Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FUN: Вицове, линкове, картинки и др...
#76

yovkomm написа:Поздрав към всички, този искрено ме забавлява. http://www.vbox7.com/play:c6e9abdf

Lol Lol Lol

Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш!
LG Optimus One
Цитирай
Аксесоари
#77

Как се прави салата... Big Grin

Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш!
LG Optimus One
Цитирай
#78

vanyak написа:Как се прави салата... Big Grin
Тоя е баси Ужасния тип Lol Lol Lol
Цитирай
#79

Всеки който има все още нещо детско в себе си, да не чете това на картинката. Big Grin

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#80

JackRock написа:
vanyak написа:Как се прави салата... Big Grin
Тоя е баси Ужасния тип Lol Lol Lol

Майко нз от кой филм е тоя ама трея да се гледа Big GrinBig GrinBig Grin

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#81

[Изображение: 3457b74ca164244d.jpg]
[Изображение: 9fef4ffdd2040014.jpg]

Шак избеснява http://www.youtube.com/watch?v=imj36ZtczNQ Lol Lol Lol Lol
Цитирай
#82

Били открили нов вид зеленчук на женския пазар... Big Grin
[Изображение: Image_639270_2.jpg]

Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш!
LG Optimus One
Цитирай
#83

Тези снимки съм ги правил това лято, след кръщенката на синът ми(дестинация->сергийките около Бачковският манастир).На връщане при оглед на сергийките за някоя играчка на юнака изтърпял кръщенката с доста рев, една "бележка" привлече вниманието ми.Бележката беше прикрепена на видно място, с помощта на няколко щипки за простор, над щанда на въпросният търговец, който в деня вероятно почиваше.Приех написаното като СОТ стикер и не посмях да приближа повече Big Grin Big Grin Big Grin
[Изображение: shina1.jpg]
[Изображение: shina2.jpg]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#84

Днес попаднах на Android Apps and Games Pack в Замунда ето линк http://zamunda.net/details.php?id=241372&hit=1

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#85

[Изображение: ev17d3.jpg]

Samsung Galaxy Note II » редактиран подпис.
Цитирай
#86

yovkomm написа:Днес попаднах на Android Apps and Games Pack в Замунда ето линк http://zamunda.net/details.php?id=241372&hit=1
Ако това ти се струва голямо, то тогава погледни това Smile
http://zamunda.net/details.php?id=225591&hit=1

## Съдържание : Android Overload Over 3000 Android Appz
## Тип файл : Apk
## Брой : 3000+
## Платформа : Android
## Списък : виж NFO файла
## Инструкции за инсталиране : Place the apps you want to install on your SDCARD and you use a file manager such as Astro Manger to install them.

Sony Z3
Цитирай
#87

Неизвестна доскоро афганистанска фирма пусна на пазара революционен вид телевизор с LSD технология. Представлява празна кутия и не изисква захранване.
Сядате срещу нея, поемате малко от приложения в комплекта бял прах, и после гледате каквото си искате.

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

SIV
Цитирай
#88

deffecto написа:
entireworld написа:
deffecto написа:Я моята картинка, направена на аватар...


Сериозно - един друг колега ми беше откраднал подписа, сега вече и аватара? Какво, толкова ли не можете да си направите 1? Или пък попитайте, има доста хора тук от форума, които могат да направят даден аватар.
Ама то българин...нема да попита, ами гледа да вземе... баси.
Готин , нищо лично ама откъде тая мания за собственост , да оригинално е , да хареса ми , да сложих си го ...патентовано ли е , че да не стигнем и до съд....както и да е някой хора нямат свободно време да си рисуват аватари за форумите , а ги ползат за други цели....чудя се изобщо защо ти отговарям , но ми правят изкривено впечатление постовете ти...

А ПО ТЕМАТА , ако има желаещи мога да събера още 4 човечета и да отидем , само да се разберем по навреме

Еми не е толкова манията за собственост, (ама и тая я има, като навсякъде някой нещо ми взима, нищо лично) , а това просто че се опитвам да бъда поне малко различен и оригинален, и хоп, все някой ще дръпне нещо да направи...
Мно'о го мразя т'фа.
За да не спамя другата тема , Като Искаш да си "различен" м "оригинален" и го мразиш т`Фа , не споделяй нищо във нета,пази си го на пц-то и сложи някоя паролка със 100тина символа , та случайно някой луд хакер от пентагона да не се "промъкне" и да ти открадне творенията , О! Леонардо да Винчи на 21 век !

Sony Xperia Z2
Цитирай
#89

entireworld написа:
deffecto написа:
entireworld написа:Готин , нищо лично ама откъде тая мания за собственост , да оригинално е , да хареса ми , да сложих си го ...патентовано ли е , че да не стигнем и до съд....както и да е някой хора нямат свободно време да си рисуват аватари за форумите , а ги ползат за други цели....чудя се изобщо защо ти отговарям , но ми правят изкривено впечатление постовете ти...

А ПО ТЕМАТА , ако има желаещи мога да събера още 4 човечета и да отидем , само да се разберем по навреме

Еми не е толкова манията за собственост, (ама и тая я има, като навсякъде някой нещо ми взима, нищо лично) , а това просто че се опитвам да бъда поне малко различен и оригинален, и хоп, все някой ще дръпне нещо да направи...
Мно'о го мразя т'фа.
За да не спамя другата тема , Като Искаш да си "различен" м "оригинален" и го мразиш т`Фа , не споделяй нищо във нета,пази си го на пц-то и сложи някоя паролка със 100тина символа , та случайно някой луд хакер от пентагона да не се "промъкне" и да ти открадне творенията , О! Леонардо да Винчи на 21 век !

Не видя ли заглавието на темата ?? Че реши да оспамиш тука :mad: :mad: Тук е мястото за FUN не за караници !!!
По темата ако обичате колеги , по темата !
Цитирай
#90

Smile Изобщо не съм имал такива намерения Smile, за мен неговите постове за "собственост" са си доста фън, махай го тва мнение ако ти пречи

Sony Xperia Z2
Цитирай
#91

[Изображение: 33449_thumb.jpg] Lol

Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш!
LG Optimus One
Цитирай
#92

entireworld , не ми пречи просто не е тук мястото да се джафкате Wink и да не съм Офф
[Изображение: 82a961acdf6e29f0.jpg]
Цитирай
#93

Вчера в детската градина
Спам-ът тръшна двама трима.
Две дечица пък от снощи
Нямат лични пощи

Оня ден пък CIH намина
Тръшна май че двайсетина.
Дисковете като нови ?
Празни до основи.

На Иванчо за играчка
Дядо Мраз дарил търсачка:
Бързо диска тя му рови,
Файлчетата трови.

Днес пък сървъра пострада,
Няма си той веч преграда,
Sysadmina-a до обяд
Оптиката ряза с яд.
Гаден хакер се промъкна,
Всичките пароли смъкна.
А сега, деца, кажете,
Де са часовете?

На admina-a му се спи,
Файл копирал в ftp
Кредитните карти всички
На ви с'я парички!

Над смълчаните полета
Пеят траурни звънчета.
Младо хакерче намина
Сървърът съвсем почина.

Две дечица с бодри песни
Вкъщи хъба си отнесли.
Т'ва админа го не схвана
Свърши кабела от LAN-a.

Кабела го гръм удари,
Всички в нета ни завари,
Дъно няма, платки, RAM:
Всичко свърши се дотам.
Lol Lol Lol

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#94

milena88 написа:къде да намеря flash player htc wi fire с и как да го инсталирам?
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#95

Трябва да отворим още една тема: "Бисери от форума" Smile

Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш!
LG Optimus One
Цитирай
#96

JackRock написа:entireworld , не ми пречи просто не е тук мястото да се джафкате Wink и да не съм Офф
[Изображение: 82a961acdf6e29f0.jpg]
[Изображение: 12.gif]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#97

Три вещици-травеститки разглеждат три бутона на часовници Суоч. Коя
от вещиците-травеститки кой бутон на часовниците Суоч разглежда?
А сега на английски!
Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watches which Swatch watch switch?
Wink

Galaxy Nexus > Huawei p8 Lie > Lenovo K6 Note
Цитирай
#98

малко и от мене : [Изображение: 76727_173656072650835_100000193305532_64...7766_n.jpg]

Black Hero, Android 2.1
LG Optimus G540 Android 2.1
Цитирай
#99

http://img19.imageshack.us/img19/646/1526598t.jpg Wink

Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш!
LG Optimus One
Цитирай

Lalito написа:Три вещици-травеститки разглеждат три бутона на часовници Суоч. Коя
от вещиците-травеститки кой бутон на часовниците Суоч разглежда?
А сега на английски!
Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watches which Swatch watch switch?
Wink

По-добрия вариант е този :

"Три швейцарски вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола, разглеждат три бутона на часовници "Суоч". Коя от швейцарските вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола, кое бутонче на часовниците "Суоч" разглежда?"

А сега на английски!

Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)