Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FUN: Вицове, линкове, картинки и др...
#51

Знаете ли как се казва шофьора на Фил Колинс.........


....Карамфил....


Трябва мнооого да се смеете Big Grin

Asus 771 > HTC Desire 8GB Class 6 > Sony Xperia M4 Aqua > SAMSUNG S6 > S7 32GB SDXC Class 10 > S9 > S10 > S22 Plus till now.
Цитирай
Аксесоари
#52

А бе хора, какви са тия QR кодове дето си ги давате? Виждам, че нещо свързано с програмите, но какво е точно и как се ползва?

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#53

LPsoldier написа:А бе хора, какви са тия QR кодове дето си ги давате? Виждам, че нещо свързано с програмите, но какво е точно и как се ползва?
Сложи си Barcode Scanner (в Маркета я има). Това са линкове за програми към Маркета.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#54

Едно фото, което много ме развесели Big Grin
[Изображение: 65904_162807417076732_100000424239148_43...6116_n.jpg]

А на това се смях с глас. Lol Мъжът ми каза, че вече ще ме посреща така като се прибирам от работа...
[Изображение: 61340_1437231499839_1504537872_31076101_7556923_n.jpg]

Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш!
LG Optimus One
Цитирай
#55

http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/...me+please/
truly epic! Big Grin Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#56

Хора, Froyo ъпдеъта за desire e официален знам, но може ли телефон който е купен от тук и се ползва тук да се ъпне с официален софт? Понеже ъпдейта към 2.1 и за моя Самсунг е официален, но никой от колегите тук(до колкото знам) не е с официален 2.1, а с къстъм ром. Моят пък е официален, но е купуван телефона от Франция затова...

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#57

wtf??
Цитирай
#58

LPsoldier написа:Хора, Froyo ъпдеъта за desire e официален знам, но може ли телефон който е купен от тук и се ползва тук да се ъпне с официален софт? Понеже ъпдейта към 2.1 и за моя Самсунг е официален, но никой от колегите тук(до колкото знам) не е с официален 2.1, а с къстъм ром. Моят пък е официален, но е купуван телефона от Франция затова...
Ко речи ?!?
Цитирай
#59

Дали ако имах шибан Desire щях да мога да си го ъпдейтна с официален софт към 2.2!!!!!!!!!!

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#60

Не разбрах много въпроса. Искаш да си купиш Desire и да го ъпдейтнеш с 2.2, който само ти имаш на твоя Samsung защото е от Франция или искаш да си ъпдейтнеш Samsung-а с 2.2 от Desire (не разбрах и Desire от къде ще го купуваш) ?

Galaxy Nexus > Huawei p8 Lie > Lenovo K6 Note
Цитирай
#61

ХИПОТЕТИЧНО ако имах Desire купен от БЪЛГАРИЯ със 2.1 ЕCLAIR щях ли да мога да го ъпдейтна със скапания официален фирмуер FROYO 2.2?????????? Какво не му разбирате??? :o :o :o :o :o :o


В РЕАЛНОСТТА - имам Galaxy Spica, беше с 1.5, сега е с 2.1(ОФИЦИАЛЕН) Другите колеги от форума със spica не са могли да го ъпдейтнат със официалния, а са слагали къстъм ромове. Моят е купен от Франция (отоператора SFR) и като сложих телефона на кабела веднага си го разпозна и ми предложи ъпдейт.... При останалите съфорумци не е било така и не са могли да ползват ъпдейта, въпреки че е официален от производителя(SAMSUNG в случая)!

ТАКОВА ли е положението и при HTC-то или може да се ъпдейтва(официално от - settings -> About phone -> System software updates и си ъпдейтва сам, ако има излязъл официален по-нов фирмуер)? КАКВО НЕЯСНО ИМА...... КАКВО НЕ МУ РАЗБИРАТЕ?

НЯМА да си купувам Desire, но какво значение има?? МОЖЕ или НЕ може да са ъпва? Моя Samsung няма нищо общо, сомо го дадох за пример!

Вече ме е яд, че въобще попитах...... все тая.

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#62

Чудиш се какво не разбираме???? Ами пробвай с "защо по дяволите някой пуска въпрос относно ъпдейтите на Desire в тема с име "Тема с цел лаф , шеги и закачки Smile"... Смисъл пред алтернативата да пуснеш нова тема в раздел Desire ти реши да попиташ в първата срещната? По принцип бих ти отговорил, но тъй като си писал в грешна тема и държиш такъв тон няма да го направя.
Цитирай
#63

Това не е ли тема в която се пишат всякакви неща, които не са свързани с отсаналите теми от форума. Това беше един толкова маловажен въпрос, за който не си заслужава да пиша нова тема и затова пиша в темата, в която всеки пише за каквото му е на душата.

Ако бях отворил тема за това щеше да се появи някой друг и да каже - човек защо отваряш тема за подобна глупост?

Защо да отварям тема за въпрос на който може да се отговори само с - ДА/НЕ? Трябва ли да отварям тема за всяка щуротия, която ми мине през главата. Ето например малко по-нагоре на същата страница съм питал за QR кодовете, човека ми каза какво е и точка. Трябваше ли да правя тема "ЪЪЪ ъъъ кви са тия QR кодове?"

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#64

Тема с цел лаф, шеги и закачки? xD Можеше във "виц на деня" да питаш направо. Ениуей, явно просто си се объркал, така че да спрем със спама. Да, купените в бг желания получават официален ъпдейт без проблеми Smile
Цитирай
#65

Багоддаря ти! Не болеше нали? Lol

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#66

Така, като гледам, май само ти си писал странични неща.
Както и да е. Забавно се получи, така че може да мине и по темата Smile
Не се ядосвай излишно, а се наслаждавай на форума и на веселата тема Wink

Galaxy Nexus > Huawei p8 Lie > Lenovo K6 Note
Цитирай
#67

Ахахаах то верно стана забава със неуместните включвания на пича... Big Grin Big Grin Big Grin Поне аз се смях с глас - вероятно това е била идеята на човека да ни развесели хахаахах Lol

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#68

Ами по принцип в останалите форуми, които съм посещавал(а те не са малко) тема с подобно заглавие сама по себе значи СПАМ! Демек всеки си разправя някакви простотии в тази тема, за да не се наводни форума с тъпанарски теми като - "Мале ако знаета какво стана днес...". Затова тия глупости(без тях не може) се пишат в тема "Лафче", така съм свикнал!

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#69

http://vbox7.com/play:67fee09b&
[Изображение: file.php?id=7163&mode=view][Изображение: tumblr_l38amf9F171qzw2kso1_500.jpg]
[Изображение: rk8ncp.gif]
Цитирай
#70

Списък на песните на трио "Зорница" на обложката на CD:

1. Станко ле, мори хубава - Hey you, Pretty Stanka.

2. Планинец ходи - A Tractor Driver is Walking

3. Отдолу идат шарени колца - Motley Wheels Are Coming from Below

4. Дъщерцо моя, майчина - Hey you, Mother's Daughter

5. Йогряло ми ясно слънце - A Bright Sun Shone On

6. Загукала е гулабка - Female Pigeon Began Crooning

7. Пак поди, мале - Go again, Mother

8. Изкара димо жъртвари - Dimo Brought Out Harvesters

9. Да зная, мамо, да зная - If I Knew, Mum, If I Knew

10. Провикна се мома руса - А Blond Lass Cried Out

11. Дядо делба делеше - An Old Man Was Partitioning Shares

12. Мър Тодорке, мънинка - I Say, Little Todorka

13. Дойне, бяла Дойне - Hey you, Doina, You, White Doina

14. Мури Тодоро - I Say, Todora

15. Седнала ми е Марийка - Mariika Seated Herself

16. Моме ле, мури мунинка - Hey You Lass, You Little Lass

17. Гергина цъфти, не вехне - A Dahlia Blooms, And Doesn't Fade

18. Петлите пеят - Cocks Are Crowing

19. Града са гради, Станьо льо - Hey Stana, A Town Is Under Construction

20. Зелен се орех развива - A Green Walnut-Tree Is Coming Into Leaf

21. Звездо льо, вечернице - Hey you Star, You Evening Star.

Big Grin Big Grin Big Grin

Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш!
LG Optimus One
Цитирай
#71

а бе що не минете на hard rock, heavy metal и ирландски кръчмарски песни Wink

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#72

Английските имена на някои бг градове и села:
Assville (Дупница)
Angrydogsville (Злокучене)
Cave (Пещера)
Hot Chili Ford (Лютиброд)
Lower Bathroom (Долна Баня)
Upper Dicksville (Горно Уйно)
Marketplace (Пазарджик)
Noiseville (Шумен)
Steam Boiler (Котел)
Unlimited Village (Безмер)
Eatalot (Ямбол)
Longsexville (Дългопол)

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#73

Smile
[Изображение: IMAG0024.jpg]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#74

Поздрав към всички, този искрено ме забавлява. http://www.vbox7.com/play:c6e9abdf

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#75

и мен Big Grin +1 имаш от мен Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)