Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

LEGO Microfighters
Цитирай
Аксесоари

Циганин се жени за французойка. След една седмица го питат:
- Как върви?
- Разведохме се!
- Защо?
- Е-е-е, тая много мръсна, бе! Всеки ден се къпе!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

[Изображение: Screenshot-2020-08-11-00-01-32-996-com-f...katana.jpg]
Цитирай

Моята приятелка се отнася към мен като към Бог. Тя игнорира съществуването ми и говори само с мен, когато има нужда от нещо.
Цитирай

[Изображение: image0.png]

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Супер зум


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Привет на всички.
Направих едно колажче за майтап, надявам се да няма обидени , с най-добри чуВства  Angel

[Изображение: bandicam-2020-08-17-08-40-25-002.png]
Цитирай

Гласувах с N 5! [Изображение: 9cfb496d02b036cd8310345130251d78.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Да не съм съвсем Off:
[Изображение: f84e0719c870505c3df8ffa4cd35d682.jpg]

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

СПЕШНО! Много моля човекът, който тази сутрин си изгуби iPhone 11, да спре да ми звъни на новия ми телефон! Lol
Цитирай

- Какво е ирония на съдбата?
- Цяла година да си на диета и на края мъжа ти да ти изневери с твоя по-дебела приятелка, която ти е дала рецептата как да отслабнеш.
Цитирай

Сериозна неточност в "мапса" обърка ГДБОП. Само че зад смешната част стои другата - много обезпокоителна.
Цитирай

Много лоша ситуация.Сега и една смешна. Дронът на КАТ-София избяга. Машината била тествана как работи, но полицаите забравили да въведат координати къде точно да се върне и тя отлетяла.Ето и цялата история  https://fakti.bg/bulgaria/245180-kat-sof...rona-video
Цитирай
Lightbulb 

Цитат:Потребител
той
Населено място
Идеален център, гр. Монтана, Област Монтана

Продавам Huawei Nova 5T Лилав

470 лв.
Описание

Tелефона е на 2месеца. Оставаща гаранция 1г. И 8м. Без забележки! Коментар на цената


В Монтана явно годината е по-къса...  Lol Tongue Cool

Попаднах на това във връзка с търсенето на колегата Соло5 на въпросния модел.  Kapitulation

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Lol  Нагледах се на такива обяви. Имаше и една за чисто нов телефон, който бил ползван много малко
Нещо като оня виц дето един се похвалил, че си купил нова кола и авера му го попитал на колко години е, а той с гордост отговорил на 8
Цитирай

То щото на 10 е по-лесна сметката и да не обърка.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Можеше да пише "коментар на годината", а ма и това е добре... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

То като с Huawei, и тях можеше да ги пропусне санкцията, ама, нали заедно, не стана.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Един бисер от ОЛХ.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Lol  яко
тоя ще е някой Ип Ман и продава ипхон
Цитирай

Някой ако се интересува, има и снимки Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

И в този форум има такива таланти...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Разказва турист, ходил на сафари:
- Като ме срещна лъва, даже не ме и докосна, вероятно ме взе за слон...
- Защо мислиш така?
- Такава купчина направих...
Цитирай

Да се смея ли с такава наука, да се депресирам ли - някой е преценявал риска от заразяване с коронавирус при отваряне на мейл: https://nova.bg/news/view/2020/10/25/303...ронавирус/.
Цитирай

(2020-10-27, 15:25:34)fifth_root написа:  Да се смея ли с такава наука, да се депресирам ли - някой е преценявал риска от заразяване с коронавирус при отваряне на мейл: https://nova.bg/news/view/2020/10/25/303...ронавирус/.

Не е наука - на щатците всичко трябва да им се обясни и разкаже подробно, иначе не разбират. Не напразно там върху найлоновите опаковки пише да не си ги слагат на главата, че може да се задушат.
Цитирай

(2020-10-27, 21:17:14)tough написа:  Не е наука - на щатците всичко трябва да им се обясни и разкаже подробно, иначе не разбират. Не напразно там върху найлоновите  опаковки пише да не си ги слагат на главата, че може да се задушат.

Да де, да не сушиш живи създания в микровълнова, на картонената чаша за чай и кафе да пише, че е гореща... Ама как не са се сетили да проверят риска при гледане на телевизия какъв е? Rofl_mini
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)