Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Че то и сега си е така.
Като се регнеш в началото ти пише Новопостъпил, просто не знам след колко мнения се променя. Но какво ще помогне това на хората ? Освен като видят, че под снимката ти пише "Гуру" да ти напълнят пощата с ЛС, да им помагаш за щяло и нещяло.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
Аксесоари

Просто на някой хора,на мен,им е любопитно,кога се постига нов ранк.

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

Не мисля , че ранка е толкова важен . И сега какво , ще се стремиш да станеш гуру ли ? Ти така или иначе ако си активен ще си повишиш ранка така че ...

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай

Попринцип Да,но както казах Просто ми е любопитно,все пак.. Любопитството убива котката,както казват старите хора Big Grin Big Grin Big Grin

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

s3v3n написа:Попринцип Да,но както казах Просто ми е любопитно,все пак.. Любопитството убива котката,както казват старите хора Big Grin Big Grin Big Grin
Леле ти си бил по-любопитен и от жена Lol
Айде да ти начешем крастата:
Новопостъпил - 0 поста
Редовен член - 20 поста
Активен - 300 поста
Старо куче - 600 поста
Гуру - 1200 поста

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

(bow) (bow) (bow) Респект !
+1 !

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

reaper22 написа:
s3v3n написа:Попринцип Да,но както казах Просто ми е любопитно,все пак.. Любопитството убива котката,както казват старите хора Big Grin Big Grin Big Grin
Леле ти си бил по-любопитен и от жена Lol
Айде да ти начешем крастата:
Новопостъпил - 0 поста
Редовен член - 20 поста
Активен - 300 поста
Старо куче - 600 поста
Гуру - 1200 поста

1200 щото ти си на 1100, нали Smile хаха

предлагам да включим и кармата - 20 карма редовен, 60 карма актувен, 120 карма старо куче, 240+ карма гуру

кат накрая самия статус е в зависимост от този на двете заедно => старо куче на постове / активен на карма - по-високото, а ако с старо куче на постове и редовен на карма - средното - активен

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай

RG_PankO написа:
reaper22 написа:
s3v3n написа:Попринцип Да,но както казах Просто ми е любопитно,все пак.. Любопитството убива котката,както казват старите хора Big Grin Big Grin Big Grin
Леле ти си бил по-любопитен и от жена Lol
Айде да ти начешем крастата:
Новопостъпил - 0 поста
Редовен член - 20 поста
Активен - 300 поста
Старо куче - 600 поста
Гуру - 1200 поста

1200 щото ти си на 1100, нали Smile хаха

предлагам да включим и кармата - 20 карма редовен, 60 карма актувен, 120 карма старо куче, 240+ карма гуру

кат накрая самия статус е в зависимост от този на двете заедно => старо куче на постове / активен на карма - по-високото, а ако с старо куче на постове и редовен на карма - средното - активен
Ранка няма как да зависи от кармата - ако имаш 100 карма днес, утре всички могат да си махнат ръчичките от твоите постове, и тогава к'во става - Новопостъпил ?
И не е 1200 - Гуру - защото модератора е с 1100 поста. (Модератори/Администратори си имат собствени титли, както се вижда.) Ранковете, се удвояват след Активен

SIV
Цитирай

подкрепям deffecto, прав е Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

В този форум липсва нещо много важно и това са правилата за онлайн общуване.

http://www.orbitel.bg/uploads/adminfckfi...etiket.pdf

Мисля, че трябва да бъдат добавени някъде.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

- - - - Предупреждавайте, когато нападате някого писмено (flaming). Доста интересно правило,да кажа на някой,че ще го наругая преди да го направя :/ След 2 мин ще те напсувам,примерно,звучи.. странно ?!?

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

s3v3n написа:- - - - Предупреждавайте, когато нападате някого писмено (flaming). Доста интересно правило,да кажа на някой,че ще го наругая преди да го направя :/ След 2 мин ще те напсувам,примерно,звучи.. странно ?!?


Не става дума за това, а за насочеността на поста. Примерно:

@s3v3n
(и текста)

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Ето дизайнът на форума, който сътворих. Постарах се да напомня за интерфейса на нашите телефончета. Обаче нямам никакво време да го направя като html, а и този форум нещо не ми е много стандартен.

Ако някой има желание да го направи във вид, удобен за логаритмуване Wink , така че да става за скин на форума, ще му дам изходните файлове.

Ето и превютата. Идеята ми е, да отпаднат доста от менютата под заглавката, някои изобщо не работят, а други не са чак толкова посещаеми, за да имат отделно меню. За това е менюто Още. Просто да е по-разчистено и удобно. На второто ниво за бързите бутони за новите мнения, актуалните и неотговорени теми и съобщенията. След това са си стандартните подфоруми.

[Изображение: androd_forum1_by_yankoa-d34o9wd.jpg]
Натиснете за голям размер

[Изображение: android_forum2_by_yankoa-d34o9xy.jpg]
Натиснете за голям размер
Цитирай

На мен ми харесва. Big Grin

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

и на мен,и то много :Р

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

Добре де, и на мен ми харесва. Smile

Galaxy S (вече в жена ми) ★ Galaxy S III Mini (в сина ми) ★ Galaxy Note 2 (забравен в такси, бакшиша не го върна) ★ LG Optimus G F180L
Цитирай

И на мен ми харесва много!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

@yankoa много много добре !! Big Grin Яко.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай

Браво! Страхотна работа си свършил. Smile

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

xn3k написа:В този форум липсва нещо много важно и това са правилата за онлайн общуване.

http://www.orbitel.bg/uploads/adminfckfi...etiket.pdf

Мисля, че трябва да бъдат добавени някъде.

Сложих го към правилата.
Цитирай

Един въпрос относно Wiki-то - ще тръгне ли скоро? От скоро се регистрирах и бих искал да прегледам статиите ако има такива.

Samsung Glaxy S CyanogenMod-7.1
Mtel
Цитирай

Има няколко статии в него, но едва ли ще се развива много, тъй като явно хората предпочитат да пишат каквото имат да казват в форума. Идеята беше някой като има примерно инструкции за извършвае на дадена операция да ги слага там.
Цитирай

Аз съм съгласен, но надали някой ще го посещава, то и сега хората не четат темите във форума, пък като изобщо ги няма (преместени) Big Grin Дано търсачката промени нещата Smile

Колкото до дизайна на @yankoa на форума и на мен много ми харесва, но дали някой ще се навие да го кодира? Rolleyes

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Wiki-то може да онагледи много по-добре дадена информация (ръководство). Може да се пуска тема с линк към ръководството, но май няма и достатъчно материал. Поне всичко е на едно място във форума.

Samsung Glaxy S CyanogenMod-7.1
Mtel
Цитирай

То си работеше около година и поюти никой не го посети. За напред може и да се създаде подобна опция.

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 8 гост(и)