Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Няма проблеми. Просто попитах, защото няколко пъти съм искал да изтрия коментар поради грешка, но и вие сте прави.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
Аксесоари

(2019-03-09, 15:00:35)nanobanano написа:  Имам предложение
Според мен е време модераторите да преосмислят критериите за създаване на нов раздел. Предлагам по усмотрение на главните модератори при излизане в продажба на топ флагмен от топ продаваните марки в България да се прави нов раздел, а не да се чака някаква анкета. Мисълта ми е, че е повече от ясно, че във форума ще е пълно с притежатели на самсунг с10, след това като излезе ноут10 ще е същото. Поне за топ моделите може да се реагира малко по-бързо с разделите. Същото е и с хуавей. Като излезе п30 неминуемо ще има раздел, след това и с мейт30 ще е същото. Ясно че следвате правилата, но може малко да ги промените. Кому е нужна тази бюрокрация в случая?

Съжалявам, че пак повдигам темата след като моите колеги вече коментираха случая...

Раздела за S10 беше отворен на 2-рия ден(ако не и по-рано) след стартиране на продажбите. Толкова ли е било фатално цели 2 дни хората да изчакат за раздел? Нито създаването на теми за моделите е било забранено, нито коментирането на телефоните! Толкова ли е неудобно тези теми за тези 2 дни да престоят в раздел Други модели Самсунг? Мисля, че не е била голяма драма. И аз влизах там и забелязвах, че хората си посещаваха общия раздел и си коментираха без притеснения.
Цитирай

Имам предложение към т. 10 от Правилата на АндроидBG форум, в частта си след „Личните дискусии във форума се правят само с лични съобщения“, да бъде допълнено с текстова част „..както е и забрането правене на забележки на други потребители без да имат право на това“. С това мое предложение по никакъв начин не иронизирам или искам да оспоря решението на администрацията или модераторите тук на наложеното ми наказание, т. е. БАН за един месец въз основа на тази формулировка, но бих искал други потребители да са уведомени и да си имат едно на ум. Благодаря.

 
Цитирай

И как да ти пише човек нещо като си го блокирал?
[-] 4 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • ganchev, milenvn, ronnie72, vlaf
Цитирай

(2019-04-12, 09:00:21)suffer написа:  И как да ти пише човек нещо като си го блокирал?

Ще помоля да не се блокират членове на екипа тъй като с това се пречи на работата им.

В правилата на форума е наличен следния текст и би трябвало да дава достатъчни указания на потребителите:

"При откриване на мнение или тема, нарушаващи правилата във Форума, използвайте бутона "Съобщи за нередност", за да известите екипа. "
[-] 2 потребители изказват благодарност на admin за това мнение:
  • dp4u4umi6ev, vargala81
Цитирай

Предложение към модераторите за създаване на подраздел "Самсунг джаджи " в раздел Самсунг подобно на Xiaomi lifestyle в раздела Xiaomi, където да преместят темите за прословутите слушалки , фитнес гривни и най-вече часовниците с Тizen, които незнайно защо се подвизават в раздел "Андроид часовници".

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Добре е да направите раздел анкети, защото тези, които съм направил, а и не само аз след определено време се махат, защото хората са гласували, но пък тези които са нови не знаят за тях. Знам, че има тема за анкети, но тя е по предложения от потребителите и си я правите вие, докато при нас е различно. Аз след време мога да пиша в тях и да ги обновявам, за да ги видят хората, но пък да не решите, че спамя нещо.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Благодарим за предложението ти! С екипа ще го обсъдим.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2019-06-08, 15:27:59)hazART написа:  Добре е да направите раздел анкети, защото тези, които съм направил, а и не само аз след определено време се махат, защото хората са гласували, но пък тези които са нови не знаят за тях. Знам, че има тема за анкети, но тя е по предложения от потребителите и си я правите вие, докато при нас е различно. Аз след време мога да пиша в тях и да ги обновявам, за да ги видят хората, но пък да не решите, че спамя нещо.

Вече могат да се пускат анкети от всички потребители в AndroidBG ви пита
Имайте предвид, че там ще се пускат анкети само и единствено свързани с Андроид!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

@vargala, ако искаш може да добавиш моите теми, които са свързани с Android. Ако не искаш аз ще пиша в тях, и те ще излязат и само ще ги добавиш, ако не ти се търси. И  мерси все пак.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

hazART, недей, не можем да местим теми в този раздел, иначе още снощи пробвах. Засега ще останат в общи приказки старите анкети, а новите ги пускайте в AndroidBG ви пита.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Не знам дали е възможно, но ще е хубаво да има избор на 2 теми. Една за десктоп и една за мобилно устройство. Сложил съм си тема Dark, но като отварям форума през браузъра на телефона отново е избрана тя и е неудобна за ползване на телефон. Когато я смених на една от мобилните теми, след това на десктопа отново беше мобилната тема.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

(2019-06-18, 20:18:25)pavelcheto написа:  Не знам дали е възможно, но ще е хубаво да има избор на 2 теми. Една за десктоп и една за мобилно устройство. Сложил съм си тема Dark, но като отварям форума през браузъра на телефона отново е избрана тя и е неудобна за ползване на телефон. Когато я смених на една от мобилните теми, след това на десктопа отново беше мобилната тема.

Няма такава опция. Избереш ли една, стой с нея до следваща смяна.
По принцип мобилната тема е пълнофункционална за десктоп. Не би трябвало нещо да липсва.
Тя дефакто си е нормална тема за десктоп, но пригодена да се свива по подходящ начин на малки екрани. Наименованието й "Мобилна" е просто ориентировъчно и не е ексклузивно мобилна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Ако  искате е добре да промените в общи приказки важните теми. Може да сложите по актуални. Някои са доста стари, но ако  са там, за да се запознаят хората с историята на форум, добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Моля ако може темата за Хуавей P40 да бъде преместена в раздел Новини! Така ще бъде лесно достъпна а и смятам, че там и е мястото.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Здравейте, и аз имам молба
В раздел Samsung Galaxy S20/S20Plus/S20Ultra за де обединят под темите: 1. Samsung Galaxy S20/S20+ Акуализании и ъпдейти със 2. Актуализации на Samsung S20 Ultra 5G
Причина за това ми предложение е че за тези модели ъпдейтите идват едновременно и са почти еднакви . Така малко се объркват потребителите и се получават писане за един под модел в др раздел
Благодаря Ви

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Сори мама.
[-] 2 потребители изказват благодарност на anatol06 за това мнение:
  • doktorra, fifth_root
Цитирай

(2020-04-28, 21:17:28)anatol06 написа:  Понеже забелязвам, че голяма част от новите мнения се трият / не става въпрос  за стари теми/. Имам предложение да се остави иомера на поста и причината, поради която той се трие, защото е изключително дразнещо. Обикновените потребители оставаме с впечатление, че модераторите мерят с различен аршин и някои потребители се ползват с привилегии. Дано да не съм прав.

Идеята е добра. Не че ще промени двойния стандарт, но ще въведе някаква яснота сред написаното.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2020-04-28, 21:17:28)anatol06 написа:  Понеже забелязвам, че голяма част от новите мнения се трият / не става въпрос  за стари теми/. Имам предложение да се остави номера на поста и причината, поради която той се трие, защото е изключително дразнещо. Обикновените потребители оставаме с впечатление, че модераторите мерят с различен аршин и някои потребители се ползват с привилегии. Дано да не съм прав.
Къде да се остави този номер? Искаш на всеки пост, който ти се трие да има предупреждение и съответно наказание след това? Няма проблеми!
Аз до сега триех спам без да предупреждавам, за да няма и наказания след това, но щом така искате, добре.
Да ти припомня последните изтрити провокации? За объркването на човека вместо план е написал програма от 30 лв. , а ти веднага :
- Това телевизионна програма ли е?
А за другия, който говорише за ширината на устройството, но вместо това беше написал дебелина. И какво, ти не можа да разбереш, че се е объркал, или го провокираш нарочно?
Добре, моя грешка е, че се опитвам да бъда добър и да не банвам излишно за дребни нарушениия, но щом така искате - добре.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 7 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • bobytsekov, dp4u4umi6ev, ganchev, milenvn, NoMaD, ronnie72, vlaf
Цитирай

Сори мама.
Цитирай

Варгал, ти като цяло си далеч по-толерантен (пфу, да й се не види и думата вече). Но идеята му ми напомни на редакцията на коментари в Замунда.

То това направо си е за анкета: мислите ли, че всеки коментар, в разрез с правилата, е за санкция?
Цитирай

(2020-04-29, 09:45:32)fifth_root написа:  То това направо си е за анкета: мислите ли, че всеки коментар, в разрез с правилата, е за санкция?
 
Да.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2020-04-29, 08:03:22)anatol06 написа:  Не е нужно да се скача веднага. Просто дадох едно предложение Никъде не съм писал, че желаем да има предупреждение и наказание. Защо трябва да се изопачават нещата. А дали човек иска да е добър е въпрос на личен избор и на личностни качества  Никого не провокирам. Лошо ли е да бъдем точни в изказванията. Мисля че има разлика между дебелина и ширина,а също между програма и план.Ако няма можеш спокойно да ме баннеш.Няма нищо лошо да кажеш на някого къде е сбъркал за да се поправи.
В крайна сметка какво означава да ти изтрият мнението. Че нямаш право на мнение.
Виж сега, аз не скачам, затова и питах къде да се оставя тоя номер. Защото когато всичко е официално, с предупреждение, се вижда кой е номера на поста и какво е нарушението.  А идеята да се трие е за да не види човека към който е отправен поста и да се засегне, или да отговори на провокацията. Не, не е лошо да бъдем точни в изказванията, но се случват и грешки. Но не това е начина да накараш някой да си ги поправи. Спокойно можеше да попиташ човека дали не е ставало дума за ширината, или пък за план, а не да се правиш на остроумен и да пишеш по спомен "сегашния 75 мм. ли ти е дебел" , или "това телевизионни програми ли са".

(2020-04-29, 09:45:32)fifth_root написа:  Варгал, ти като цяло си далеч по-толерантен (пфу, да й се не види и думата вече). Но идеята му ми напомни на редакцията на коментари в Замунда.

То това направо си е за анкета: мислите ли, че всеки коментар, в разрез с правилата, е за санкция?

fifth_root, той говори за изтритите коментари. Сещам се и ти за какво говориш, става въпрос за модераторска редакция в червено в самия пост. Но какъв е смисъла ако целия пост се изтрие и остане само забележката в червено?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2020-04-29, 11:23:51)vargala81 написа:  fifth_root, той говори за изтритите коментари. Сещам се и ти за какво говориш, става въпрос за модераторска редакция в червено в самия пост. Но какъв е смисъла ако целия пост се изтрие и осране само забележката в червено?

Абе разбрах, че нещо го е жегнало, не ми е работа обаче.

Мисля, че само някаква известна яснота може да даде при по-разгорещена дискусия, в която впоследствие липсват някои мнения. А и така ще виждат всички кой колко често е сгазил лука. Това виждам като полза, не че пък кой знае какво ще промени.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • vargala81
Цитирай

Получих предупреждение за нищо. И ми изтриха мнението. Това на нищо не прилича. Такова нещо не е имало и в средновековието в най-мракобесните времена.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)