Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Root] Samsung Galaxy Y Pro Duos GT-B5512
#1

Не отговарям за повредени телефони. Всичко, което правите е на ваша отговорност!!!
[Изображение: banner-galaxy-pro-duo-rooted.jpg]

1. Свалете прикаченият файл и го прехвърлете в телефона. (да не е в никоя папка)
2. Пуснете USB Debugging (Settings > Applications > Development > USB Debugging)
3. Изключете телефона.
4. Включете го в Recovery (задръжте Volume Up и Home buttons, и натиснете Power бутона веднъж)
5. Изберете apply update from SD card (потвърждава се с Home бутона)
6. Изберете update. zip
7. Изберете reboot system now
8. Честито вече имате Root права. Имате иконка Super User. Отворете я и Menu\Preferences. Скролвайте надолу и зиберете Update su binary. Обновете го. Като ви иска достъп до root, дайте allow.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Recovery

Инсталира се по същия начин, както файла за Root. Не замества оригиналното Recovery, така че трябва всеки път да го стартирате, за да го използвате (дръжте zip файла на SD картата)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

CUSTOM ROMS:

1. [ROM] HatyonRom for Samsung Galaxy Y pro duos: GT-B5512

Линк към xda: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1915354

2. [SGYPRODUOS/GT-B5512] ChobitsDigitalis Rom [GB] [BETA]-->BETA2 LINK READY

Линк към xda -> http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1804906

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

FAQ: Samsung Galaxy Y Pro Duos GT-B5512

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

това ръководство става ли за samsung galaxy Y Pro GT-B5510
Цитирай
#6

Имам този стар самсунг, току що от любопитство успях с KingRoot

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

Аз се опитвам да флашна Samsung Galaxy Y Pro Duos GT-B5512 нещо не става.
Свалил съм B5512_XWLG1_ODDLG1_DDLG1_by_INDIA_INU_galaxy-updates.org

в архива има
CSC_B5512_ODDLG1.tar.md5
MODEM_B5512_DDLG1.tar.md5
PDA_B5512_XWLG1.tar.md5

Свалил съм и odin3_v3.12.5
Стартирам Odin ( телефона е в recovery mode) засича телефона. Не знам дали правилно избирам файловете в Odin. CSC е ясно, AP избирам PDA файла, Modem файла не знам къде точно но опитах на всичките останали места (BL и CP) но резултата е еднакъв стои с часове на <ID:0/005> SetupConnection....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)