Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за Galaxy Note II ¯´·.¸¸. -
#1

Тази тема съдържа НАЙ-важните връзки за възможно по-лесна работа във форума. Описани са най-важните теми и раздели, както и линкове с различните членове на екипа на форума. 








НАСОКИ ЗА ФОРУМА!


Правила

Екип на Форума на АндроидБГ


Форма за кандидатстване за "Младши модератор" в AndroidBG



Полезни Раздели във Форума !


С какво са ми помогнали потребителите

С какво друго са ми помогнали

Как да си помогна сам

Трябва ми програма

Трябва ми игра 

Трябва ми навигация

Искам да програмирам

Искам да направя телефона по-красив

Искам да Продавам / Купувам

Полезни теми !


Ръководство за тези, които за пръв път се сблъскват с Android OS
Какво е Android OS?
Какво е ADB, shell, recovery, spl и всички тези страшни думички?!
F.A.Q.: Какво трябва да знаем преди да си закупим телефон с Андроид
RAM памет и Task Killer- работа, оптимизация и още нещо.
[Описание] -.¸¸.·´¯ Какво ни дава Root и защо трябва / не трябва да го правим
Положителните и отрицателните страни при отключването на bootloader-а през htcdev.com
Flash Player 
Присветване / примигване на дисплея.
Проблем с Google Play / Маркета
Сайтове за програми, които не намирате в Андроид Маркет
Програми по категории
Оптимизация на батерията


Интернет настройки за трите ни оператора



Преди да попитате или пуснете нова тема винаги направете проверка с бутона


"ТЪРСЕНЕ"

и

"ПОМОЩ"

... или потърсете в 
[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcS56E2-9GZi5a5aPRnGqY2...YX6796mRFA]




Андроид България в социалните мрежи



[Изображение: Facebook.png]      [Изображение: twitter.png]      [Изображение: google%20%2B.png]      [Изображение: youtube.png]      [Изображение: 7_new_2.png]
:capitulation:  :capitulation:  :capitulation:  :capitulation:  :capitulation:  :capitulation:  :capitulation:  :capitulation:

[Q] Кои приложения работят с Multi Window
[A] Има информация за следните:
[Q] Как да местя приложения на картата памет?
[A] Виж тази тема.

[Q] Кодиран ли е телефонът?
[A] Не и тези в България.

[Q] Tелефонът разпознава ли ръкописен текст и ако да на какви езици.
[A] Да, разпознава на BG, EN и др.

[Q] Как се маха лентата за Multi-Window
[A] Натиска се продължително бутина "назад".

[Q] В Multi Window може ли да се добавят приложения
[A] Може, ако има руут

[Q] Защо не получавам 50GB в DropBox?
[A] Ако преди си получил бонус с купуването на Samsung сега няма да ти пуснат.


[Изображение: UP%20Thread%20Banner.png]

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Аксесоари
#2

Здравейте и честито за новите придобивки.
Имам въпрос дали е налична Swype клавиатурата?

OnePlus 3T
#3

има. Този текст ти го пиша от суайп на Ноут 2

HUAWEI P8 GRA-UL10 Carbon Black

DSFA & DUAL 3G/4G
#4

Има ли S Voice,както на Galaxy S III ?? Dance
#5

z1ro написа:Има ли S Voice,както на Galaxy S III ?? Dance


Има

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
#6

Здравей Колега незнам дали тук трябва да напиша но как да си прехвърля приложенията на microsd card благодаря ти

Samsung Galaxy S5 Charcoal Black
Samsung Galaxy Note II Titanium Grey
#7

matic написа:Здравей Колега незнам дали тук трябва да напиша но как да си прехвърля приложенията на microsd card благодаря ти


Ето тук трябва да пишеш! То във всяка тема си пише за какво е.
Приложенията се местят на картата, като влезнеш в Settings > Apps > и от там има опция.


Друг път ползвай търсачката. Все пак и изявление има и трябва да си го видял!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#8

Здравейте днес ходих до Глобул за да разпитам за цената на ноут 2 и служителя ми каза нещо което почти ме отказа от покупката,та искам да питам дали според Вас това е вярно (все пак не виждам смисъл да ме лъжат ) .
:unknw: Служителя ми каза че ноут 2 за България няма да се предлага с 2 ГБ рам а с 1 ГБ :facepalm: въпреки характеристиките които са разпространени по сайтове,магазини и т.н. което много ме учуди и направо ме отказа да си го взимам,дали вече има някой който го е закупил от някой наш оператор и дали са му казали нещо подобно и естествено да провери апарата си с колко РАМ разполага Smile

Samsung Galaxy Note 3
#9

djgeorgins написа:Здравейте днес ходих до Глобул за да разпитам за цената на ноут 2 и служителя ми каза нещо което почти ме отказа от покупката,та искам да питам дали според Вас това е вярно (все пак не виждам смисъл да ме лъжат ) .
:unknw: Служителя ми каза че ноут 2 за България няма да се предлага с 2 ГБ рам а с 1 ГБ :facepalm: въпреки характеристиките които са разпространени по сайтове,магазини и т.н. което много ме учуди и направо ме отказа да си го взимам,дали вече има някой който го е закупил от някой наш оператор и дали са му казали нещо подобно и естествено да провери апарата си с колко РАМ разполага Smile

Разбира се, че са те налъгали, понеже мнозинството са супер неориентирани. На мен в експириънс стора на мтел в София, като започнаха да ми говорят направо се спуках от смях. Не ги слушай с 2 гигабайта рам са телефоните.

Choosing...
#10

Абе българска му работа,и аз така си помислих ,все пак ако беше с 1 ГБ за България досега много хора щяха да се възмощават и щеше да се чуе по рано,в крайна сметка се оказва че има доста некомпетентни служители по офисите на родните оператори,и все пак аз още се двуомя дали да сменя s III с Note II

Samsung Galaxy Note 3
#11

Здравейте ,
днес си взех най - накрая телефончето . Smile Dance
Като го пуснах имаше една лента с бързи клавиши първоначално от лявата страна по средата беше едно обличко и като се натисне изскачаха бутоните .
нещо направих и изчезна този удобен бутон . =(
изчистих целия телефон от функцията за фабрични настройки , но така и не се върна.
Ако ми помогнете много ще съм ви благодарна Smile
Поздрави
Ина
#12

Задържаш сензорният бутон, който се намира от дясната страна на Home бутона за няколко секунди и ще се покаже лентата Smile
#13

Мисля,че говориш за Мулти Вю функцията,Ина.Както ти каза колегата,задържаш десния сензорен бутон и ще ти се появи функцията!

Samsung Galaxy Note 2
#14

Note 2 написа:Мисля,че говориш за Мулти Вю функцията,Ина.Както ти каза колегата,задържаш десния сензорен бутон и ще ти се появи функцията!
:thumbup: Така се и маха ако ви дразни с леко задържане на back бутона

FC BAYERN Fuer Immer und Ewig!
iPhone 3SG->iPhone 4->S2->OneX-> Note II-Titanium Gray ->S 4->ONE
#15

Искам да ви попитам първоначално има ли фолио на камерата ,като на Note 1 .

Motorola Atrix ->Galaxy Note +16gb class 6 + Motorola Xoom 3g->Galaxy S3 + Note 2+Samsung 32GB class10->Padfone 2->Galaxy S4+Asus T100+Note 3+Alienware 18 2xM290x CF
Повече място за телефона
#16

Няма.Липсва и на хоум бутона.

Galaxy S 2<>Galaxy Note 2<>Experia Z2➡Gallaxy S6➡Galaxy S7 Edge
#17

Мерси за бързия отговор

Motorola Atrix ->Galaxy Note +16gb class 6 + Motorola Xoom 3g->Galaxy S3 + Note 2+Samsung 32GB class10->Padfone 2->Galaxy S4+Asus T100+Note 3+Alienware 18 2xM290x CF
Повече място за телефона
#18

След бясно инсталиране на няколко по-големи игри и мястото на вътрешната памет свърши, обаче изненада няма опция за преместване на приложенията на SD а на стария Ноут си има такава опция, ако някой има решение на проблема нека сподели.

Oneplus  ваучер припокупка
#19

Има ли разлика в честотата на опресняване на екраните между galaxy note 2 и galaxy s3. Забелязх, че galaxy s3 натоварва доста повече зрението от note-a.

Galaxy s6 lg g4
#20

arniman написа:След бясно инсталиране на няколко по-големи игри и мястото на вътрешната памет свърши, обаче изненада няма опция за преместване на приложенията на SD а на стария Ноут си има такава опция, ако някой има решение на проблема нека сподели.


Ако не се лъжа, с този андроид няма такава опция. Някой, който има руут да каже дали става.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#21

vinse написа:Задържаш сензорният бутон, който се намира от дясната страна на Home бутона за няколко секунди и ще се покаже лентата Smile

Много благодаря !!!
#22

Някой знае ли как се Snooze-ва алармата? От заключено положение ми дава само да я спра, чрез слайд в някоя посока.

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
#23

А позволил ли си го, когато настройваше алармата?
#24

vladdark написа:А позволил ли си го, когато настройваше алармата?


:rofl: Не естествено....
Сега го позволих. Значи да очкавам, че вече екрана когато се включи алармата, ще има и опция за Снузване освен тази за спиране?

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
#25

Да, точно така Wink
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)