Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Има ли шанс марките телефони, които вече не съществуват, да се преместят в някякъв архив. Пак да са достъпни, но да са отделени от останалите?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари

(2020-08-01, 14:12:12)pepy1 написа:  Има ли шанс марките телефони, които вече не съществуват, да се преместят в някякъв архив. Пак да са достъпни, но да са отделени от останалите?
+1
За HTC трябва да го направят...

Изпратено от моят SM-J600FN с помощта на Tapatalk

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай

(2020-08-01, 14:32:27)cemkov написа:  За HTC трябва да го направят...
Има Архив (HTC модели)

 
Цитирай

Предлагам да се създаде раздел за безжични слушалки, например Аудио техника, Малки и големи безжични слушалки или само Безжични слушалки, въпреки че нямат много общо с Android.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4, Nikola.Kolew
Цитирай

(2020-08-13, 20:41:30)hazART написа:  Предлагам да се създаде раздел за безжични слушалки, например Аудио техника, Малки и големи безжични слушалки или само Безжични слушалки, въпреки че нямат много общо с Android.

Като цяло за аудио, портативните колонки също са интересна тема.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Освен това има и доста андроидски навигации за коли, които биха влезли в този раздел.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Дали няма да е добре, ако е възможно, да се добави опция не за игнориране, а за блокиране на потребител, която ще позволява не само ти да не му виждаш постовете, но и той твоите? Разбира се, да не е приложима за членове на екипа на форума.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • MeltrumSpectrum
Цитирай

Темата "GARMIN smart часовници" беше преместена от "Андроид Часовници" в "Друга електроника". Това е разбираемо. Garmin не използват Android wear. Не е ли редно темите за Huawei часовниците (Lite OS), Samsung (Tizen), Amazfit (Amazfit OS) също да бъдат преместени в "Друга електроника"?

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай

(2020-11-29, 14:53:07)milss написа:  Темата "GARMIN smart часовници" беше преместена от "Андроид Часовници" в "Друга електроника". Това е разбираемо. Garmin не използват Android wear. Не е ли редно темите за Huawei часовниците (Lite OS), Samsung (Tizen), Amazfit (Amazfit OS) също да бъдат преместени в "Друга електроника"?

Съгласен съм с колегата. Не е ли най-добре разделът да бъде прекръстен - "Смарт часовници" ?

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 2 потребители изказват благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • emzo, milss
Цитирай

Би било добре да се добави бутон "Изтриване", когато напишем и публикуваме мнение в грешна тема за да може всеки сам да си изтрие мнението.
Цитирай

Ще е добре е когато си объркал,но при спорове,ако си изтриеш мнението а са ти отговорили,става объркване и смисъла от спора се губи.Така че май това всеки да си изтрива коментара не е добра идея.
Цитирай

Съгласен съм. Мислех си го същото. Въпреки това ще се спести време на модераторите от излишни мнения.
Иначе, ако не ме лъже паметта, а и мисля, че някъде бях гледал такава опция, ако до някакъв определен период от време не си изтриеш мнението - то си остава в темата.
Цитирай

Моето предложение за часовниците е.
Android часовници да се замени с Часовници с Wear OS.
А там, където е друга електроника, да остане, но да има и подраздел Смарт часовници и там да влезнат всички Samsung, Huawei, Xiaomi и др.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Тези дни разглеждах обявите в раздел Търся / Предлагам / Андроид устройства. Много от обявите са на повече от половин година. Техните създатели - потребители не са влизали във форума повече от два-три месеца, с което се предполага , че обявата вече не е актуална. Не смятате ли премахването на такива обяви?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 3 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • Be6i4, suffer, росен2
Цитирай

(2021-01-22, 09:26:18)airbus написа:  Тези дни разглеждах обявите в  раздел Търся / Предлагам / Андроид устройства.  Много от обявите са на повече от половин година. Техните създатели - потребители не са влизали във форума повече от два-три месеца,  с което  се предполага , че обявата вече не е актуална. Не смятате ли  премахването на такива обяви?

Обявите по-стари от 3 месеца са преместени в Приключени сделки.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 3 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • airbus, sapiora, suffer
Цитирай

Има ли някакво изискване за брой хора, които трябва да притежават даден модел телефон, за да се преместят всичките теми в собствен раздел? В момента всичко е в "Други телефони Samsung". На мен ми се струва, че май е време да се изместят темите за S21 серията в нов раздел. Има си и 2 теми с анкети за преброяване на собствениците.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Да, трябва да има 10 собственици поне и 5 теми, но да се пише редовно в тях, аз съм ги направил остава само да пишете.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

@Be6i4 няма ли да направите вече раздел за Samsung S21 серията? Достатъчно собственици има вече, както и активност в темите.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

(2021-02-03, 10:07:17)nmnikolov написа:  @Be6i4 няма ли да направите вече раздел за Samsung S21 серията? Достатъчно собственици има вече, както и активност в темите.

Ще проверя сега статуса.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

(2021-02-03, 10:07:17)nmnikolov написа:  @Be6i4 няма ли да направите вече раздел за Samsung S21 серията? Достатъчно собственици има вече, както и активност в темите.

Отворен е раздела!  Cool

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • nmnikolov, ronnie72
Цитирай

(2021-01-22, 10:01:57)Be6i4 написа:  Обявите по-стари от 3 месеца са преместени в Приключени сделки.


Не намирам такъв раздел "Приключени сделки". Може ли линк?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=45

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Излиза това: Нямате достъп до тази страница.

 
Цитирай

Само екипа вижда този раздел. За това е така.

Sent from my LM-G850 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • airbus, ronnie72
Цитирай

Собственици/админи на форума, допускате ли, да разглеждаме във форума телефони с операционни системи базирани на Андроид, но несъвместими с AOSP, Гугълски/Хуавейски Андроид?

Това са FirefoxOS, KaiOS и AliOS. В момента в Европа и околностите се намират най-вече телефони с KaiOS, което е чист андроид до преди частта с Dalvik/ART. От телефоните с които реално съм се занимавал: Nokia 8110 4g (snapdragon) в build.prop съсвсем ясно пише Android 6.0.1 и Energizer E241s (spreadtrum) - в build.prop е Android 4.4.4. За mediatek, доколото съм чел също са с 4.4.

В KaiOS се прави jailbreak - отключване на възможност за инсталиране на приложения извън магазина за приложения и root - като в нормалния андроид. Има къстъм рековъри, флашване, работят се през adb, понякога се случва и fastboot и т.н. Системата е доста непопулярна и в съчетание със слабото разпространение на езика ни - няма потецинал за отделен бг форум по темата. Тукашния форум е най-близо.

Ако допускате системата, може някога, когато не ме мързи, да напиша как се jailbreak-ва и root-ва Nokia 8110, което, обикновено, е приложимо и за по новите нокии с тая система - всичките ползват snapdragon 2xx. С Energizer-а за сега не ми се получава.

Sent from my Ericsson T68
[-] 3 потребители изказват благодарност на ahaf за това мнение:
  • Be6i4, jhoro, sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)