знаеш, води до ответни действия. Ти избра да можеш да ги нарушаваш. Това води до своите последствия. Независимо каква тема за оплаквания ще поискаш, това няма да промени фактите.
Цитирай

Здравейте, 
аз имам едно предложение относно начина на публикуване във форума.Направих си труда да потърся но не намерих по-подробно обяснение как се оформа публикация и когато реша да създам такава ще е хубаво да прочета някъде кой бутон за какво е. След обсъждане на този въпрос със колега от форума той забеляза че липсва бутон за добавяне на спойлер. От известно време започнах  да си инсталирам къстъм ромове на телефона и във руски форум намерих всичко което ми трябва. След инсталация знаете всички че възникват и въпроси относно рома и след дълги консултации сус гугъл и абсолютно минимално познания по руски език заформих пост със два огрони скриийшота. Като преди това не бях си правил труда да потърся как се публикува при тях. Веднага след публикацията тръгнах да търся и честно казано за две минути разбрах как се процедира само по картинки  Smile. Пет минути по късно тръгнах да редактирам по правилата но вече нямаше какво да редактирам, поста ми беше премахнат Smile  
Та молбата ми е ако може да се направи по подробно обяснение на по важните бутони когато се оформя публикация и да се добави бутона,, спойлер". Извинявам се предварително ако има такова обяснение някъде. А ако има такова моля да бъда насочен за да прочета. 
Поздрави на всички Smile
Цитирай

Има го вече в сайта https://forum.androidbg.com/misc.php?action=help&hid=7
Ще свърши работа, нали?Smile

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Да, от помощ е мерси,  но няма ли още такива кодове?
Цитирай

Ами например и желания от теб спойлер:

Код:
[spoiler] ... [/spoiler]
[spoiler=Текст] ... [/spoiler]
Цитирай

Защо разместихте разделите на телефоните ?
Цитирай

Защото така реши екипа на форума?

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Така е най-лесно да се каже , не разбирам защо едно нещо когато си е от години така трябва да се променя без смислена причина.
Цитирай

За теб може би няма, но за да се случи нещо такова значи има някакви причини, и точно изтъкна една от тях.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Защото от години е едно и също

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Това се оправя с един доклад към администрацията, под всяко мнение го има. Телефона и скайпа ще ти останат разбира се но така че да не може с глобалните търсачки да се открива.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Здравейте, моето предложение е да се добави подфорум за Huawei P9 Lite в раздела на Huawei. Виждам, че има такъв за lite версията на P8, защо да няма и за P9?
Цитирай

Как в настройките на профила си опциите "Последна визита" и "Време прекарано на линия" могат да бъдат зададени със статус - "(Скрит)"?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)