Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софбус 24 - разписание на градския транспорт в София
#51

(2015-01-27, 20:43:12)zanio написа:  Всички налични проблеми са отстранени и новата версия на приложението е в маркета (Софбус 24, версия 2.4)
Защо тази версия за разлика от предишните може да се инсталира само в паметта на телефона, не и на вградената SD-карта?

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
Аксесоари
#52

Екстра е!


Цитирай
#53

Може ли да се добави опция например на даден автобус да речем за Мировяне (25) да може да се види разписанието в колко часа има курсове за там - например тръгва в 11.30 пристига в 12.00, следващия тръгва в 14.10 пристига в 14.40 (и обратното, кога има рейсове от Мировяне за Илиянци) и разбира се за делничен ден и събота/неделя/празник е различно.
По-удобно ще е тази информация да може да се види и без наличието на интернет и при промени да се обнови при наличие на интернет. Благодаря!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#54

(2015-02-01, 20:44:30)Luke Netwalker написа:  
(2015-01-27, 20:43:12)zanio написа:  Всички налични проблеми са отстранени и новата версия на приложението е в маркета (Софбус 24, версия 2.4)
Защо тази версия за разлика от предишните може да се инсталира само в паметта на телефона, не и на вградената SD-карта?

Това не е било променяно, откакто го добавих. Преди приложението се инсталира, то автоматично проверява къде може да бъде инсталирано в зависимост от свободното място. След като бъде инсталирано винаги може да бъде преместено или в паметта на телефона или на вградената/външната SD-карта от Applications/Софбус 24/Move Smile


(2015-02-01, 22:10:54)Ивайло69 написа:  Може ли да се добави опция например на даден автобус да речем за Мировяне (25) да може да се види разписанието в колко часа има курсове за там - например тръгва в 11.30 пристига в 12.00, следващия тръгва в 14.10 пристига в 14.40 (и обратното, кога има рейсове от Мировяне за Илиянци) и разбира се за делничен ден и събота/неделя/празник е различно.
По-удобно ще е тази информация да може да се види и без наличието на интернет и при промени да се обнови при наличие на интернет. Благодаря!

В момента такава възможност е налична, когато използваме опцията "Разписание", при избор на начален екран "Стандартен". Използвайки тази опция, винаги може да проверим всяка кола на градския транспорт кога тръгва от дадената спирка (т.е. какво и е разписанието). В момента е добена и възможност за проверка на разписанието и през официалната версия на ЦГМ, като по този начин имате възможност да видите нужното време за достигане на някоя от следващите спирки.
Относно второто предложение - идеята наистина е доста добра, като тази възможност може да бъде добавена само в случай на разписание на превозните средства (тъй като само те са достъпни за целия ден). По този начин, когато за пръв път проверим разписанието, то автоматично ще се кешира върху устройства, за да се използва в момент, когато нямаме Интернет. Обмислял съм го няколко пъти това като възможност, като може би едно от нещата, заради които не съм го реализирам е, че в даден момент приложението ще стане с доста голям размер и ще трябва да се добави и опция за ръчното му изтриване. Другото е, че ми се струва, че това ще е доста трудно за имплементиране и ще отнеме повече време. Определено ще помисля за в бъдеще върху тази възможност - много Ви благодаря за страхотното предложение (наистина би било доста полезно).

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#55

Здравейте! Първо - поздравления за приложението! Вече ми е любимото, и то точно заради офлайн информацията, която има.

(2015-02-01, 23:57:19)zanio написа:  Относно второто предложение - идеята наистина е доста добра, като тази възможност може да бъде добавена само в случай на разписание на превозните средства (тъй като само те са достъпни за целия ден). По този начин, когато за пръв път проверим разписанието, то автоматично ще се кешира върху устройства, за да се използва в момент, когато нямаме Интернет. Обмислял съм го няколко пъти това като възможност, като може би едно от нещата, заради които не съм го реализирам е, че в даден момент приложението ще стане с доста голям размер и ще трябва да се добави и опция за ръчното му изтриване. Другото е, че ми се струва, че това ще е доста трудно за имплементиране и ще отнеме повече време. Определено ще помисля за в бъдеще върху тази възможност - много Ви благодаря за страхотното предложение (наистина би било доста полезно).


Принципно градският транспорт има "зимно" и "лятно" разписание. Имат май някаква дата за смяната им, но за някои линии правят промени по всяко време, или пък не правят (от няколко годишни наблюдения). Но на сайта им има едно редче точно под наименованието - напр. "Тролейбусна линия № X", където пише откога е в сила. Ако можеш да използваш тази информация...

Колкото до паметта (размера) - предпочитам да имам тази информация и офлайн. Ако можеш да я ограничиш (по избор на потребителя) до любими спирки/линии, това би бил някакъв компромисен вариант откъм размер, а откъм твоя работа - май ще е зор Wink.
Цитирай
#56

(2015-02-04, 20:59:15)Itchy написа:  Здравейте! Първо - поздравления за приложението! Вече ми е любимото, и то точно заради офлайн информацията, която има.


(2015-02-01, 23:57:19)zanio написа:  Относно второто предложение - идеята наистина е доста добра, като тази възможност може да бъде добавена само в случай на разписание на превозните средства (тъй като само те са достъпни за целия ден). По този начин, когато за пръв път проверим разписанието, то автоматично ще се кешира върху устройства, за да се използва в момент, когато нямаме Интернет. Обмислял съм го няколко пъти това като възможност, като може би едно от нещата, заради които не съм го реализирам е, че в даден момент приложението ще стане с доста голям размер и ще трябва да се добави и опция за ръчното му изтриване. Другото е, че ми се струва, че това ще е доста трудно за имплементиране и ще отнеме повече време. Определено ще помисля за в бъдеще върху тази възможност - много Ви благодаря за страхотното предложение (наистина би било доста полезно).


Принципно градският транспорт има "зимно" и "лятно" разписание. Имат май някаква дата за смяната им, но за някои линии правят промени по всяко време, или пък не правят (от няколко годишни наблюдения). Но на сайта им има едно редче точно под наименованието - напр. "Тролейбусна линия № X", където пише откога е в сила. Ако можеш да използваш тази информация...

Колкото до паметта (размера) - предпочитам да имам тази информация и офлайн. Ако можеш да я ограничиш (по избор на потребителя) до любими спирки/линии, това би бил някакъв компромисен вариант откъм размер, а откъм твоя работа - май ще е зор  Wink.

По принцип идеята ми е нещо подобно на това, което сте описали, но в общи линии същото. Ще видим какво мога да направя и ако заработи ще е просто идеално, но ще видим колко труден ще се окаже процесът по добавянето на тази функционалност.
Благодаря много за хубавата идея.

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#57

Добър вечер на всички колеги и на авторът на това чудесно приложение. Когато имам малко повече време ще напише едно обстойно ревю на програмката - положително разбира се! Big Grin
Имам лека забележка може би, за която не съм сигурен, но мисля, че се появи след последния ъпдейт.
Усещам някакъв проблем с "разпознаването на плъзването по екрана". Надявам се си ме разбрал, че малко объркано го обясних ми се струва. Sad

Проблемни транзакции: ( невинаги, но доста често вместо да отчете "плъзване за следваща страница, отваря някой от автобусите ):
плъзване от Търсене -> към Разписание -> към Метро
плъзване от Метро -> към Разписание -> към Търсене

Безпроблемни транзакции: ( безотказно, не съм забелязъл проблеми, може би защото ми е празно ):
Фаворите -> Търсене
Търсене -> Фаворити

SGS5 (SM-G900F) ROOT при 5.0 със запазване на KNOX 0x0
След какъвто и да е ъпдейт, ресетът до заводски настройки е задължителен.
Цитирай
#58

(2015-02-17, 20:09:52)A.Aleksiev написа:  Добър вечер на всички колеги и на авторът на това чудесно приложение. Когато имам малко повече време ще напише едно обстойно ревю на програмката - положително разбира се! Big Grin
Имам лека забележка може би, за която не съм сигурен, но мисля, че се появи след последния ъпдейт.
Усещам някакъв проблем с "разпознаването на плъзването по екрана". Надявам се си ме разбрал, че малко объркано го обясних ми се струва. Sad

Проблемни транзакции: ( невинаги, но доста често вместо да отчете "плъзване за следваща страница, отваря някой от автобусите ):
плъзване от Търсене -> към Разписание -> към Метро
плъзване от Метро -> към Разписание -> към Търсене

Безпроблемни транзакции: ( безотказно, не съм забелязъл проблеми, може би защото ми е празно ):
Фаворите -> Търсене
Търсене -> Фаворити

На първо място много ти благодаря за хубавите думи Smile - наистина е много хубаво да разбереш, че приложението е от полза на хората. С удоволствие бих прочел ревюто ти, за да разбера какво се харесва, какво не се харесва, какво пречи, какво да се добави и т.н. - все пак така развиването му става много по-лесно. 
Относно забележката ти - много съм учуден, че се е появил такъв проблем, тъй като, от както новата визия е в маркета, абсолютно нищо не е променяно по транзакциите между екраните. Единственото, което е добавено е плъзгащото меню от ляво, което обаче се активира само при преплъзване в лявата част на екрана (някаква малка част). Но странното е, че този update е от преди 2 или 3 версии  Undecided 
Ще направя анализ върху тези транзакции, за да видя от къде може да идва проблемът, защото странното е, че на устройствата, които използвам за тестване, такива проблеми няма Smile Smile Smile Много благодаря за информацията и хубавото обяснение на нещата.

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#59

Ползвам често приложението. Спестява доста чакане по спирките. При мен разминаването е с около +- 2 минути - през зимата.
Ако имаше и разписания за маршрутките около София ... Но и това ми е достатъчно. Благодаря.
Все пак е приложение а не транспортна информационна система.
Цитирай
#60

(2015-02-21, 21:03:12)bad написа:  Ползвам често приложението. Спестява доста чакане по спирките. При мен разминаването е с около +- 2 минути - през зимата.
Ако имаше и разписания за маршрутките около София ... Но и това ми е достатъчно. Благодаря.
Все пак е приложение а не транспортна информационна система.

Благодаря за хубавите думи. За жалост времената на пристигане зависят изцяло от данните, които предоставя ЦГМ. Наистина е много гадно, че има някакво разминаване, но... само можем да се надяваме, че някога системите им ще станат по-добри.
Относно маршрутките - за жалост такова разписание няма от къде да взема за момента, тъй като едно, че в Интернет няма нещо по-конкретно, а и дори да има - там разписанието е толкова относително нещо Smile Smile Smile
Благодя отново Smile

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#61

zanio, открих липсваща спирка. В смисъл, има я само в едната посока, Срещуположната я няма (в приложението). Забелязах, че и на самата спирка липсва табло. Дали това е причината или е пропуск? Спирката не е нова.
Цитирай
#62

(2015-02-24, 21:20:23)vladdark написа:  zanio, открих липсваща спирка. В смисъл, има я само в едната посока, Срещуположната я няма (в приложението). Забелязах, че и на самата спирка липсва табло. Дали това е причината или е пропуск? Спирката не е нова.

Старая се да обновявам спирките редовно и да намирам всички такива на територията на София, но за жалост сайтът на ЦГМ доста усложнява това. Напълно е възможно да има такава спирка и да е пропусната в приложението, за което се извинявам. Ако може да ми дадете данните на тази спирка - номер и/или име, ще бъде много по-лесно за мен да проверя и още в следващата версия да оправя проблема. 
Благодаря за информацията Smile

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#63

(2015-02-21, 21:03:12)bad написа:  Ползвам често приложението. Спестява доста чакане по спирките. При мен разминаването е с около +- 2 минути - през зимата.

Тук имат отношение вътрешните правила в Градския транспорт. Допустимото отклонение в разписанието е 3 минути. Обикновено шофьорите тръгват по-рано от началната спирка, за да имат резерв при засилен трафик. Т.е. на първите спирки колата може да се появи малко по-рано (до 3 минути) от разписанието.

При GPS следенето ("Виртуални табла" на сайта на ГТ) също може да има сериозни отклонения :-). Драстичното е, когато кола се повреди точно преди твоята спирка. Другото е, когато има участък с по-малък трафик и шофьорът "наваксва", а системата отбелязва стандартното време за участъка. Забелязах го преди няколко години, когато ремонтираха "Алея Яворов" и А88 беше абсолютно непредвидим и в двете посоки. Бях с обикновен телефон с интернет и директно от сайта на Градски транспорт проверявах движението на А88 (абсолютен АД) кога ще се появи следващата кола :-).

Допълнително пенсионер-шофьор ми е разказвал как "лъжат" GPS-те и съкращават маршрута/ минават по преки пътища, вкл. с пропускане на спирки. Мисля, че вече има сериозни глоби за такива трикове и аз не съм попадала на подобни явления :-).

Т.е. това не е проблем на приложението, а идва от Градски транспорт.
Цитирай
#64

Градски транспорт вече си имат "официално" приложение.
Не може ли малко да се "дебъгне" и да се види дали не са си направили и API вече...
Цитирай
#65

(2015-02-26, 11:55:24)Itchy написа:  
(2015-02-21, 21:03:12)bad написа:  Ползвам често приложението. Спестява доста чакане по спирките. При мен разминаването е с около +- 2 минути - през зимата.

Тук имат отношение вътрешните правила в Градския транспорт. Допустимото отклонение в разписанието е 3 минути. Обикновено шофьорите тръгват по-рано от началната спирка, за да имат резерв при засилен трафик. Т.е. на първите спирки колата може да се появи малко по-рано (до 3 минути) от разписанието.

При GPS следенето ("Виртуални табла" на сайта на ГТ) също може да има сериозни отклонения :-). Драстичното е, когато кола се повреди точно преди твоята спирка. Другото е, когато има участък с по-малък трафик и шофьорът "наваксва", а системата отбелязва стандартното време за участъка. Забелязах го преди няколко години, когато ремонтираха "Алея Яворов" и А88 беше абсолютно непредвидим и в двете посоки. Бях с обикновен телефон с интернет и директно от сайта на Градски транспорт проверявах движението на А88 (абсолютен АД) кога ще се появи следващата кола :-).

Допълнително пенсионер-шофьор ми е разказвал как "лъжат" GPS-те и съкращават маршрута/ минават по преки пътища, вкл. с пропускане на спирки. Мисля, че вече има сериозни глоби за такива трикове и аз не съм попадала на подобни явления :-).

Т.е. това не е проблем на приложението, а идва от Градски транспорт.

Много благодаря за хубавите разяснения на нещата. За жалост данните от ЦГМ не винаги са толкова точни, колкото ни се иска, но... не всичко зависи от нас и изцяло разчитаме на тях. Много се радвам, че разбирате проблема и знаете, че това е всичко, което мога да направя, а останалото... зависи от ЦГМ, тъй като доста хора пишат злобни коментари и т.н., а аз съм с вързани ръце и само мога да разчитам, че следващият път информацията ще е по-точна Sad

(2015-02-26, 14:06:41)null написа:  Градски транспорт вече си имат "официално" приложение.
Не може ли малко да се "дебъгне" и да се види дали не са си направили и API вече...

Още когато добавиха приложението в маркета, го "дебъгнах" (наистина предложение много на място - мерси, за което) и разгледах какви API-та използват и други добавени от тях неща. На първо те са достатъчно защитени, за да се уверят, че няма да е толкова лесно използването им от всеки, но не това е основният проблем. Тези API-та могат да бъдат променяни достатъчно лесно по такъв начин, че да блокират използването им, в зависимост от приложението, което ги използва, което е ГОЛЯМАТА пречка в случая. Но ще видим какво още може да се направи - ще разгледам по детайлно нещата, защото не е толкова лесно, когато нещо се "дебъгне" (по-скоро "декомпилира"). Благодаря за идеята Smile

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#66

Идеята ми беше да се "прослуша" трафика, който прави тяхното приложение и с reverse инженеринг да се възстанови използваното API
Аз просто нямам достатъчно време
Цитирай
#67

(2015-02-27, 10:26:10)null написа:  Идеята ми беше да се "прослуша" трафика, който прави тяхното приложение и с reverse инженеринг да се възстанови използваното API
Аз просто нямам достатъчно време

Интересен подход, за който е нужно и време. Ако ми остане повече свободно, ще пробвам, за да видя дали ще открия нещо интересно. Благодаря за хубавата идея Smile

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#68

Всички налични проблеми са отстранени и новата версия на приложението е в маркета - Софбус 24, версия 2.5.3:
https://play.google.com/store/apps/detai...bus24.main
[Изображение: gSSSko5DTiqN6smf8NO_I_97mBi44klzk723OKHn...AQ=w300-rw]

Оправени са всички налични проблеми, както и са направени някои подобрения:
  • Актуализиране на колите и спирките на Градския Транспорт, заедно с техните координати;
  • Oправени са всички съобщени от потребителите проблеми;
  • Отстранени са и други проблеми, възникнали в процеса на изграждането на новата версия;
  • Подобряване на бързодействието на приложението;
  • Оптимизиране на трафика при извличането на информацията;
  • Подобрения в таблет версията;
  • Други подобрения;

Надявам се тази версия да отстранява всички налични проблеми и всички да можем да използвме едно приложение, което само ни помага, а не ни създава проблеми.
Ако имате някакви проблеми, забележки или просто предложения, ще се радвам да ги споделите и ще се постарая да ги имплементирам в следващите версии.  Dance

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#69

@zanio
Приложението ти е супер и го ползвам почти всеки ден. Даже доста мои приятели ползващи iOS много завиждат за него и искат да го има и за тях. Мислил ли си да го пренапишеш и за айфони? 

Като предложение за нововъведение бих ти предложил да вкараш някакво влизане през акаунт, за да може любимите спирки и зададени настройки да се запазят при хард ресет или преинсталация на апликацията. Или по-лесното при marshmallow ще има опция за пълен бекъп на данните с лимит 25 мб, но ще е само за 6.0.
Цитирай
#70

(2015-09-28, 09:45:47)asbozh написа:  ...

Много Ви благодаря за хубавите думи и се надявам, че приложението върши това, което трябва Smile За жалост за момента не е възможно да се направи версия за iOS (iPhone или iPad), поради причината, че фирмата, която представялва СКГТ/ЦГМ или което и да е от многото съкращения за градската мобилност, не позволява по никакъв начин приложение различно от тяхното да бъде добавено в маркета за iOS. Причината за това са многотo ограничения, налагани от Apple маркета, тъй като информацията, която използва приложението е на ЦГМ и ние просто я предоставяме в някакъв различен вид. До скоро имаше приложение за iPhone, но за жалост поради изброените по-горе причини, то беше свалено от техния маркет и програмистта, направил го, беше предупреден, че няма право да качва приложения, използващи тази информация. Единственото, което може да се направи е да се използва тяхното официално приложение, тъй като то е налично и за Андроид и за iOS. Не искам да си правя реклама или каквото и да било, но за жалост тяхното приложение има доста нередности и има доста работа, която да се свърши, за да улеснява повече и повече хората - което според мене е и основната цел на такъв тип приложения.

Относно предложението Ви - наистина многократно съм мислил да добавя акаунти към приложението, но това е един вид допълнително усложняване, а и доста хора се притесняват, че така събирам някакви данни за тях... Поради тази причина по-скоро мисля да добавя просто опция за бекъп на данните на SD картата и просто да можеш да ги съхраняваш при хард резет, след което да ги възтановиш - мисля, че това би било по-непритесняващ потребителите вариант.

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#71

Мерси за информацията - не знаех за ситуацията с App Store. И бих казал, че много си прав за приложението на ЦГМ, което е доста зле направено и за двете платформи.

А за предложението за акаунтите и бекъп-а бих добавил, че логването с акаунт може да не е задължително (може да има опция да се ползва като guest), но който не се страхува за глупости да се логва, защото този вариант е доста по-лесен и за потребителите и за програмиране. Ако все пак имплементираш варианта с бекъп на данните на SD карта, предлагам да включиш и опцията за бекъп към облаци (Dropbox и/или Google drive).

Последно предложение - мислил ли си за вкарване на Material design в приложението, защото освен подобрение в дизайна - функционалността не виждам как може да се разрастне Smile
Цитирай
#72

(2015-09-29, 09:31:28)zanio написа:  Поради тази причина по-скоро мисля да добавя просто опция за бекъп на данните на SD картата и просто да можеш да ги съхраняваш при хард резет, след което да ги възтановиш - мисля, че това би било по-непритесняващ потребителите вариант.

Наистина това би било много полезно!
Цитирай
#73

(2015-09-29, 11:04:22)asbozh написа:  Ако все пак имплементираш варианта с бекъп на данните на SD карта, предлагам да включиш и опцията за бекъп към облаци (Dropbox и/или Google drive).

Задължително ще има възможност да се използват облаци, както и локалната памет Smile


(2015-09-29, 11:04:22)asbozh написа:  Последно предложение - мислил ли си за вкарване на Material design в приложението, защото освен подобрение в дизайна - функционалността не виждам как може да се разрастне Smile

В момента работя върху това, но за жалост процесът е доста дълъг и ми отнема доста време... Но искрено се надявам в скоро време да съм готов и ще имаме приложение, което ще е имплементира доста от Material Design Smile

(2015-09-29, 11:38:58)bobytsekov написа:  
(2015-09-29, 09:31:28)zanio написа:  Поради тази причина по-скоро мисля да добавя просто опция за бекъп на данните на SD картата и просто да можеш да ги съхраняваш при хард резет, след което да ги възтановиш - мисля, че това би било по-непритесняващ потребителите вариант.

Наистина това би било много полезно!

Определено идеята ми е да не използвам акаунти (поради няколко причини - потребители, външен сървър и т.н.), така че засега точно това е начинът, по който мисля да го добавя Smile

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#74

Може ли да попитам защо темата ми е преместена от раздела "Програмиране на приложения" в "Програми"... това е мое лично приложение, в което споделям информация и т.н. за него, не би ли трябвало да си остане темата в другия раздел? Благодаря предварително Smile

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай
#75

Всички налични проблеми са отстранени и новата версия на приложението е в маркета - Софбус 24, версия 2.6:
https://play.google.com/store/apps/detai...bus24.main
[Изображение: gSSSko5DTiqN6smf8NO_I_97mBi44klzk723OKHn...AQ=w300-rw]


Версията е напълно интегрирана и работи с всички устройства с версия на Android 2.3 Gingerbread (API level 9) нагоре (таблети и смартфони). Повечето функционалности са подобрени откъм бързодействие и генериран трафик, като освен това спирките на градския транспорт са напълно обновени - невалидните спирки са премахнати, а липсващите са добавени, като са въведени и техните координати. Колите на градския транспорт също са актуализирани (заедно с метрото). Добавени са и доста допълнителни възможности, с които да ви е по-лесно и надявам се по-бързо и удобно за работа:
  • Добавяне на възможност за бекъп на потребителските настройки и данни;
  • Отстраняване на проблемите в секцията "Маршрутни промени";
  • Актуализиране на записваните данни в секцията "История";
  • Подобрения в плъзгащото меню;
  • Актуализиране на колите и спирките на Градския Транспорт, заедно с техните координати;
  • Пълна интеграция на спирките на метрото, както и влаковете, минаващи през тях (кой влак в коя посока е, дали курсът е пълен и т.н.);
  • Отстраняване на проблеми при използването на картата GoogleMaps;
  • Отстраняване на проблемите с диалоговите прозорци при промяна на ориентацията;
  • Подобряване на бързодействието на приложението;
  • Оптимизиране на трафика при извличането на информацията;
  • Подобрения в таблет версията;
  • Други;
Надявам се тази версия да отстранява всички налични проблеми и всички да можем да използвме едно приложение, което само ни помага, а не ни създава проблеми.
Ако имате някакви проблеми, забележки или просто предложения, ще се радвам да ги споделите и ще се постарая да ги имплементирам в следващите версии.  Visslar

HTC Sensation Z710e | ViperS v5.3.0 | Jelly Bean 4.1.2 | Sense 5.0 | 3.4.10 SebastianFM 1.0.4 @1512 MHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)