Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Сетих се индийските рикрутъри какви ги пишат, не е виц - получаваш мейл, обяснения, ала-бала и накрая: "You're WC" (т. е. you're welcome) - само индиец може да направи такова съкращение!
Цитирай
Аксесоари

Из дебрите на българските форуми...
Потребител 1: “Здравейте, може ли да ми дадете съвет, как да удължа един градински маркуч?”
Потребител 2: “Защо искаш да го удължаваш?”
Потребител 1: “Защото е прекалено къс.”
Потребител 3: “Еми по-добре си купи един достатъчно дълъг!”
Потребител 1: “Еми не ми трябва, само 5 метра не ми достигат?”
Потребител 2: “Да, обаче един цял маркуч е винаги по-добре!”
Потребител 3: “Оффф!”
Потребител 4: “Какво офкаш, човекът просту пита как да удължи един мъркуч!”
Потребител 5: “А ти по-дубре научи български първо!”
Потребител 1: “по-дОбре!”
Потребител 5: “Ей такива най-много ги обичам – молят за помощ, ама после се заяждат с другите за правопис!”
Потребител 6: “Ей, все по-зле става в този форум. Аз когато съм удължавал маркучи, ти още прав под масата си ходил!”
Потребител 1: “Еми кажи ми тогава как най-добре да го направя!”
Потребител 5: “На твое място не бих го правил!”
Потребител 2: “Още не си ми казал, защо искаш да го удължаваш, какво ще правиш с него???”
Потребител 1: “Ще си поливам градината.”
Потребител 7: “Е каква е тази градина?”
Потребител 1: “Еми съвсем нормална градина”
Потребител 9: “Без да ти се бъркам, ама нали ти е ясно, че някои растения не трябва да се поливат с много вода?”
Потребител 4: “Офф... той иска само да удължи един маркуч!”
Потребител 7: “Ти не се бъркай бе, малоумник!”
Потребител 4: “Абе гледай себе си бе, идиот!”
Потребител 1: “Никой ли не може да ми помогне?”
Потребител 12: “Абе стига си давал зор пък ти, бе! Имаме си и друга работа, освен да отговаряме на някакви въпроси на новаците във форума!”
Потребител 1: “Еми тогава защо отговаряш?”
Потребител 13: “На много умен ли ми се правиш, бе?”
Потребител 1: “Не, просто искам да удължа един маркуч!”
Потребител 2: “Преди 10 години удължавах един маркуч, който изкара една година само и оттогава само цели маркучи ползвам!”
Потребител 1: “Е, как го удължи де?”
Потребител 2: “С удължител?”
Потребител 1: “Т.е. сложи просто още един маркуч към него и така, или?”
Потребител 10: “А защо не потърсиш в гугъл???”
Потребител 1: “Еми потърсих там и ме препрати в този форум”
Потребител 15: “Аз още ползвам лейка за поливане, няма нищо по-добро!”
Потребител 17: “Ей да, спомням си. Какви времена бяха едно време... Ама в днешно време нищо не държи много, всичко се чупи бързо!”
Потребител 1: “Да разбирам ли, че никой не може да ми каже как да удължа маркуча?”
Потребител 15: “По-добре зарежи и поливай с лейка, тъкмо малко спорт!”
Потребител 1: “Еми имам проблеми с гърба и не мога да ходя много и да нося тежко”
Потребител 18: “Еми значи си на грешното място тук!”
Потребител 5: “Точно!”
Потребител 1: “Защо?”
Потребител 17: “Еми това е градинарски форум, като не можеш да ходиш и да носиш тежко, отиди в медицински форум. Егати тъпака!!!”
Администратор: "Темата е затворена, Потребител 1 беше блокиран заради спам!"

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

Ахахахаха! Мега добро!
Цитирай

Тук е същата работа, пита се за 2 модела, а му се предлагат 5 други! Та така.
“ Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП.”

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Забавно е, че вярно е същото: човек пита нещо, отговаря му се малко по-широко, идва трети акъл да дава на първите двама, ама той самият го няма.
Цитирай

Калъф за китара

та значи във връзка с настъпващата глобално-световна (и незнам още каква) финансова криза,
реших да не се размотвам навсякъде с личния си аутомобил и да ползвам градски транспорт.
да ама тук идва проблема, в трулея се возят и разни красиви млади женски създания,
които също така ме заглеждат, пък аз колкото и нескромно да звучи мязам на рок-звезда,
имам дълга коса, понякога пускам небрежна брада, мога да изпия (и доста често го правя)
към 10-12 бири(все пак рок звездите трябва да имат проблеми с алкохола или наркотиците,
и понеже аз не долюбвам много наркотиците), имам татулировка, гледам страшно
(все пак съм свикнал да се возя на ауто и не ми е много удобно във фрашкания трулей)
също така съм и странно красив. въопще като някоя млада девойка ме загледа и вижда завършена рок-звезда
(а както всички знаем мацките си падат по рок-звезди). да ама не понякога усещам някаква дилема в погледа на
красивите създания, дали пък тоз симпатяга дето почти със сигурност е рок-звезда все пак не работи във фирма
за предпечат. та ей за тва ми е и калъфа за китара, за да разсея всякакви съмнения относно попрището в което
се подвизавам. ама ще кажете че калъфа си личи като е празен, ми аз ще си го напълня, то си е една голяма раница,
що бира събира, също така ще си нося и една точилка, защото се предполага че след като мацката вече е напълно
убедена в моя звезден статус и ми предложи бърз, мръснишки и животински секс
(естествено у тях, няма да водя някви парантии у нас я) и понеже не съм сигурен дали мацката има точилка у тях си,
пък аз много обичам баница, та за това ми е и точилката
хайде сега моля ви кажете от къде да си купя калъф за китара
Цитирай

Това беше яко,разсмя ме сутринта рано.  Big Grin
Цитирай

Аз, като един добър гражданин, отидох да даря кръв. Ма тия като почна̀ха с едни въпроси:
- Чия е тази кръв?
- Ама откъде е?
- Защо е в кофа..?
Цитирай

Малко индийски екшън  https://www.youtube.com/watch?v=VHsgNkxThHw
Цитирай

Памятник года! Испанец об Алёнушке  https://www.youtube.com/watch?v=tdIKQTIfU2I

https://nv.ua/lifestyle/pamyatnik-alenke...31423.html
Цитирай

Приятели обсъждат жените си:
- Ако и аз готвех, като жената - щехме да пукнем от глад .
- Нали знаеш лафа: "Не пускайте често жената да ходи при майка си, защото се връща с фабрични настройки!"
- Мойта оди при майка си веднъж на 2 години... Лошото е, че майка ѝ идва по-често .
Фабричните си бяха ОК, ама отде получава ъпдейти не знам, но с новите версии по-зор се работи.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

В гората лъвът казва:
- Във вторник ще има страхотно парти!
Жабата отегчена:
- Ъъъ, партии, скукааа!
Лъвът я погледнал намусено и пак казал:
- Ще свирят страхотни музиканти, ще дойдат от друга гора, въобще супер ще бъде.
Жабата пак:
- Ееее, то пък едни музиканти...
Лъвът пак я погледнал намръщено:
- Ще има страхотна храна, масите ще бъдат отрупани до горе.
Жабата:
- Ъъъ, то пък едно ядене...
Лъвът се ядосал сериозно и казал:
- Но животни с големи усти няма да бъдат поканени.
Жабата леко се смълчала и казала:
- Ей сега му се е*а мамата на крокодила!!!
Цитирай

Новият Samsung Galaxy S25

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Като сме на вълна обаяви...
https://m.mobile.bg/details/11609672158212039
... постарал се човека много с описанието.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
Big Grin 

(2021-01-07, 11:24:58)kiriku написа:  Новият Samsung Galaxy S25

Напомня ми стила на един "колега" от тук...

=============================
Младеж с руса мацка ще правят любов. Тя пита:
- А презерватив?
- За какво пък?
- Ами ако имаш СПИН.
- Нямам СПИН, не се притеснявай.
- Хубаво! Че не искам втори път да се заразявам.
===============================
Да му се не види, сънувах кошмар! Отварят баровете и пускат по азбучен ред, а аз съм Янка, много е гадно, бе.

===============================
Съпруг и съпруга спят. Изведнъж жената се стряска на сън и изкрещява:
- Мъжът ми си идва!
Съпругът й скача и се пъхва в гардероба.
Излиза, гледа гузно, жената седи, подпряла глава с двете си ръце, той сяда до нея, потупва я по рамото и казва:
- Няма нищо, мила, и двамата сме се поизнервили напоследък..
===============================
След поредния скандал жена казва на мъжа си:
- Заминавам при мама, но те предупреждавам: ние ще се върнем!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

- Как броят децата в Чернобил до 27?
- На пръсти.................

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Една забавна случка със срива на Интернет връзката в малко село в Уелс.Ореnrеасh, зaceгнaтият дocтaвчиĸ, cпoдeли, чe житeлитe нa ceлoтo Aбepxocaн ca имaли пocтoяннo пpoблeми c вpъзĸaтa и cĸopocттa. Bъпpeĸи гoлямoтo ĸoличecтвo пoceщeния oт тexници. Tecтoвeтe пoĸaзвaт, чe мpeжaтa paбoти дoбpe. Bъпpeĸи тoвa, гoлямa чacт oт oĸaбeлявaнeтo e пoдмeнeнo. Πpoблeмът ocтaвa.
Πocлeднaтa им нaдeждa e дa ĸoмaндиpoвaт инжeнepи oт нaй-виcoĸo нивo, ĸoитo paбoтят в paзлични чacти нa Oбeдинeнoтo ĸpaлcтвo. Eднa cyтpин, в 6 чaca, тe тpъгвaт из ceлoтo cъc cпeĸтpaлeн aнaлизaтop. Haдявaт ce, чe щe oтĸpият няĸaĸъв eлeĸтpичecĸи шyм, ĸoйтo пpичинявa вcичĸo.
Toчнo в 7 oтĸpивaт гoлям cĸoĸ в eлeĸтpичecĸитe cмyщeния



Πpocлeдявaт cигнaлa дo имoт, в ĸoйтo cтap тeлeвизop пpoизвeждaл ЅНІNЕ cмyщeниe. Toвa e eдиничeн импyлceн шyм нa виcoĸo нивo. Coбcтвeниĸът пycĸaл тeлeвизopa тoчнo в 7 вcяĸa cyтpин, бyĸвaлнo cчyпвaйĸи Интepнeтa в ceлoтo.

Вижте повече: https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0%BE%...45009.html
Цитирай

Тази статия ме разсмя и реших да я споделя.В cъдa нa Южнa Aфpиĸa Ѕаmѕung ce oпитa дa yбeди дaнъчнaтa cлyжбa нa ЮAP, чe нeйният Gаlаху Ѕ7 e нeщo дpyгo, a нe мoбилeн тeлeфoн. Πpичинaтa зa тoвa e, чe пo тoзи нaчин ĸopeйcĸaтa ĸoмпaния би нaмaлилa плaщaнoтo митo и би мoглa дaжe дa cи възвъpнe чacт oт вeчe плaтeнитe дaнъци.
Ѕаmѕung зaяви пpeд cъдa, чe Gаlаху Ѕ7 e пpeди вcичĸo „ycтpoйcтвo, ĸoeтo дaвa възмoжнocт зa вĸлючвaнe ĸъм бeзжичнa мpeжa зa пpeдaвaнe или пpиeмaнe нa peч и дpyги звyци, изoбpaжeния и дaнни“ и чe тoвa „нe e тeлeфoн зa ĸлeтъчнитe мpeжи„. Cпopeд ĸopeйcĸaтa ĸoмпaния, тoвa e пo-cĸopo джoбeн ĸoмпютъp, ĸoйтo нe бивa дa ce oблaгa cъc cъщитe дaнъци ĸaтo eдин мoбилeн тeлeфoн. Smile

Вижте повече: https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...58418.html
Цитирай

Ми реално не са много далеч от истината. Аз специално си ползвам смартфона много повече все едно компютър. А напоследък заради корона кризата, почти не звъня. Да не кажа изобщо. Ползвам WhatsApp и скайп за разговори, че нета така или иначе вече е платен. Smile

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Говорят си двама студента след изпит:
- Колко изкара?
- Тройка.
- Ама нали за шестица се готвеше?
- Абе в последния момент си викам "Я аз да изкарам тройка, а с останалите пари да си купя пиене".
Цитирай

[Изображение: D4mKBHCW4AE9ko6.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Трима българи и трима италианци, които били колеги, трябвало заедно да пътуват с влак за конференция в друг град. Срещнали се на касата. Италианците си купили три билета, а българите - един за тримата.
- Как така, кондукторът ще ви глоби?! - учудили се италианците.
- Не се притеснявайте, имаме си номер!
Влакът потеглил, а италианците умирали от любопитство да разберат какъв е този български номер. Минал кондукторът. Всеки италианец си дал билета, а българите се скрили и тримата в една от тоалетните. Кондукторът стигнал до тоалетната, почукал на вратата и отвътре се подала ръка с билет. Кондукторът го перфорирал и го върнал.
Пристигнали. След няколко дни дошло време да се прибират. Италианците решили да изпробват българския метод и купили един билет. Този път българите не купили нито един. Минал кондукторът. Италианците се затворили в една от тоалетните, двама от българите се скрили в друга тоалетна, а третият българин отишъл и почукал на вратата на тоалетната с италианците. Отвътре се подала ръка с билет. Българинът взел билета и отишъл при другите двама българи.
Поука: Не правете български номера, ако не сте българин!

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

А вие чували сте за членозавър? Аз не само съм чувал ами имам и такъв вкъщи... [Изображение: 42c65498294ff5070733eb34be86918a.jpg]
Цитирай

- Роси, твоят мъж пуши ли?
- Само след секс.
- Не му ли вреди на здравето?
- От две - три цигари в годината, какво ще му стане?

Влиза мъж в бръснарницата и пита бръснаря:
- Колко ще трябва да изчакам, за да се подстрижа?
- Ами, около два часа.
Човекът си тръгнал. Същото се повторило и на следващия ден. На третият ден - пак същото. Бръснарят го погъделичкало любопитството и изпратил чирака да проследи клиента. След десетина минути чиракът се върнал, видимо притеснен.
Бръснарят:
- Е, видя ли къде отиде?
- Ами... такова... видях, отиде у вас...

Две пънкарки пътуват в метрото, качват се две монахини, а едната е с превързан крак. Пънкарката пита:
- Сестро, къде си чупи крака?
- Ами, момиче, бях в банята, подхлъзнах се на сапуна и паднах.
Монахините слизат на следващата спирка, като преди това си вземат учтиво сбогом с пънкарките. След това едната пънкарка пита другата:
- Абе, какво е това сапун?
- Ами де да знам - не съм религиозна.

Блондинка към блондинка:
- Знаеш ли, че за да се оплете един пуловер, трябват три овце!
- Какви ги приказваш! Аз даже не знаех, че те могат да плетат.

- Шефе, заплатата ми не отговаря на моите умения.
- Знам, ама не мога да те оставя да умреш от глад.

Цитирай

Мъж без пари го Обича само майка му!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)