Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за Galaxy Note II ¯´·.¸¸. -
#26

Друг въпрос-колко свободно място имате в телефона извън качвани от вас допълнения като филми и музика? При мен с инсталирани само вградените апп-ове, имам свободно само около 10 ГБ. Та се чудя къде са се дянали другите 6 ГБ. Разбирам че системата си взима някакво място, но чак пък 6 ГБ :facepalm:

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Аксесоари
#27

В Storage се вижда кое за какво е. Щом виждаш 10 и аз виждам 10 => значи 6 са за OS.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#28

Относно Storage-a. Препоръчвам ви да видите това клипче. [video]http://www.youtube.com/watch?v=8jt6aBWldu0[/video] Не знам до колко е вярно това. Оставям на вас кажете дали така. Скоро и аз ще съм в клуба и ще мога да давам по точна информация. :thumbup:

Samsung Galaxy Note II
#29

Както писах по горе с Directorybind се прехвърлят чудесно по големите програми(игри), на SD картата така че не се тормозете толкова дали е 16 или не, ясно е че бъдещите продукти ще са без външна Sd, но засега си имаме.

Oneplus  ваучер припокупка
#30

arniman написа:Както писах по горе с Directorybind се прехвърлят чудесно по големите програми(игри), на SD картата така че не се тормозете толкова дали е 16 или не, ясно е че бъдещите продукти ще са без външна Sd, но засега си имаме.
Да видях го. Чак сега ми е направило впечатление. Значи няма да имаме ядове. Освен ако не се руутне.

Samsung Galaxy Note II
#31

arniman написа:Както писах по горе с Directorybind се прехвърлят чудесно по големите програми(игри), на SD картата така че не се тормозете толкова дали е 16 или не, ясно е че бъдещите продукти ще са без външна Sd, но засега си имаме.

Аз нямам против големите програми да ми стоят на телефона (засега). Това което ми е странно, е че в Storage менюто, ми пише чи имам Total Space 10 ГБ вместо 16. И тук не говорим за място заето от програми, а точно за Total Space. Излиза че този Jelly Bean е по-голям от Win-а на ПС-то ми Smile

ЕДИТ: Писах това мнение от телефона ми и за това не видях клипчето 2 поста по-нагоре. Сега като го изгледах, то напълно потвърждава подозренията ми. Иначе казано ние със 16 ГБ-товите Ноут-ове, трябва да се оправяме със 10 ГБ свободно пространство.....Изхода явно, както обикновенно е Руут, но никак не ми харесват тия ограничения тип Епъл който започват да налагат Гугъл/Самсунг, като това да няма стандартна опция за местене на програмките на СД картата.

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
#32

Аз искам да попитам притежателите на ноута когато са във движение дали се справят с устройството със една ръка Smile
#33

За елементарните функции като писане с клавиатура, набиране, отговор на обаждане и т.н. естествено че се оправяме. Предполагам не си мислиш, че до като вървим по улицата, браузваме :rofl:
#34

Здравейте ,
искам да попитам има ли програма която да разбира команди на български език . Нещо като вградената S Voice .
Защото на нея не ми разбира половината телефонен указател .

Поздрави
Ина
#35

Аз искам да ви попитам дали някой е поставил протектор на екрана и дали този протектор по някакъв начин пречи на работата със S-pen?

Samsung Galaxy Note 2
#36

Note 2 написа:Аз искам да ви попитам дали някой е поставил протектор на екрана и дали този протектор по някакъв начин пречи на работата със S-pen?

Слагай смело, работи всичко Smile
#37

Аз лично намирам писането върху протектор със S-pen за по удобно от колкото беше преди, някак си повърхността на протектора ми позволява да пиша по плавно Cool

Samsung Galaxy Note 2
#38

Аз искам да попитам този телефон кодиран ли е например ако го взема от Виваком с някъква програма или може да се използва и сдруги оператори.
#39

silkis написа:Аз искам да попитам този телефон кодиран ли е например ако го взема от Виваком с някъква програма или може да се използва и сдруги оператори.
Не е кодиран!Взимай смело!

Samsung Galaxy Note 2
#40

Здравейте колеги искам да попитам тази Multi Window функцията мога ли в менюто по някакъв начин да добавя други програми освен тези които си има
Благодаря предварително

Ericsson>Simens m55>Sony Ericsson T360>Nokia 6660>Privileg zm90>Nokia n95 8gb>HTC dezire HD>Samsung Galaxy Note>Samsung Galaxy Note 2>Samsung Galaxy Note 3>Samsung Galaxy Note 4>Samsung Galaxy Note 8>Samsung Galaxy Note 10+>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>Samsung Galaxy S24 Ultra
#41

Ами аз се опитах,ама май няма такава възможност.

Galaxy S 2<>Galaxy Note 2<>Experia Z2➡Gallaxy S6➡Galaxy S7 Edge
#42

BaksBunny написа:Здравейте колеги искам да попитам тази Multi Window функцията мога ли в менюто по някакъв начин да добавя други програми освен тези които си има
Благодаря предварително
Мисля,че неможеш да си добавяш ти програми а се използват само добавените във функцията!

Samsung Galaxy Note 2
#43

Ако има руут, може да се ползва един мод и с него става.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#44

Опитах се да се заиграя с двете функции за гласово въвеждане (S-Voive и G-Now), но останах доста изненадан. Нито едната от двете реагира, без да имам достъп до мрежата. И понеже опита ми и с двете е почти нулев (предните ми Андроиди нямаха тези функции), искам да попитам дали наистина за да направя едно най-обикновено гласово набиране, трябва да съм вързан с интернет, или проблема е някъде в настройките ми?

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
#45

Естествено, че ти е нужен интернет достъп, предполага се, че с такъв телефон имаш пуснат пакет за mobile data

SGS 6 [Stock 6.0.1]

#46

AMG написа:Естествено, че ти е нужен интернет достъп, предполага се, че с такъв телефон имаш пуснат пакет за mobile data

Да, за да работят повечето функции на двете Гласови услуги, си трябва интернет, но не съм съгласен че и за гласовото набиране трябва да съм задължен да имам. Това значи, че на места където покритието на нета е слабо, трябва да забравя за тия екстри. Толкова ли не можаха поне набирането да не го правят да иска достъп до мрежа....

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
#47

И въз основа на какво ще е това гласово набиране?
Нали си имаме Direct Dial - то е по-готино

SGS 6 [Stock 6.0.1]

#48

Здравейте. Имам въпрос относно първоначалното зареждане на батерията (глупав и елементарен въпрос, но последно си купих телефон преди 5 години). Смятам да си закупя ноте 2 и ви питам като го взема аджеба що да сторя с батерията ? вкарвам е в телефона и го включвам, след това е цедя до дупка и го оставям да се зареди 24 часа и след което го включвам и се кефя ?

Благодаря на тези, които ще ме вземат на сериозно въпреки въпроса ми. Smile
#49

Няма нужда да го цедиш до края,телефона сам ще ти каже кога да го сложиш на зарядно,първото предупреждение е на 15%,после на 5% вече си намалява яркостта сам и е труден за ползване за друго освен за телефония,тогава го слагаш да се зарежда и като стигне 100% ще си покаже,а и диода ще стане зелен,тогава го изключваш и си го ползваш с удоволствие.

iPhone 12 mini Space Grey
#50

Мне,като си изтощиш батерията,първите ти 2 зареждания трябва да са по 12 часа Smile

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)