Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Просто е. Не могат.
Цитирай
Аксесоари

Странно, не могат, но при някои колеги виждам, че имат такъв.

 
Цитирай

Я ми покажи нагледно за какво говориш.
Цитирай

Например dessyteneva.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Пробвайте от: Скрий ме от списък "Кой е онлайн"
Гледам, че тя си е активирала тази опция.
Цитирай

Опцията "Скрий ме от списък "Кой е онлайн" при мен е активирана - промяна няма.

 
Цитирай

(2016-12-05, 17:07:14)GH0STFACE написа:  Пробвайте от: Скрий ме от списък "Кой е онлайн"
Гледам, че тя си е активирала тази опция.
"Време прекарано на линия" се вижда през Tapatalk, дори да не се вижда през браузър.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Вижда се и през браузър също.

 
Цитирай

Това, че ти си виждаш времето не означава, че и другите ти го виждат.


Прикачени файлове
.png Capture.PNG Размер: 32.84 KB  Сваляния: 40
Цитирай

(2016-12-05, 17:16:29)krassiy написа:  "Време прекарано на линия" се вижда през Tapatalk, дори да не се вижда през браузър.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

Това вече е друга тема. За tapatalk не можем да помагаме Smile
Цитирай

(2016-12-05, 17:07:14)GH0STFACE написа:  Пробвайте от: Скрий ме от списък "Кой е онлайн"
Гледам, че тя си е активирала тази опция.

Така става.

(2016-12-05, 17:10:52)NoMaD написа:  Опцията "Скрий ме от списък "Кой е онлайн" при мен е активирана - промяна няма.

Промяната се вижда като излезнеш от форума и разгледаш профила си като "гост".

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Предлагам в общите условия да се добави, да не се пускат мнения от рода на "Виж това " и след това да има линк или подобен цитат " Има напредък
http://www.phonearena.com/news/Starting-...pe_id90293 "
Нека да се вметне за какво иде реч и след това да се сложи линк.
Цитирай

Аз пък мисля, че понякога с по-малко думи, може да се каже / наблегне / покаже повече.
Различни хора сме се събрали, всеки със своето.

Дори лично аз, бих допуснал повече свобода при мненията, стига да има уважение. Понякога споровете са интересни, разпускащи....а ние за това (и за взаимопомощ) прекарваме времето си тук!
Поздрави!
Цитирай

Колегата има в предвид, че се пускат мнения от рода ''Нокиа пуска нов телефон, виж тук'' и това тук те води към друг сайт където ти евентуално пак трябва да прочетеш.
И аз лично съм против защото така или иначе съм влязъл тук да почета та нека да си е на място.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Имам едно предложение: възможно ли е някак си, да се въведе опция при публикуването на снимки в тема/мнение, да се показват след потвърждение от потребителя, един вид спойлер опция?
Незнам за другите, но на мен ми е омръзнало да превъртам по сто метра страница, за да прочета нечий отговор.
СНИМКА: Благодаря, за вниманието!
Цитирай

Има ли някаква възможност да бъде въведено изискване за максимално допустимия размер на подписа или да го няма въобще при пускане на постове на форума чрез мобилното приложение? Защото вече има такива, където подписите са по-дълги понякога и от самия пост. А подписи от типа "Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk ", "Изпратено с пощенски гълъб", "Изпратено от втората банка от 217 аудитория" и тем подобни просто пълнят постовете със словесна "плява" никому ненужна и като цяло размиват смисловото съдържание на самия пост.

 
Цитирай

Това зависи само и единствено от приложението ТапаТалк и ние нямаме нищо общо, вече каквото реши потребителя това си слага с мисълта, че е супер оригинално.
Не сме ''падари'' за да следим кой какво си слага и нямаме право да налагаме, разбира се стига да не е нецензурно тогава мисля, че можем да се намесим!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Дали ще бъде възможно да се добави линк към BB Codes, когато се пише коментар?


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай

Отправям официално предложение да се направи собствен раздел за Xiaomi Redmi Note 4. Сегашната ситуация води до претрупване на раздела "Други", потъване надолу на важни теми, които стават неоткриваеми. В Общата тема за Ноте 4 се пишат всякакви неща, които стават неоткриваеми с търсачката и се губи смисъла на форума. Има достатъчно ползватели на телефона, които вече не се и записват в клуба на собствениците, защото темата е потънала много надолу и направо пускат отделни теми за проблеми. Например тук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90382           и тук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90279
И тук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90301

Само на първата страница в раздел Други има поне 7-8 теми за телефона, на втората страница още толкова. Смятам, че е доста належащо да се предприеме нещо. Благодаря предварително.


Цитирай

Аз предлагам за всеки отделен модел на Xiaomi (разбира се не и за всяка модификация на модела) да има отделен подраздел, защото според мен ще бъде много по-лесно да се намери търсената тема за този модел, а не да прелиствам 7 страници и да чета всички заглавия в общия подраздел. Като отворя раздела за съответния модел, който ме интересува в момента да мога с един поглед да видя темите за него, а не да ровя няколко страници с десетки теми. Тъй като в този форум е прието за всеки въпрос (проблем) да се пуска нова тема, те стават наистина много.
Цитирай

Време е

M4 AQUA-
Цитирай

Добре де, аз не мога да разбера какъв е проблема да се направи собствен раздел за Ноте 4??? Хостинга ли ще поскъпне, тежка е работата на модератора, който трябва да цъкне 2-3 неща, какво точно?!?

Вижте и форума на MIUI България, доста по малък от Андроид БГ и въпреки това има собствен раздел за Ноте 4 от 13.11.2016 г.: https://www.google.bg/search?q=google&oq...+4+miui+bg

Тук местния модератор се изживява като всесилен, който брои темите и прилага буквално правилата. Но още римляните са казали- освен буквата има и дух на закона. В първите две страници на раздел Други преброих 14 теми за Ноте 4 без тази, с нея 15. И това без да има собствен раздел. Но по важното е, че активно се пише за модела, всеки ден има нови мнения. Тоест раздела е жив. Какво още трябва да се случи, да слезе Годо на земята? В раздела на Редми 4 има 30 теми общо, а съществува една година вече, понякога по една седмица няма нови мнения. Тук всеки ден има и въпреки това...Да не говорим, че съм виждал да се създава нов раздел и с 5 теми на кръст. Явно всичко опира до благоразположението на модератора...

Ето заради такива простотии отдавна не пиша по форумите, а само чета. Но ме е яд за такива млади и надъхани момчета, като автора на темата, които се гонят от форума заради егоистичните интереси на модератора...И да ме банне, не ми пука, важното е че мога свободно да му кажа истината в очите!

П.П. Някой ако може да ми прати линк към админа на форума. Не съм го виждал да пише от години, а бих му казал някои неща, като стар читател на форума. Преди  години доста повече хора пишеха, форума вреше и кипеше. Оттогава постепенно запада, включително и заради такива простотии...
Цитирай

Пиши, колега! Може и в тая тема да си излееш мъката. Предложението Ви е взето под внимание. И сега очакваш след, като го има до един час да се отвори и раздела ли? Просто ти обръщам внимание да се държиш възпитано и най-вече спокойно. Няма нужда от излишно напрежение и нападки. Да всеки българин знае как да се подобри националния отбор по- футбол, законодателството в страната, дори форумите, но все пак, ако имаш препоръки си има форма за това. Не е необходимо да пускаш заядливи тиради. Относно МИУИ форума: Пиши там, ако ти харесва повече. Има-няма 10 човека ще видят какво си писал и тва с админа. Оня дето е забранил всички линкове освен към един магазин, дето му плаща.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Извинявам се, ако съм засегнал някого. Не ми е била това целта. Малко по-острата ми реакция беше насочена към модератора suffer, който в темата, в отговор на предложението за нов раздел писа в стил- " еди колко са ви темите, малко са, не изпълнявате условията, няма да има раздел".  Защото не трябва да се гледат буквално правилата, а и техния дух. При положение че всеки ден има нови мнения за телефона, това не е ли по-силен аргумент? Преди години с такова отношение ме прогониха от един друг форум и оттогава се зарекох да не пиша повече, а само да чета.

Сега виждам, че последното му мнение е, че раздел ще има. Предполагам след вашата намеса, за което Ви благодаря!

Хубаво лято на всички членове на Андроид България!
Цитирай

Suffer ти казва точно какви са правилата на форума и те трябва да се спазват, раздел не се отваря само защото 5 човека пишат активно за даден телефон. Има си ред за всичко Wink
Поздрави

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)