Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за Galaxy Note II ¯´·.¸¸. -
#76

Батерията ми е 2 дена и 9 часа и е на 25%! Не мога да бъда по-доволен от това! Rock Ползвам го нормално, не е пресилван.. Инстаграм, фейсбук, туитър, гоогле плей, малко игра, малко интернет, разговори около 2 часа,снимки... Вечер само му спирам интернета, защото не ми трябва до като спя.. през деня си работи на H+ което е дори малко по-тежко от 3G.. Цепи мрака Smile На Айфона сутрин го взимах от зарядното, вечер трябваше пак да го слагам...
Аксесоари
#77

Здравейте тей като се чудя още да се сдобия с фаблета, искам да попитам има ли проблемите с дисплея като при Ноут 1 и галакси с 2.. например бледи линии на сив или друг фон, проблема с пикселизирането като гледаш филми или клипове със тъмни сцени(проблема го имаше Ноут 1) .. розовото петно по средата на камерата(най често на бял фон се забелязваше) и др..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
#78

При мен няма такива проблеми,имал съм какви ли не телефони и марки, тоя е номер едно братле (Поне за сега) Smile
#79

И аз не забелязвам такива проблеми!Nekulturen,взимай го без да се замисляш!!!

Samsung Galaxy Note 2
#80

Колеги, може да е смешно, но не разбрах на новия ми телефон откъде мога да сложа най-често избираните номера на стартовия дисплей. На бутона с менютата няма задаване на връзка и контакти за бърз достъп. На контакта като отида пак няма меню за това нещо... Че има начин знам, но явно съм голям заплес и не мога да разбера откъде. Помогнете ако знаете как да ги добавя на дисплея. Благодаря ви предварително :bow:
Намерих го. За хората които се чудят се натиска екрана продължително и от добавяне на визуални елементи се отива на тях там вече има бързо избиране. Извиняваме се за темата, заключвайте я,ако е излишна вече.

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
#81

С идеята, че информацията никога не е излишна ще допълня, че всъщност има не един, а цели пет варианта (говорим за стандартните Widget-и, разбира се)

- Уиджет Contact 1x1*: при добавяне на този уиджет се отваря адресната книга за да се избере контакт. При натискане на иконката излиза удобен минипрозорец с голяма снимка на контакта, всички телефони, мейли и т.н.

- Уиджет Direct call 1x1: при добавяне на този уиджет отваря адресната книга за да се избере контакт и телефон на контакта (ако са повече от един). При натискане на иконата директно започва да се набира съответния номер

- Уиджет Direct message 1x1: същото като горното, но вместо набиране започва нов SMS

- Уиджет Favorite Contacts 4x2: решетка с три Direct call иконки

- Уиджет Favorite Contacts 4x4: решетка с девет Direct call иконки

_________________________________________________
* 1х1, 4х2 и т.н. - показва какво място заема съответния уиджет на екрана

Alcatel OneTouch Easy db => Siemens CX60 => Samsung D900i => LG KF700 => Nokia 5800 => iPhone 3GS => Samsung Galaxy Note => HTC One X => Samsung Galaxy Note II => Samsung Galaxy Note 3
#82

Някой да знае как да спра Интернет браузера на самсунг да се синхронизира с акаунта ми от гугъл? Качва ми всички букмаркс които са ми в гугъл хром... Smile Идеи?
#83

Колеги имам проблем!Спря да ми свети диодчето когато зареждам тела,когато е зареден,след пропуснато повикване и т.н Някакви идеи?Егаси сега ако трябва да ги нося в сереиз!

Samsung Galaxy Note 2
#84

Note 2 написа:Колеги имам проблем!Спря да ми свети диодчето когато зареждам тела,когато е зареден,след пропуснато повикване и т.н Някакви идеи?Егаси сега ако трябва да ги нося в сереиз!


Дай една фабрика/префлаш, пък после ще мислим за сервиз.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#85

Оправи се като му зададох фабричните настройки!Любашки бирата е от мен! :cheers:

Samsung Galaxy Note 2
#86

Как мога да добавя снимка на даден контакт ?
#87

Като влезеш в контакта кликни на снимката и от там се избира.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#88

кликам, но не се получава. нищо нестава
#89

alkoxolchec написа:кликам, но не се получава. нищо нестава
Ром? Телефон?
Интересно, на всички се получава, само на теб не.

Samsung Galaxy Note 8
#90

MisterMoney написа:Батерията ми е 2 дена и 9 часа и е на 25%! Не мога да бъда по-доволен от това! Rock Ползвам го нормално, не е пресилван.. Инстаграм, фейсбук, туитър, гоогле плей, малко игра, малко интернет, разговори около 2 часа,снимки... Вечер само му спирам интернета, защото не ми трябва до като спя.. през деня си работи на H+ което е дори малко по-тежко от 3G.. Цепи мрака Smile На Айфона сутрин го взимах от зарядното, вечер трябваше пак да го слагам...

А по колко часа се зарежда ?
#91

Около 2 Smile
#92

с ноте 2 съм
#93

1 приятел е у нас, със друг телефон (андроид) е и всичко е точно и става слагането на снимка. при мен неиска

alkoxolchec написа:открих проблема, мога да слагам снимка само на контакти, които са ми в телефона, а не в сим. това мога ли да го оправя ?

[note=модератор]8. Публикуването на няколко поредни мнения не се разрешава. Редактирайте първото![/note]
#94

MisterMoney написа:Около 2 Smile

Само за 2 часа ти се зарежда телефона ?
#95

ina_design написа:
MisterMoney написа:Около 2 Smile

Само за 2 часа ти се зарежда телефона ?


Написал е "около 2", което си е напълно нормално. На мен ми отнема около 2 часа и 30 мин.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#96

Luba6ky написа:
ina_design написа:
MisterMoney написа:Около 2 Smile

Само за 2 часа ти се зарежда телефона ?


Написал е "около 2", което си е напълно нормално. На мен ми отнема около 2 часа и 30 мин.

Значи нещо при мен не е както трябва .
Моя се зарежда за около 7-8 часа .
И издържа около 72-75 часа с нормална работа .

Затова се зачудих като каза около 2 часа
#97

С оригиналното зарядно ли зареждаш,наистина не е нормално...

iPhone 12 mini Space Grey
#98

dessyteneva написа:С оригиналното зарядно ли зареждаш,наистина не е нормално...

Да , с оригиналното но с друг кабел ./ че неговия е много къс и дървен /
Тази вечер ще пробвам с неговия , да видя дали ще има разлика .
Но ми направи впечатление , че като изключа зарядното от тока и го доближа до ухото си цъка нещо , при вас има ли такова нещо ?

В момента програмата за батерията ми пише , че ще е необходимо 7:42 часа за пълно зареждане през тока като в момента е на 9% .
#99

Наистина не е нормално, но 1-вия път като го зареждах мисля, че и на мен ми отне много време да се зареди, но беше през УСБ... От кабела 1:40 до 2 часа и батерията ми е готова.. Ако продължи така по-добре отиди го дай на сервиз. Преди това може да пробваш да извадиш батерията и да я сложиш пак.. Бях чел някъде, че зависело и от контактите, някой подавали по-малко ток... пробвай го и на различен контакт Smile

Аз предлагам да се започне с едни фабрични или преинсталация, ако проблема стане постоянен.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)