Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Мисля, че ще е доста полезно. За мен няма проблем да пишеш във форума за тези модели. Поздравления за предложението!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
Аксесоари

Ще помоля да се направи раздел за смарт часовници, може да се добавят и фитнес гривните.
В момента всичко е много разхвърляно. Amazfit и Mi Band са в раздела на Xiaomi. Garmin в "Друга електроника". Самсунг, Хуауей, Honor band, TicWatch са в "Android Часовници", въпреки, че 90% от тях са с друга ОС.

1916 
Цитирай

Момчета и момичета администратори и т.н.
Защо си усложнявате живота, вашия и нашия ?
Не можехте ли да пуснете едно допитване (анкета) до потребителите относно раздела за прословутите смарт и андроид часовници ?

За чий бяха нужни 100 подраздела за всяка марка носима електроника?
Нямаше ли да е по-лесно и практично андроид часовници да се преименува на smart часовници и всичко да е по-старому ?
Цитирай

Прояви малко инициатива, пусни ти такава анкета, не чакай на готово, все пак администрацията на форума не е само за това.

 
Цитирай

Отговор на въпрос с въпрос, говори за .... ?
Цитирай

Различни хора, различни виждания и различни критерии. Няма как да питаме за всеки раздел или Форум потребителите как да бъде и къде точно.
Мисля, че е въпрос на навик и малко време всички да свикнем със сегашната подредба.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • ganchev, jhoro
Цитирай

Според мен най-удачно за часовниците беше да си вървят по марки, сега е каша по-голяма от предишната. Като не ме интересуват 5 от 6 няма да им отварям разделите, а сега ми показва нови мнения, които не ме интересуват, а няма как да знам, че са такива. И все още не са преместени всички по местата си (новите). Но това са бели кахъри на фона на общия отлив.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • emzo
Цитирай

Предлагам във Филми , Сериали - препоръки ... да не се дават препоръки за такива с по-нисък рейтинг от 6.0 в IMDb и ако има такива с по-ниска оценка да бъдат премахвани от съответната тема.

 
Цитирай

(2021-09-30, 09:26:52)NoMaD написа:  Предлагам във Филми , Сериали - препоръки ... да не се дават препоръки за такива с по-нисък рейтинг от 6.0 в IMDb и ако има такива с по-ниска оценка да бъдат премахвани от съответната тема.

Защо? Има хубави руски филми с рейтинг под 6. С ниски оценки са защото са руски, но са много по добри от американските боклуци с рейтинг 7, та дори и 8.

https://m.imdb.com/title/tt2321517/?ref_=m_ttls_tt_7

https://m.imdb.com/title/tt8060328/?ref_...ms_tt_i_10

По тази логика да се премахне разделите за HTC, Motorola, Oppo, ......  с много нисък рейтинг са сред потребителите.

1916 
Цитирай

Предлагам темата за ваксините да се отключи понеже попадам на все повече
интересни мнения от специалисти доказали се в професията:

https://www.youtube.com/watch?v=ngRb8IPsPsk

Смятам, че е много важна тема и грубият език и обидите на дадени потребители
не трябва да лишават мнозинството от информиран избор!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Не намирам 2 мои теми, които бях пуснал малко преди 4 часа: "Samsung Galaxy S22/S22+ - Лични впечатления и коментари" и "Samsung Galaxy S22 Ultra - Лични впечатления и коментари". Явно са били премахнати. Каква е причината за това?

 
Цитирай

Защото вече съществуват такива.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

А това, че си ги пуснал само с една постната снимка вътре, разбира се няма никакво значение - по-важното е ти да я пуснеш и да си първи на хорото.

 
Цитирай

1. Бяха пуснати 1 час след това.
2. Погледни пак моите теми. Ти ако имаш възможност да си активен цял ден, аз нямам.
3. Що се отнася до правилата " 7. Потребителят, преди да публикува нова тема, е длъжен да провери за евентуално нейно съществуване, за да се избегне повтаряне на теми. При наличие на еднакви теми по-новата ще бъде отстранявана, или присъединена към старата. Публикувана тема в неправилен раздел ще бъде премествана в правилния."
И попринцип модератор има право на предупреждение при наличие на еднакви теми.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Моите теми съм си ги пуснал малко след 17 часа българско време, когато започна презентацията на серията, за твоите - не знам. А когато някой прави пълноценна текстова тема, е напълно е логично да я публикува без да знае, че някой малко преди това е вече пуснал подобна "тема" с едно изречение, то целта е ясна и това просто тук не е за коментар.

 
Цитирай

Здравейте! Искам да пусна едно предложение, надявам се админите да обърнат внимание Smile Става въпрос за създаване на раздел за сгъваемите телефони на Самсунг. Нашия форум е единствения в цял свят, който няма раздел за тези телефончета. Предложението е следното, да се обединят Samsung Z Flip 3 и Z Fold 3 в един раздел. Изискванията общо за двата модела са изпълнение. Има над 10 собственици и 4 активни теми.
Благодаря за вниманието Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на any9 за това мнение:
  • Be6i4, milenvn, suffer
Цитирай

Е пак ще се пробвам, нищо че май никой не чете тук Вече излезна 4-то поколение на сгъваемите телефони на Самсунг, а именно Z Flip и Z Fold. Мисля, че ще е добра идея да се направи общ раздел за тях, за да са събрани нещата. Надявам се админите да помислят Smile

Изпратено от моят SM-F936B с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на any9 за това мнение:
  • Be6i4, milenvn
Цитирай

Преди време бе предложено да бъде създаден самостоятелен раздел за смарт часовници и гривни. Раздела е факт от много време. Huawei, Samsung, Garmin - всичко на едно място, но каква е причината Xiaomi часовници и гривни да останат в раздела на Xiaomi?

1916 
Цитирай

Има препратка за тях в този раздел.
Всеки ги достъпва откъдето му е удобно.
Някак ще е странно да се местят 7 страници с устройства в раздел с 3 страници.
Вероятно поради тази причина е оставено с препратка.
За сравнение Xiaomi разделът е 7 страници. Самсунг - 2, Хуауей - 1
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, milenvn, ronnie72
Цитирай

(2022-10-05, 23:21:53)any9 написа:  Е пак ще се пробвам, нищо че май никой не чете тук Вече излезна 4-то поколение на сгъваемите телефони на Самсунг, а именно Z Flip и Z Fold. Мисля, че ще е добра идея да се направи общ раздел за тях, за да са събрани нещата. Надявам се админите да помислят Smile

Изпратено от моят SM-F936B с помощта на Tapatalk

Новия раздел е отворен. Благодарим за предложението!  Androidbg

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 3 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • ganchev, milenvn, suffer
Цитирай

До
Управлението на форума,

Ако имате възможност да си избирате рекламодателите, да знаете, че с радост ще отварям реклами ако не са комарджийски.

Благодаря!
Цитирай

Моля, темата за Google Pixel 7a от раздела Google Pixel 7/7 Pro да бъде преместена в раздела - Други Pixel Модели. Благодаря!

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)