Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Оправено] Невъзможно изключване на talkback
#1

Здравейте, моля спешно да ми помогнете защото не мога да си използвам телефона. Проблемът ми е че вкключих talkback и сега не мога да стигна в менюто до опцията да го изключа . Телефонът ми вибрира при всяко докосване и не ми позволява да отварям всички страници и приложения в менюто. Мога да вляза в настройки но не ми позволява да местя екрана на горе и надолу и реално мога да пипам в първите 4-5 опций в менюто настройки
Цитирай
Аксесоари
#2

Рестарт?

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#3

Пробвах с рестарт и нищо не се променя
Цитирай
#4

Здрасти, пробвай като натиснеш по дисплея да задържиш натиснато и мърдай надолу, за да се придвижиш в менюто.
Имах същия проблем и за около 10 минути го оправих. рестарт не помага.

Успех
Цитирай
#5

Много благодаря на karuzoo за съвета, най-накрая успях да стигна до тази част от менюто и да я изключа функцията,заради която няколко дни не можех да си използвам телефона.
Цитирай
#6

Умрях да се мъча, но успях. Придвижването надолу по менюто става с два пръста едновременно.
Цитирай
#7

binev написа:Умрях да се мъча, но успях. Придвижването надолу по менюто става с два пръста едновременно.
Ъъъ малко е поостаряла темата.Та е нужно да споделиш за какво говориш.
Все пак успя ли да изключиш talkback ?
Цитирай
#8

Според мен говори за движение в touch Recovery.
По спомен ставаше с два пръста. Каква връзка има, не е ясно.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#9
Heart 

(2013-03-29, 20:48:17)AMG написа:  Според мен говори за движение в touch Recovery.
По спомен ставаше с два пръста. Каква връзка има, не е ясно.
Благодаря за темата, че и аз като го включих този talk back и направо .... полудях!
Успях да го изключа благодарение на постовете ви тук! Smile
Благодаря Ви, хора! Smile
Цитирай
#10

@kraska100, влез си в настройките на приложенията и деактивирай приложението - да не прави проблем за в бъдеше.

 
Цитирай
#11

И аз имам такъв проблем, по-точно имах. И благодарение на Karuzoo го оправих!
Цитирай
#12

Моля ви помагайте , имам същия проблем , но не ми се получава .. огражда ми в зелено там където избера...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)