Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума
#76

yankoa написа:Имам предложение да се направи коледна заглавка на форума Big Grin , за малко повече коледно настроение.

[Изображение: 1291472286-U5013.jpg]

Ами няма проблем да сложим украса, но трябва някой който разбира от това да я направи. Ако ти имаш желание, може да направиш скин за форума (с коледен и нормален вариант) и ще го довабим към форума да може всеки да го ползва. Също така може да си избереш някой от сегашните скинове и само да добавиш коледната украса.
Цитирай
Аксесоари
#77

killer4o написа:Когато прикачен файл не е бил изтеглян никога се показва съобщение "файл, размер, файла никога не е бил изтеглян.". Разбира се, подлогът в изречението (файл) трябва да е с пълен член, поради което би било хубаво да промените съобщението на "файл, размер, файлът никога не е бил изтеглян." Smile Не е нещо кой знай какво, ама все пак прави малко лошо впечатление Tongue

оправено е.
Цитирай
#78

Аз предлагам в рамката горе "Подкрепете своя телефон в анкетата" да се добавят някой важни теми за андроид, защото с всеки следващ ден се убеждавам, че никой не ги чете, освен ако някой по-разбиращ не му ги бутне пред очите.. Теми като Ръководство за тези, които за пръв път са сблъскват с Android OS | Инсталиране и конфигуриране на работната среда Eclipse + Android SDK, като в нея може да се добави "работа с адб и фастбуут" за уин и линукс.. или да се направи една нова.. | Сайтове за програми, които не намирате в Андроид Маркет

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#79

А ще може ли да се разчистят важните теми в раздел LG GT540 Optimus, че стана мазало?
Някои са с по 500 и повече поста.
Цитирай
#80

TopGun написа:Аз предлагам в рамката горе "Подкрепете своя телефон в анкетата" да се добавят някой важни теми за андроид, защото с всеки следващ ден се убеждавам, че ......

Ако имаше начин още щом се регистрира и да им излизат, и да не могат да постват преди да са ги прочели Big Grin .

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#81

TopGun написа:Аз предлагам в рамката горе "Подкрепете своя телефон в анкетата" да се добавят някой важни теми за андроид, защото с всеки следващ ден се убеждавам, че никой не ги чете, освен ако някой по-разбиращ не му ги бутне пред очите.. Теми като Ръководство за тези, които за пръв път са сблъскват с Android OS | Инсталиране и конфигуриране на работната среда Eclipse + Android SDK, като в нея може да се добави "работа с адб и фастбуут" за уин и линукс.. или да се направи една нова.. | Сайтове за програми, които не намирате в Андроид Маркет

Проблемът е че ще започнем да правим форума досаден и неудобен за съвестните потребители, за да може мързеливите да им помогнем да станат още по-мързеливи. Не е ли по-добре на въпроси които са отговаряни в същия раздел многократно, просто да не се отговаря и като не получи каквото му трябва наготово, може да вземе и да се поразтърси малко.
Цитирай
#82

admin написа:
TopGun написа:Аз предлагам в рамката горе "Подкрепете своя телефон в анкетата" да се добавят някой важни теми за андроид, защото с всеки следващ ден се убеждавам, че никой не ги чете, освен ако някой по-разбиращ не му ги бутне пред очите.. Теми като Ръководство за тези, които за пръв път са сблъскват с Android OS | Инсталиране и конфигуриране на работната среда Eclipse + Android SDK, като в нея може да се добави "работа с адб и фастбуут" за уин и линукс.. или да се направи една нова.. | Сайтове за програми, които не намирате в Андроид Маркет

Проблемът е че ще започнем да правим форума досаден и неудобен за съвестните потребители, за да може мързеливите да им помогнем да станат още по-мързеливи. Не е ли по-добре на въпроси които са отговаряни в същия раздел многократно, просто да не се отговаря и като не получи каквото му трябва наготово, може да вземе и да се поразтърси малко.
Можем да направим така, че само тези които имат по-малко от 100-200 поста да имат лентата отгоре Big Grin
Ако трябва да съм честен тази лента ми пречи от както я сложихте Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#83

И на мен му омръзна. Само чаках някой да се оплаче от нея Cool
Цитирай
#84

Браво! Smile
+1 btw погледни Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#85

аз като човек, имащ спортен сайт ще кажа, че форума е доста добър, но винаги има какво да се желае... Определено една нова много добра търсачка, която да бъде на началната страница на форума, както и във всички други, ще е от голяма полза, както и за мен, така и за другите хора! Smile Cool
Цитирай
#86

Има ли начин, да се направи така че линковете във форума, да се отварят в нов прозорец, или таб? И дали само при мен е така? Другите форуми не се държат така. С IE съм.
Цитирай
#87

Админе, да попитам ли или да изчакам крайния резултат? Big Grin
Edit: Видях крайния резултат, но може ли малко да се променят цветовете?

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#88

vladdark написа:И дали само при мен е така?


Не, и при мен е така. В началото малко ме нервеше, но сега свикнах да давам десен бутон върху линка и "Open in New Window" Big Grin

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#89

vorronin написа:аз като човек, имащ спортен сайт ще кажа, че форума е доста добър, но винаги има какво да се желае... Определено една нова много добра търсачка, която да бъде на началната страница на форума, както и във всички други, ще е от голяма полза, както и за мен, така и за другите хора! Smile Cool

И аз отдавна се канех да сложа търсене с Google и ей го на ^^^
Цитирай
#90

vladdark написа:Има ли начин, да се направи така че линковете във форума, да се отварят в нов прозорец, или таб? И дали само при мен е така? Другите форуми не се държат така. С IE съм.

Начин има, но не е правилно и уеб стандартите изискват да не се прави така. Всеки който иска да отваря в нов прозорец си клика с средния бутон на мишката (скролера).

Ако го направим по подразбиране да отваря в нов прозорец, останалите хора които предпочитат да им е в същия (и най-вече хора с увреждания) как да кликнат за да е в същия? За отваряне в нов има опция на мишките но за обратното няма.
Цитирай
#91

Не се бях замислял в тази посока. Много си прав.
А иначе за търсачката има още малко за доизглаждане на визията Smile
Цитирай
#92

admin написа:
vorronin написа:аз като човек, имащ спортен сайт ще кажа, че форума е доста добър, но винаги има какво да се желае... Определено една нова много добра търсачка, която да бъде на началната страница на форума, както и във всички други, ще е от голяма полза, както и за мен, така и за другите хора! Smile Cool

И аз отдавна се канех да сложа търсене с Google и ей го на ^^^
Явно не ме разбра какво исках да ти кажа: Имам предвид търсачка за темите в сайта за да може да се предотврати това пускане на ПОЧТИ едни и същи теми!... Най - добре е да е под навигационното меню....
Цитирай
#93

vorronin написа:
admin написа:
vorronin написа:аз като човек, имащ спортен сайт ще кажа, че форума е доста добър, но винаги има какво да се желае... Определено една нова много добра търсачка, която да бъде на началната страница на форума, както и във всички други, ще е от голяма полза, както и за мен, така и за другите хора! Smile Cool

И аз отдавна се канех да сложа търсене с Google и ей го на ^^^
Явно не ме разбра какво исках да ти кажа: Имам предвид търсачка за темите в сайта за да може да се предотврати това пускане на ПОЧТИ едни и същи теми!... Най - добре е да е под навигационното меню....

Ами не ми става много ясно. Търсачка която да проверява като се поства нова тема дали има теми със същото име ли?
Цитирай
#94

admin написа:
vorronin написа:
admin написа:И аз отдавна се канех да сложа търсене с Google и ей го на ^^^
Явно не ме разбра какво исках да ти кажа: Имам предвид търсачка за темите в сайта за да може да се предотврати това пускане на ПОЧТИ едни и същи теми!... Най - добре е да е под навигационното меню....

Ами не ми става много ясно. Търсачка която да проверява като се поства нова тема дали има теми със същото име ли?
точно така.. търсачка която да намира имената на темите, които има в сайта, или да напишеш дадена дума и да намери теми с тази ключова дума! сващаш? Smile Big Grin
Цитирай
#95

Такава има https://www.androidbg.com/forum/search.html
Отбелязваш "Търсене в" -> "само в заглавията на темите"

Освен да се сложи поле за търсене на страницата където се създава нова тема. Ама ще видим сега може да търсят повече с новото поле дето е навсякъде.
Цитирай
#96

Аз обаче бих бил доволен ако има начин да се забрани по някакъв начин пускане на тема с име "ПОМОЩ" "ПОМОГНЕТЕ" "Моля за помощ", ако тези думи са съчетани с още нещо като модел на телефона ОК, но по този начин е меко казано досадно.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#97

То същото е и с : Въпрос, Проблем, Питане... По скоро в правилата трябва да се пише.

Подобно правило има в един друг форум за други неща в който вися...

... Заглавията на темите, трябва ясно да показват целта и съдържанието им...
Цитирай
#98

mooncalf написа:Аз обаче бих бил доволен ако има начин да се забрани по някакъв начин пускане на тема с име "ПОМОЩ" "ПОМОГНЕТЕ" "Моля за помощ", ако тези думи са съчетани с още нещо като модел на телефона ОК, но по този начин е меко казано досадно.
Напълно съм съгласен с тебе.... варианта: "Помощ при ъпдейт на LG GT540" става, но такова: "Помощ за ъпдейт" нещо не ми допада много много... особено когато е пусната в категорията "Други телефони с Андроид" Wink Cool
Цитирай
#99

vladdark написа:По скоро в правилата трябва да се пише....

Проблема е, че хората които пускат теми с такива заглавия не четат правилата.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай

Може да сложите някъде нещата по които се определя Ранга,дали си новобранец,редовен член,гуру и т.н. по какво се определят(карма или мнения) и кога се достигат(примерно от 1 до 20 мение-новобранец,от 21 до 50-редовен член и т.н.).

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)