Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума
#26

admin написа:- Линковете не може да започнат в един прекрасен момент да се отварят в нов таб. Левия бутон си е за същия таб, скролера е за нов. Ако променим левия, тези които искат да отварят в същия какво ще правят? Да не говорим през телефон ако се браузва, ще стане една каша от отворени табове а Chrome браузъра примерно доста трудно преминава от един към друг таб.
Цитирай
Аксесоари
#27

pagu : .... и що написа гаида за роотване на дизаиър в пост а не в викито а а а Smile бой бой Smile))
шегувам се деа знам трябва да се свикне или админите просто да местят някой работи в един момент в wiki-то ще има доста хубава информация Smile

Ние в моята компания всичко е в WIKI реално друго нямаме другаде Smile

Между другото аз съм против всякакви коментари лике дизлайк и правила Smile за тва спрях да влизам в Ифонските форуми и за тва не бих си купил Ифон щото всички са някви важни Smile и после ми викат че говоря на въпреки и съм с последно предложение ъзттзтзтзтз смешници Smile
Цитирай
#28

Начи... направил съм си страхотно gif аватарче, но колкото и да го кропвам, режа и осакатявам, не мога да го докарам под 150 kb. Та мисълта ми беше - тия максимум 50кб за аватар не са ли твърде малко. Не е нужно да се променя ограничението за ширина/дължина, може би леко само размерчето, така... Smile

SGS2 Android: 4.1 / Baseband: XXLPX / Kernel: CM10
Цитирай
#29

barretta написа:Начи... направил съм си страхотно gif аватарче, но колкото и да го кропвам, режа и осакатявам, не мога да го докарам под 150 kb. Та мисълта ми беше - тия максимум 50кб за аватар не са ли твърде малко. Не е нужно да се променя ограничението за ширина/дължина, може би леко само размерчето, така... Smile

Мърдащите аватари ме разсейват много, а след като съм ги видял 100 пъти вече почват да ме дразнят чак. Ако можеше да се показват само в "Общи приказки" примерно, както и да, но из целия форум ... ще стане прекалено шарено.
Цитирай
#30

JOKe написа:pagu : .... и що написа гаида за роотване на дизаиър в пост а не в викито а а а Smile бой бой Smile))
шегувам се деа знам трябва да се свикне или админите просто да местят някой работи в един момент в wiki-то ще има доста хубава информация Smile

Ние в моята компания всичко е в WIKI реално друго нямаме другаде Smile

Между другото аз съм против всякакви коментари лике дизлайк и правила Smile за тва спрях да влизам в Ифонските форуми и за тва не бих си купил Ифон щото всички са някви важни Smile и после ми викат че говоря на въпреки и съм с последно предложение ъзттзтзтзтз смешници Smile

Мисля да пробвам да вкарам wiki-то в Drupal сайта на който върви блога. Това примерно не е много лесно за разбиране от пръв поглед:

Код:
====== ТЕЛЕФОНИ ======

=== HTC Hero ===

|[[телефони:htc:hero:описание]]|[[телефони:htc:hero:снимки - htc hero]]|[[телефони:htc:hero:характеристики - htc hero]]|[[телефони:htc:hero:снимки със htc hero]]|

=== HTC Dream (T-mobile G1)===

|[[телефони:htc:dream:описание]]|[[телефони:htc:dream:снимки]]|[[телефони:htc:dream:характеристики]]|[[телефони:htc:dream:root]]|
Цитирай
#31

Domsdey написа:+1, върнете отрицателното гласуване

Добре е като давате предложения, да се аргументирате (както аз описвам аргументите за направените промени). За какво служи реално този отрицателен бутон? За спам, заяждане и обиди има под всяко мнение "Съобщи за нередност".

Ако мнението е просто глупаво, едва ли с нещо ще се подпомогне форума или човека като се гласува отрицателно. Нали затова е форум, напишете кое е правилното за да го разбере и автора и другите които ще четат по-нататък темата.

Така или иначе нищо не е "завинаги", някой ден може и да го върнем. Може пък да излезе подобрена версия на този модул позволяваща да се следи кой гласува и да знаем дали е само щото не е на кеф.
Цитирай
#32

Имам предложение, но не знам дали може да се реализира. Аз лично преглеждам всички теми за всички телефони. Но има и теми, които не са ми интересни, но като видя квадратчето и отварям да видя. Smile Идеята ми беше ако видя нещо ново за някоя тема, дали може да има бутон за маркиране на темата като прочетена (за да не се налага да я отварям).
Предполагам, че не, нали? Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#33

Be6i4 написа:Имам предложение, но не знам дали може да се реализира. Аз лично преглеждам всички теми за всички телефони. Но има и теми, които не са ми интересни, но като видя квадратчето и отварям да видя. Smile Идеята ми беше ако видя нещо ново за някоя тема, дали може да има бутон за маркиране на темата като прочетена (за да не се налага да я отварям).
Предполагам, че не, нали? Smile
Точно преди 1 минута се зачудих и аз... двама питаме.. Smile
Цитирай
#34

Ами според мен можеш да прегледаш темите,които са ти интересни и после отдоля в дясно да цъкнеш и да маркираш всички като прочетени.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#35

Чак сега видях бутона, извинявам се за което. Но не може ли като се натисне бутона да нулира темите само в раздела в който си в момента. Например ако съм в раздел "Разни" - да нулира всички непрочетени само там. Мисля, че ще е по удобно. Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#36

Ами то и там си има бутон-отбележи форума като прочетен,мисля,че беше.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#37

В интерес на истината софтуера на този форум няма гъвкавостта и многото възможности на vBulletin да речем. Пример за това е как една камара народ се моли на админите да се отвори нова тема за нов модел телефон. За Desire например чакахме бая време. Което е глупаво за мен. Защо да не може просто да се пусне тема от даден юзър и толкова. Поддръжката на новинарската част също е много замряла - факт! С общи услия може да се подобрят нещата, но трябва да се занимават повече хора, иначе няма как да се случи Smile
Цитирай
#38

Ммм, не съм много съгласен. Има читави юзъри, има и такива дето и забавачката са пропуснали. Я си представи ако могат да пускат теми, как форума веднагически ще се напълни с раздели "помо6 незнам как...." или "Нека вси4ки, кото имат тату с бяла татуровка да пи6ат тук!". Това си е работа на админите, в краен случай на модовете.

Mобифонъ -> Siemens C55 -> Siemens M55 -> Siemens S65 -> HTC Legend -> HTC EVO 3D
Стари Видри
Цитирай
#39

Ама ти не си ме разбрал. Аз не казвам, че всеки трябва да може да качва новина, аз кавам, че повече хора трябва да го правят, които да имат съответно достъп до начална страница за това. Даже не е необходимо да са модератори предполагам. Но няма как 2-3-ма човека да дърпат целия сайт и той да се радва на успех, просто няма как да се случи Smile
Цитирай
#40

janko написа:Ама ти не си ме разбрал. Аз не казвам, че всеки трябва да може да качва новина, аз кавам, че повече хора трябва да го правят, които да имат съответно достъп до начална страница за това. Даже не е необходимо да са модератори предполагам. Но няма как 2-3-ма човека да дърпат целия сайт и той да се радва на успех, просто няма как да се случи Smile

Всички които имат желание да пускат новини на главната страница нека се свържат с мен.

Това съобщение е сложено и горе в дясно на главната страница.
Цитирай
#41

Има ли вариант някъде под аватара да има поле, в което да можем да записваме марка и модел на телефона, който ползваме?
Понеже това с подписите и с анкетата за .. кой какъв телефон ползва е малко несигурна работа.
Пример: Анкетата е с 4 страници информация и докато изровя за някой юзър инфото, ще ми се отели вола Tongue
Цитирай
#42

т.е. да има опция да се сортират по телефони и т.н. при търсене на потребители ?

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#43

По-скоро нещо от този род:
Цитирай
#44

Подкрепям с двете ръце. Ще е много по удобно, както за хората кото търсят съвет, така и за тези, които дават.
На подписа е достатъчно да се напише, (даже е и по-удобно, защото може да се напише и рутнат, версия на РОМ...) но проблема е че има хора, които не го правят.

Galaxy Nexus > Huawei p8 Lie > Lenovo K6 Note
Цитирай
#45

Другото полезно нещо е в полето с информацията да има къде да си напишем Skype-a примерно, Понеже никой не ползва Gabber.
Не знам как стоят нещата с ICQ и Yahoo! Messenger
Цитирай
#46

NRG написа:Незнам дали е дискутирано, но мен лично ме дразни, че линковете се отварят в същата страница. Може ли да се направи да ги отваря в нова страница?

Ами ако беше попрочел нагоре в същата тази тема,щеше да знаеш. Поздрави.

SIV
Цитирай
#47

Ново предложение.

Да се добави ShoutBox ? (нали знаете, в някой край на страницата, където зайците да могат да питат въпросите си в реално време,и да им се отговори в реално време.Чат-кутия с 2 думи и тиренце Big Grin (понеже винаги има 70+ човека на линия, винаги ще се намери кой да помогне.)

Това предложение,също така ще намали броя на дублирани теми/въпроси доста.

SIV
Цитирай
#48

Най-горното меню с бутони има опцията "Уебчат".

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#49

трябва да поместите едно копче с опцията "Моите мниения" както е по др. форуми и като цакнете да видите темите в който сте писали или сте създали иначе е много куцо да си търся всеки път в коя тема съм ср*л Big Grin

....С гняв и дързост днес да издигнем глас. Времето няма все да чака нас.... HUAWEI S7
Цитирай
#50

black`d3vil написа:Най-горното меню с бутони има опцията "Уебчат".

То кьорав карти не играе... Сега виждам този бутон...

SIV
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)