Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за Galaxy Note II ¯´·.¸¸. -

Привет! Ако свържа Xbox 360 gamepad (такъв за PC, с USB) чрез USB OTG кабел дали ще сработи? :/

Samsung Galaxy Note II 4.1.2 Titanium Grey 16GB + 32GB Samsung MicroSDHC Class 10
+ Koss Porta Pro
Аксесоари

За да активирате вградената функция "фенерче" в заключен екран е необходимо да направите следните неща:
Първо ви трябва Апекс или Нова лаунчър, може занапред да не го използвате, но чрез него ще активирате функцията.
Задържате някъде на основния екран когато сте със апекс/нова и избирате пряк път от там дейности и от там настройки, настройки има подменю и от там добавяте опцията фенерче на екрана. Влизате вътре в настройката и слагате тикче. После излезте и задайте който си искате лаунчер да си ползвате.
Веднъж активирана опцията при заключен екран само задържате volume+ и фенерчето светва Можете да с го настроете за време а по принцип еднократно натискане volume- го спира

Копирам просто моето мнение от темата за тройката, но мисля, че ако на някой ще му е полезно и не ползва мод или не иска да отключва екрана и да търси приставката, би трябвало и на ноута да е така. Пробвайте.
Ако сте сложили мод за volume skip tracks не знам дали ще е практично и дали ще работи, но за не рутнатите може да е полезно Smile

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

Аз пробвах и двата лаунчера, но поне по тези обяснения такива настройки не видях. Всичко свършва с "избирате пряк път от там дейности и от там настройки"

vladdark написа:Аз пробвах и двата лаунчера, но поне по тези обяснения такива настройки не видях. Всичко свършва с "избирате пряк път от там дейности и от там настройки"
Когато отидеш на настройки по този начин имаш под опции, коя конкретна настройка да зададеш. И там фенерчето е една от тези опции.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

Тц. Нямам там фенерче.

Здравейте,искам да попитам Group play съвместим ли е между Samsung galaxy s4 и Samsung galaxy note 2,понеже се опитваме да пуснем музика примерно и не се получава? Извинявам се ако въпроса ми не е за тук, и ви благодаря.Smile

Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100

Mishoiliev написа:Здравейте,искам да попитам Group play съвместим ли е между Samsung galaxy s4 и Samsung galaxy note 2,понеже се опитваме да пуснем музика примерно и не се получава? Извинявам се ако въпроса ми не е за тук, и ви благодаря.Smile

Би трябвало да са съвместими...

Nothing is true, Everything is permitted!

Искам да попитам защо Google Play Музика постоянно ми стои като активно приложение, от настройки не мога да му дам изход защото няма такъв, и го убивам като му давам край от активни приложения, но то пак се включва. БлагодаряSmile

Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100

Ами може би този въпрос е по добре да го зададеш на разработчика на приложението...

Mishoiliev написа:Искам да попитам защо Google Play Музика постоянно ми стои като активно приложение, от настройки не мога да му дам изход защото няма такъв, и го убивам като му давам край от активни приложения, но то пак се включва. БлагодаряSmile
И при мен е същото. Всъщност тва приложение за кво служи? Ако не е нещо смислено не мога ли да го забраня?

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra

http://www.custom-x.ru/ Заповядай, дано си в час с руския :rofl:

lamantin10 написа:http://www.custom-x.ru/ Заповядай, дано си в час с руския :rofl:
Бе, той руския ми е добър, ама тва приложение не е от изброените...

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra

ми естествено че няма да е сред изброените,то е на Гугъл.Не е системно приложение .

AOne написа:
d1sconnected написа:Имам въпросче за камерата.
Има ли начин да си направя някой от бутоните да снимам с него, защото е доста трудно с този на дисплея, ако искаш да си направиш самоснимка? Някакво приложение примерно. Моя телефон не е руутнат и е с 4.1.1 още.
С Camera Zoom FX съм сигурен, че можеш да зададеш бутон, ни мисля, че няъде гледах и настройка за стандартната камера... Ако го намеря, ще драсна.

Edit: като си в камерата》Настройки》 use the volume key as: camera button

Нямам такава настройка. Иначе точно за нея гледах в нета, търсих, ама нямам. :unknw: Дали в 4.1.2. има тази опция?

an7u написа:Искам да попитам от къде да си дръпна шрифтове, които да поддържат кирилица ? До сега каквото съм свалил променя само програмите с латински букви.

И аз това питах, ама уви...отговор нямаше. Само системните шрифтове имат тази възможност май.

d1sconnected написа:Нямам такава настройка. Иначе точно за нея гледах в нета, търсих, ама нямам. :unknw: Дали в 4.1.2. има тази опция?

Aз наистина съм с 4.1.2. Няма да се учудя да липсва в 4.1.1.

Ако те е страх да флашваш, пробвай с тоя мод: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1883192

На пръв поглед не видях да изисква root, но можеш вместо бутона за намаляване/увеличаване на звука, да ползваш и "Power" бутона...

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra

Ако направя така,че телефона да се отключва с парола,при многобройните отключвания ще бъгне ли самия телефон?

IvanPhilipov написа:Ако направя така,че телефона да се отключва с парола,при многобройните отключвания ще бъгне ли самия телефон?
Що за въпрос? Каква ти е логиката да си го помислиш?

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra

AOne написа:
IvanPhilipov написа:Ако направя така,че телефона да се отключва с парола,при многобройните отключвания ще бъгне ли самия телефон?
Що за въпрос? Каква ти е логиката да си го помислиш?
Не знам.Е,ще му стане ли нещо?

Нищо няма да му стане ,само гледай да не забравяш паролата. :thumbup:

[Изображение: 21693249.jpg]

ТЕМАТА СЕ ЗАКЛЮЧВА! ПОВЕЧЕ ПОДРОБНОСТИ ЗАТОВА В ТОЗИ ПОСТ: https://www.androidbg.com/forum/post905846.html#p905846
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)