Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблет MPMAN MP1047
#26

хора мисля да си взема Таблет 10 инча с андроид 4.0.MPMAN TABLET MP1000 добър ли е тоя
Цитирай
Аксесоари
#27

Ми зависи за какво ще го ползваш.Аз имам 7 инчов,качих му маркет,че нямаше и заработи и свалям всякакви приложения.Чета книги 5 часа издържа,сложих му карта 16 гб и гледам филми с добра резулюция на телевизора през HDMI изкарва си един филм без проблеми.Vbox i youtube никакви проблеми.Имам и мобилен нет чрез външна флашка.
Цитирай
#28

pogar написа:
roumen_s написа:Ето я и процедурата по инсталиране на GOOGLE PLAY:

Преди всичко само до обясня че ако инсталирате по този начин трябва да очаквате че при избиране на платени продукти в Маркета, приложението ще се изключи. Това е бъг, ако някой може да го оправи жив и здрав, но това е с което аз мога да помогна. Следното обяснение не е мое а, е превод от френски сайт. Ето и линка: http://www.tablette-tactile.net/bidouill...12-123705/

1. Свалете този зип: http://www.mediafire.com/?ajm6bebov5mv6bz (В началото може да дава грешка, но изчакайте малко)

2. Разархивирайте. Трябва да имате 4 файла: "com.android.vending-3.1.3-signed.apk", "GoogleServiceFramework.apk", "OneTimeInitializer.apk" and "SetupWizard.apk."

3. Инсталирайте apk файловете в следния ред (много е важно следването на реда!):

- GoogleServiceFramework.apk (Този пакет по принцип трябва да си го имате, аз лично доколкото помня си оставих моя оригинален)
- OneTimeInitializer.apk
- SetupWizard.apk
- com.android.vending-3.1.3-signed.apk

4. След като свършите с инсталацията на файловете, НЕ включвайте Маркета, а рестартирайте таблета си.

5. Когато се включи ще можете да изберете между "Setup Wizard" и "Application Launcher". Изберете първото.

6. Включете маркета, ще ви пита за разрешения и т.н., следвайте всичко, изберете профил....

7. Може да се наложи още един рестарт.

8. Наслаждавайте се на Маркета!

Огромно благодаря за подробното описание- вече си имам Маркет. Smile
Бих искала обаче да споделя нещо, което може би ще е от полза на някой друг невежа като мен, моля не ми се смейте много Smile , а ако някой знае защо се е получило така, моля да каже:
Изтеглих на таблета(mpman MP700) архивирания файл и го разархивирах, в получената папка ми излезе само един файл, който нито се инсталира, нито нищо, затова отново изтеглих архивирания файл, но на лаптопа, разархивирах го- излезе папка с 4-те файла описани по-горе от roumen_s и чрез скайп ги прехвърлих на таблета, следвах инструкциите и готово- имам си маркет.


Здравейте и от мен. Пробрах с всичко това, но нещо явно не правя както трябва. Много се ядосах вече! Като изтегля архивирания файл на таблета не мога да го разархивирам, а като се пробрах да си го пратя чрез скайп не ми го разчете. Направоо ужас! Има ли някакъв друг начин или какво не правя както трябва? Tongue
Цитирай
#29

Супер сте! Проработи ми! :thumbup:
Цитирай
#30

Здравейте , съжалявам , че питам, нооо каква програма трябва да си сваля на таблета , за да си разархивирам файловете ? Big Grin Smile Благодаряяяяяяя !
Цитирай
#31

И аз имам проблем с един такъв таблет и скоро, ще замине в коша. Опитвам се да инсталирам маркета по описания начин, но файловия мениджър спира да работи при всеки опит за инсталиране на каквото и да било. Моля за малко помощ.

Sony Xperia L
Цитирай
#32

Здравейте . жака ми за зареждане ми се бугна тоест се счупи или нещо подобно , самият жак може ли да се смени или не става нищо от него
Цитирай
#33

най-добре го дай на сервиза, гаранционен ли е?

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#34

Здравейте, имам проблем с таблет MPMAN, 10 инчов, забива на логото на Андроид и не продължава да зарежда. Пробвах с резет дупката, но незнайно защо не ми се получава, само се рестартва и пак забива на това лого, пробвах и с копчетата volume up и power, но също не ми излиза никакво меню за резет...Има ли някой идея къде бъркам в опитите за този резет ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)