Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума
#51

BMW_dizain написа:трябва да поместите едно копче с опцията "Моите мниения" както е по др. форуми и като цакнете да видите темите в който сте писали или сте създали иначе е много куцо да си търся всеки път в коя тема съм ср*л Big Grin
В "Профил" има и двете опции.

А какво е мнението на администраторите, за опцията, кой с какъв телефон е?

Galaxy Nexus > Huawei p8 Lie > Lenovo K6 Note
Цитирай
Аксесоари
#52

Ако е възможно да се добави функция да се вижда за кое мнение даден потребител е дал карма на друг потребител и съответно да се вижда за кое мнение потребителят потребителят е получил карма .
Аа и още нещо , ако може примерно някой потребител като е постнал няколко последователни мнения да се събират в едно за да не се флуудва темата .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#53

hacker_didko10 написа:Ако е възможно да се добави функция да се вижда за кое мнение даден потребител е дал карма на друг потребител и съответно да се вижда за кое мнение потребителят потребителят е получил карма .
Аа и още нещо , ако може примерно някой потребител като е постнал няколко последователни мнения да се събират в едно за да не се флуудва темата .
За първото и аз съм съгласен, но е трудно да се реализира освен, ако няма готов модул за този форум.

Относно второто това няма как да се осъществява автоматично и трябва модераторите да ги събират ръчно. Доста често ми се налага да го правя и предупреждавам, но повечето потребители си мислят, че това е чат... Smile

“Try not to become a man of success. Rather become a man of value.”
― Albert Einstein
Цитирай
#54

И ако може да ме махнете от наблюдението . :p

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#55

И аз съм съгласен Дидко да не е под наблюдение. Вече не се яде с хората, взе си бележка Пича. Браво Дидко!!!! Smile

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#56

Живот и здраве и това ще стане един ден Wink

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#57

black`d3vil написа:Живот и здраве и това ще стане един ден Wink
Хех дано да го доживея / дочакам .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#58

Lalito написа:
BMW_dizain написа:трябва да поместите едно копче с опцията "Моите мниения" както е по др. форуми и като цакнете да видите темите в който сте писали или сте създали иначе е много куцо да си търся всеки път в коя тема съм ср*л Big Grin
В "Профил" има и двете опции.

А какво е мнението на администраторите, за опцията, кой с какъв телефон е?

Пишете си телефоните в подписа. Форума е готов софтуер и не е лесно да се добавят нови полета отстрани или където и да било.
Цитирай
#59

Аз предлагам да се сложат нови емотиконки Big Grin
тея не ми харесват нещо :/ Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#60

admin написа:Пишете си телефоните в подписа. Форума е готов софтуер и не е лесно да се добавят нови полета отстрани или където и да било.
Ясно. Благодаря! Дано повече хора видят това. Smile

Galaxy Nexus > Huawei p8 Lie > Lenovo K6 Note
Цитирай
#61

Моля, администраторите да сверят часовника на форума (сървъра). Продължава да е по лятното време Smile

Човек се учи докато е жив, но като спре да се учи не умира...
Цитирай
#62

Pasico написа:Моля, администраторите да сверят часовника на форума (сървъра). Продължава да е по лятното време Smile
Всеки един има настройки на профила. В момента на всеки по default е избрана отметката за лятно време. Погледни там.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#63

Благодарско! Там не бях влизал Big Grin

Човек се учи докато е жив, но като спре да се учи не умира...
Цитирай
#64

Имам въпрос:
Какви са критериите за създаване на нов раздел, съответно за нов андроид телефон.
Примерно X8, Optimus One, Globul Q1 Racer и т.н ?
Брой хора, които го притежават или определен брой теми?
Или е нещо друго?
Цитирай
#65

Всичко е субективно Smile

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#66

RG_PankO написа:Всичко е субективно Smile
Ами единствения критерий е интерес към модела т.е. наличие на повече теми и постове за модела, но наистина е малко субективно, защото не се предвидени точно определен брой теми и постове, при които да се отваря нов раздел.
Решенията се вземат след обсъждане въпроса от ръководния екип на форума.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#67

Taка или иначе питам само информативно. За моя модел си има раздел все пак Tongue
Цитирай
#68

suffer написа:Имам въпрос:
Какви са критериите за създаване на нов раздел, съответно за нов андроид телефон.
Примерно X8, Optimus One, Globul Q1 Racer и т.н ?
Брой хора, които го притежават или определен брой теми?
Или е нещо друго?

+1 за раздел Х8 Smile

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#69

Имам предложение да се направи коледна заглавка на форума Big Grin , за малко повече коледно настроение.

[Изображение: 1291472286-U5013.jpg]
Цитирай
#70

Много е добро гласувам ЗА !!

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#71

Готино е и създава празнично настроение. Big Grin

Moto G8 Power
Цитирай
#72

Абе сайта и форума са много готини. Най-важното е да си помагаме. Нали това е целта . И повече любов моля ви.
Цитирай
#73

И аз съм за коледен вид +1

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#74

Когато прикачен файл не е бил изтеглян никога се показва съобщение "файл, размер, файла никога не е бил изтеглян.". Разбира се, подлогът в изречението (файл) трябва да е с пълен член, поради което би било хубаво да промените съобщението на "файл, размер, файлът никога не е бил изтеглян." Smile Не е нещо кой знай какво, ама все пак прави малко лошо впечатление Tongue
Цитирай
#75

Да не почвам да изреждам какви грешки ми показва като влизам през Opera Мини (стегнатия вид Tongue)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)