Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Правя това предложение с ясната идея, че най - вероятно ще получа груб отговор и никой няма да му обърне внимание.

Триенето на постове, които не нарушават правилата на форума, по давност да бъде преустановено.
Все пак авторите на тези постве са положили някакъв труд и информацията в тях не е изключителна собственост на форума.
Друг е въпросът, че така се унищожава история, която е създавана с години.

Моля, този който е наложил тази методика за унищожаване на човешки труд, да преосмисли решението си.

Нарушават се права на потребителите. И финансирането на форума не би следвало да се изтъква, като причина.

__________________________
ЕСМ за вечно щастие

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари

искам да предложа направянето на подраздел Pixel в раздела с Google устройства. Мисля, че ще е полезно, а предполагам има доста хора с първата генерация и сега с втората Pixel устройства. мисля, че един подраздел за всички pixel-и ще е достатъчен, не е нужно отделен за всеки от моделите.
Цитирай

Ще разгледаме предложението с колегите.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Здравейте.
Обръщам се към модераторите тук:
Не искам повече да съм член на този форум и по мое желание бих искал да ми се изтрият всички мои мнения и теми , които съм пуснал във форума, след което да ми се изтрие и целия профил!

Благодаря предварително !
Цитирай

Това, няма как да се случи!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Добре, тъй като можете да изтривате мнения, просто изтрийте всичките ми мнения, а аз ще спра да посещавам този форум и готово.
И не го приемайте като заяждане Smile
Цитирай

Няма никаква основателна причина да търся и трия 186 мнения които ти си пуснал по лично желание във форума! Така че няма да се трие нищо първо, а второ - посещавай или не посещавай повече форума, ти си решаваш сам. Мненията ти нямат нищо общо с това ти решение.
Цитирай

Така, както съм ги пуснал по желание, По лично желание искам и да ми се изтрият.
И още 4 души около мен също се отказа категорично да посещават повече този форум.
Това говори много!

Ако не-пуснете ми опцията за триене и сам ще си ги изтрия. Защо не мога да си трия мненията?
Цитирай

"Всички съобщения изразяват мнението на автора и той е отговорен за тяхното съдържание."

Участвал си в дискусиите и в темите във форума. Няма смисъл да ти обяснявам какво точно ще се получи ако ти се изтрият мненията. Така че мненията ти няма да се трият. Това е по този въпрос. А за посещаването ти на форума както написах вече - от теб зависи.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Ок, аре bye bye и от мен!
Цитирай

Предполагам вече се е коментирало, но аз пак да си го кажа Smile
Неможе ли да се добави "екстрата" да имаш право да си редактираш постовете и след време ? Така ако си пуснал някаква информативна тема и т.н след време да можеш да си обновиш първия пост... В XDA няма пдообни органичения и е много по лесно. Поне на мен така ми се струва Smile
Цитирай

Ако е за теми и си редовен има възможност, а за да не се редактира поста е с цел всеки да мисли какво пише преди да пише.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Аз искам да предложа, ако може в "Настройки на форума" да се добвят всички раздели от форума и да има опция да се скрият разделите които не се четат от потребителя, за да може да се логна от където и да е и да си го има запазено в профила, а не както е в момента на cookie, защото е супер неприятно всеки път да скривам всички раздели които не чета когато се логна от различно място или когато cookie-то изтече

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2018-01-18, 00:34:58)Legend написа:  Аз искам да предложа, ако може в "Настройки на форума" да се добвят всички раздели от форума и да има опция да се скрият разделите които не се четат от потребителя, за да може да се логна от където и да е и да си го има запазено в профила, а не както е в момента на cookie, защото е супер неприятно всеки път да скривам всички раздели които не чета когато се логна от различно място или когато cookie-то изтече

Платформата няма такава настройка. Съжаляваме.
Цитирай

Картинката в раздела на Huawei Mate 10 Lite е на Huawei Mate 10 Pro, не че е проблем, но все пак. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Android OS новини
Всичко за операционната система на Google
Модериран от: Moderators

А вътре ? Е за хардуеър ... кога ще го поправите да си бъде точно за Android OS ? А да си има отделен раздел за апаратите.

Samsung GS3 / Sony j70
Цитирай

(2018-02-08, 19:44:35)RadoRadev написа:  Android OS новини
Всичко за операционната система на Google
Модериран от: Moderators

А вътре ? Е за хардуеър ... кога ще го поправите да си бъде точно за Android OS ? А да си има отделен раздел за апаратите.

Радо, понеже е Android OS новини, всичко което съдържа Андроид е Android OS, иначе ако трябва само Софтуер да се обсъжда, то ще има една две теми.
Затова всичко под един критерии - Android OS Новини... така мисля аз, иначе Модераторите могат да направят каквото искат...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

(2018-02-08, 19:44:35)RadoRadev написа:  Android OS новини
Всичко за операционната система на Google
Модериран от: Moderators

А вътре ? Е за хардуеър ... кога ще го поправите да си бъде точно за Android OS ? А да си има отделен раздел за апаратите.

Благодарим за коментара.

Подзаглавието на форума е коригирано. Сега е:

Android OS новини

Всичко свързано с операционната система на Google и хардуера, върху който тя работи
Цитирай

При какви обстоятелства и условия може да стане промяна на потребителско име?

 
Цитирай

(2018-05-06, 23:05:33)NoMaD написа:  При какви обстоятелства и условия може да стане промяна на потребителско име?

При никакви обстоятелства има го в Правилата Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2018-05-07, 08:04:22)rado__8 написа:  При никакви обстоятелства има го в Правилата Smile
Явно Правилата не важат за юзъра "бабанка", който след молбата за смяна на потребителско име и същия отговор защо не може - вече е с друго потребителско име - "Ванката". Явно обстоятелствата са били достатъчно сериозни в случая, за да не се спазват правилата от самата администрация тук, която ги е и наложила.

 
Цитирай

Хайде да не изпадаме в излишни драми и да четем каквото и както ни изнася:
Екипът на Андроид България си запазва правото да добавя, променя или премахва правилата по свое усмотрение и без предизвестие.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Излишни драми тук не виждам, както и поста му за промяна на потребителско име и моят отговор на него - явно са изтрити, но явно си е в реда на нещата. Така де, гарван гарвану око не вади. Да уредим "колегата" модератор от МобилеБългария след като е поискал услуга тук - няма лошо.

 
Цитирай

Не вникаваш в нещата ми се струва! Обвиняваш екипа в нещо ли? И за какви колеги говориш, защо мислиш, че всеки един модератор дошъл от някъде ни е колега?
Прочете ли текста удебеления от горния ми пост? Ако не си ето го пак:
Екипът на Андроид България си запазва правото да добавя, променя или премахва правилата по свое усмотрение и без предизвестие.
Това включва промяна на имена, изтриване на постове и каквото се сетиш без да даваме обяснения на някого. Надявам се ме разбра този път и още повече се надявам да няма повече реплики Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Имам предложение за раздел във форума, в който да се обсъждат аксесоари за телефоните като например зарядни, външни батерии, кабели, OTG преходници, адаптери, карти памет и прочее полезни неща. Смятам, че би било полезно както като информация, така и за предпазване от покупка на неподходящи, некачествени и дори опасни аксесоари.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)