Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид mini PC

Е де, много бързаш.
Питаш ме все за неща до които не съм стигнал и едва ли ще стигна(не гледам фул хд дори на компютъра и нямам такива).Засега съм го вързал към телевизора и му разучавам функциите заедно с една отделно купена клавиатурка-дистанционно Миникс Еърмаус А2.
То 2 часа търсих откъде се регулира скоростта на курсора на мишката та бях заприличал на Хари Потър кога са биеше с Волдемор :rofl: ти ма питаш още от сега за такива сложни функции Wink

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
Аксесоари

За какви пари го взе?

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

235 лв + 69 за А2-ката

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

doxr написа:
doxr написа:
Cynic написа:Оправих се с проблемите само с клавиатурата не намерих решение и продължавам да го търся....

Повечето Андроид mini PC нямат bluetooth и ако искаш да ползваш можеш ли да боднеш на УСБ един такъв донгъл?? - [Изображение: EBTA002BO1.jpg]

Искам да ползвам за размяна на файлове и основно да закача една 104 клавиатура.

Ред: Сложих синьото зъбче на 4,0,4, взе да примигва.., но никъде не излиза? Sad

Някой с опит?
Би ли се опитал да отговори някой?
Никой ли не е опитвал да върже блутут клавиатура например?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

С какъв външен плеър мога да гледам hbo go :wall:
Цитирай

това мини PC може ли да се свърже към лаптоп с hdmi или може само към телевизор?

Samsung Galaxy Ace 2 I8160 | Android 4.1.2 Jelly Bean ---> LG G2 mini | Android 5.0.2 Lollipop 4.4.2 KitKat
Цитирай

Имам Ideastar S82 Quad-Core Android 4.4.2- 2GB RAM, 16GB ROM, 5Ghz WiFi, XBMC,но имам проблем сложих външна памет и се опитах да задам когато свалям от нета да записва в него но него подразбира или ако искам да прехвърля от устроиството кам памета пак неиска.
Даите съвет!!
Цитирай

Confusedatisfied:
tanran написа:Имам Ideastar S82 Quad-Core Android 4.4.2- 2GB RAM, 16GB ROM, 5Ghz WiFi, XBMC,но имам проблем сложих външна памет и се опитах да задам когато свалям от нета да записва в него но него подразбира или ако искам да прехвърля от устройството към паметта пак не иска.
Дайте съвет!!

Пробвай да свържеш външната памет но чрез OTG кабел ако имаш такъв... Аз го нямам тоя проблем и не знам какво друго да те посъветвам....
Цитирай

tanran написа:сложих външна памет и се опитах да задам когато свалям от нета да записва в него но него подразбира или ако искам да прехвърля от устроиството кам памета пак неиска.
Гледам че тук си дал подробности обаче и тук да те питам - с какво сваляш и се се опитваш да прехвърляш? Знаеш ли че при 4.4 има ограничен достъп до картата памет за много приложения?
µTorrent и ES explorer file manager имат достъп до външната памет при кит-кат само трябва да ги настроиш.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

Здравейте да попитам и аз нещо, купих един такъв стик МК809III та въпроса ми е може ли това нещо да се включва чрез клавиатурката или всеки път трябва да вадя и слагам захранването? Благодаря предварително.
Цитирай

Не виждам как ще стане особено ако говориш за безжична клавиатура.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

Благодаря ,разбрах че не мога да го стартирам безжично. И следващият ми въпрос , има ли смисъл да се изключва?
Цитирай

kery70 написа:Здравейте да попитам и аз нещо, купих един такъв стик МК809III та въпроса ми е може ли това нещо да се включва чрез клавиатурката или всеки път трябва да вадя и слагам захранването? Благодаря предварително.
Пробвай с юсб хъб нещо от този род => http://mallbg.com/USB-4-%D0%BF%D0%BE%D1%...31084.html
Цитирай

Мерси
Цитирай

От година и нещо имам една джада Measy U2C с характеристиките на МК808 (даже май с повече екстри http://www.measy.com.cn/product/showproduct55_en.htm) и след като преди месец и нещо отказа да ми преинсталира Скайпа, след какви ли не опити. Опитах да направя ъпдейт на Андроида (който беше 4.1 а в сайта от линка пише 4.2) но пак не се получи. После му направих ресет и тоя интерфейс който имаше преди изчезна. Понеже с преинсталиране на Андроид съм бос, ако можете да ме посъветвате за основните неща които трябва да знам при преинсталация. Има ли опция за надграждане на версиите и как става, или трябва да си търся някакъв ROM за това устройство?

Xiomi Redmi 4 Prime
Huawei Y6 Pro
Samsung Galaxy S4 mini Duos I9191, Samsung Galaxy Core Duos GT 8262
Цитирай

Днеска ми изпратиха ъпгрейт на фирмуера на зипната файл. Ся трябва да видя как става че не са ми пратили инструкции както ги помолих ... китайска му работа Smile

Xiomi Redmi 4 Prime
Huawei Y6 Pro
Samsung Galaxy S4 mini Duos I9191, Samsung Galaxy Core Duos GT 8262
Цитирай

А какво ви е мнението за тези MINIX NEO X5 / 7 или каквито са сега новите им модели?

търся нещо кораво с повече входове/изходи Wink

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

doxr написа:А какво ви е мнението за тези MINIX NEO X5 / 7 или каквито са сега новите им модели?

търся нещо кораво с повече входове/изходи Wink

Имам х5 и нямам оплаквания, има вече х8 4к насочи се към по новото предполагам разликата в цената няма да е фрапантно.
Цитирай

Насочи се към Х7 или 8(но не минито - орязано е точно откъм входовете и захранването му е по-слабо, тоест може да му закачиш по-малко устройства).И вземи за предпочитане някаква въздушна мишка ако ще го ползваш на по-голям телевизор, аз съм с фирмената А2(дистанционно, клавиатура и слушалка с микрофон в едно)но не е задължително.7-цата ми работи с 1-терабайтов хард диск, закачих му хъб, камера,гледам НВО гоу без проблем, инсталирал съм една странна версия полу кит-кат хибрид се води(уж оригинална но я няма в сайта) но работи много по-добре от официалната 4.2 и изглежда по-добре и външните приложения имат достъп до външната памет(а чистия кит-кат не го позволява).Антената има много силен обхват(пълен сигнал без пряка видимост на 4-5 метра и бетонна стена между него и рутера). Само ако се интересуваш от игри, не играя и не мога да дам впечатления за това.
Вайбъра нещо не можа да се спогоди оня ден с него като реших да го пробвам(екрана почва да примигва от време на време и дразни като го махнах се оправи) но скайпа работи добре.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

Ураа, след кратки премеждия вече си имам джаджа с андроитд 4.2.2 Dance Rock Big Grin

BTW някой има ли такава джаджа http://www.globaltelenet.com/Interactive...U2C-D.html
към устройството си да каже отзиви, че се замислям за едно такова за удобство Smile

Xiomi Redmi 4 Prime
Huawei Y6 Pro
Samsung Galaxy S4 mini Duos I9191, Samsung Galaxy Core Duos GT 8262
Цитирай

poliboy написа:Ураа, след кратки премеждия вече си имам джаджа с андроитд 4.2.2 Dance Rock Big Grin

BTW някой има ли такава джаджа http://www.globaltelenet.com/Interactive...U2C-D.html
към устройството си да каже отзиви, че се замислям за едно такова за удобство Smile
Какви примеждия, кажи нещо повече за този сайт най вече дали е надежден.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Днес ми донесоха Diva Android TV Stick - като го свързах към тв всичко вървеше добре, но след като възстанових фабричните настройки заради Launcher-а не иска да тръгне. ТВ не го разпознава. Може ли да се направи нещо или трябва да го сменям ?

Lenovo S850 || Lenovo Yoga Tablet 8
Цитирай

(2014-01-23, 18:45:06)sisinio написа:  Когато включа'' МК 802 IIIS ''към телевизора ,логото и надписа на Андроид се появяват,започва да зарежда и дотам.Не може да влезе в приложенията. Някой може ли да помогне???

Здравейте! Аз също имам такъв проблем със андроид мини pc RK3066SDK.Включвам го показва се
написа ANDROID и така докато не го изключа .Проблема е че донгъла няма reset бутон.Някакви идеи как да го ресетна Bu
Цитирай

(2014-09-17, 10:18:32)poliboy написа:  Ураа, след кратки премеждия вече си имам джаджа с андроитд 4.2.2  Dance  Rock  Big Grin

BTW някой има ли такава джаджа http://www.globaltelenet.com/Interactive...U2C-D.html
към устройството си да каже отзиви, че се замислям за едно такова за удобство Smile

Имам го този пц холдер и наистина е много удобен.Свързваш си към него всички джаджи и захранването.
Колега ако може да дадеш някакав линк за новия фърмуер,който си качил,и какви тънкости има при ъпгрейда?

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай

Здравейте! Имам tronsmart mk908. Като цяло е ок и съм доволен, но има един много дразнеш проблем. В повечето случаи, когато го включвам датата и часът му са нулурани, тоест показва 1.1.2012 час 14:00. Съответно голяма част от приложенията ми не работят, докато не сверя датата и часа. В настройките е поставен тик върху "автоматична дата и час", но понякога не иска да ги свери, въпреки, че е свързан с интернет. Може ли да се направи нещо?

X8 White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)