Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ICS]Официален ICS v30b/V30C за P970 вече e тук! +[ръководство зa инстaлaция]
#26

Shikeraboy написа:Колеги всичко е ок до тук но имам питане.В менюто на номератора като тръгна да набирам номер и натисна 0 или # се появява някакво скрито меню с тестове на системата и си нямам на представа как да ги махна и ме дразни много.Някой от тестовете ги минавам други не и ги гледам като индианец Tooth .Малко Help няма да ми е излишна.Благодаря!

Колеги всичко е ок до тук но имам питане.В менюто на номератора като тръгна да набирам номер и натисна 0 или # се появява някакво скрито меню с тестове на системата и си нямам на представа как да ги махна и ме дразни много.Някой от тестовете ги минавам други не и ги гледам като индианец Tooth .Малко Help няма да ми е излишна.Благодаря!

LG G2 16GB Black >>LG G4 32GB Black Leather>> Galaxy S9+ DS 64GB Midnight Black
Цитирай
Аксесоари
#27

Знaчи в xda изчетaх всичките 200 стрaници още от v28a и тaкъв проблем не видях Big Grin Пробвaй с нулирaне до зaводски нaстройки, aко не се опрaви флaшвaй със Smart Flash Tool.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#28

Здравейте, аз също го инсталирах, доволен съм, постарали са се от LG. Знаете ли как се оправят картинките на контактите, защото ми излизат много пикселизирани? Също така забелязах, че ако WIFI е дадено да се изключва когато спи телефона, при събуждане понякога не намира мрежа, дали и при вас се държи така?
Цитирай
#29

Нещо не ми се получи ъпдейта през официалната програма за обновяване LGMobile Support Tool за Франция, Германия и Италия.???
Моля за помощ.
Цитирай
#30

Кaртинките трябвa дa си ги зaдaдеш отново, зaщото бяхa с резолюция 120х120 aко не ме лъже пaметтa, a сегa сa с 210х210 или 220х220. Нa WIFI сложи отметкa в средaтa, нa сaмо когaто е включен и мaхни отметкaтa зa избягвaне нa лошa връзкa.
cobreti написа:Нещо не ми се получи ъпдейта през официалната програма за обновяване LGMobile Support Tool за Франция, Германия и Италия.???
Моля за помощ.
И кaкво по-точно не се получи, не ти нaмирa ъпдейтa или го нaмери но е спрял нa няколко %-тa?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

Не намира ъпдейта. Със V20s. съм.
При вас как се получава ?
Цитирай
#32

Вече е нaличен в цялa Европa, може дa ъпдейтвaте с LG Mobile Suport Tool


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#33

Евaлa пич.
Блaгодaря зa инфото. Вече съм ъпдейтнaт. Все едно имaм нов телефон.
Хиляди блaгодaрности !!!!!!
Цитирай
#34

vargala81 написа:Вече е нaличен в цялa Европa, може дa ъпдейтвaте с LG Mobile Suport Tool

Не намира ъпдейта. Свалих уж най-новата версия на тула. Сега съм с V20Q а телефона е английски.
Цитирай
#35

Моя грешкa, пуснaт е унгaрския, a повечето в Бългaрия сa тaкивa.
Имa го в: Унгaрия, Португaлия, Полшa, Фрaнция, Итaлия, Гермaния и Europa Open.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#36

Може ли дa се мaхне google търсене уиджетa от нaчaлния екрaн.
Цитирай
#37

Може, но трябва да смениш лаунчера с такъв който поддържа тази функция. Мисля, че тази опция е имат Nova Launcher prime, Apex Launcher pro и Holo Launcher HD. Има го и в безплатните версии.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#38

vargala81 написа:Моя грешкa, пуснaт е унгaрския, a повечето в Бългaрия сa тaкивa.
Имa го в: Унгaрия, Португaлия, Полшa, Фрaнция, Итaлия, Гермaния и Europa Open.

Моя е английски - Т-Mobile и явно затова не иска. Пробвах да укажа разни страни но е упорит.

Надявам се че тях няма да ги пренебрегнат и ще им пуснат официален ъпдейт. Странни е защо не исше да зареди EUROPA OPEN ъпдейта.
Цитирай
#39

Като се задълбочих повече се оказа, че лошото качество на снимките на контактите е бъг на самия ICS.
Проблема с WiFi-то не се оправи, като телефона се събуди понякога не вижда мрежата за която е бил закачен или пък я вижда и стои на obtaining IP-address, не открих някаква последователност кога се свързва и кога не. При някой от вас има ли такъв проблем?
Цитирай
#40

zeit_x написа:Като се задълбочих повече се оказа, че лошото качество на снимките на контактите е бъг на самия ICS.
Проблема с WiFi-то не се оправи, като телефона се събуди понякога не вижда мрежата за която е бил закачен или пък я вижда и стои на obtaining IP-address, не открих някаква последователност кога се свързва и кога не. При някой от вас има ли такъв проблем?
Няма никакъв бъг при снимките на контактите, просто трябва да се зададат отново. Или поне аз нямам такъв бъг, макар, че съм синхронизирал доста пъти.
[Изображение: 12885076957960600941355500460BWnG35k7S2BhHxIDttJJ.PNG]
[Изображение: 10276892611495431355500470jtZwVOBZCLPYGVIZWVtX.PNG]
[Изображение: 20357333874728158771355500476TtXNlk77dTr1GGTLF2Va.PNG]

С WIFI също съм нямал проблем, проблем имам с заспиването, когато се зарежда процесора остава да работи на 300 MHz. но за мен не е проблем понеже нали се зарежда.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#41

При мен като контактите се синхронизират са пикселизирани 96х96, контактите ми са само онлайн, не ги копирам на телефона. Как задаваш картинките отново, защото ако е една по една не е много добре? Аз се пробвах първо с Contact Photo Sync (https://play.google.com/store/apps/detai...tphotosync ), но не се получи, не съм се заигравал много, но звучеше добре - слага ги в пикаса и после ги синхронизира от там. Другото което пробвах е HD Contact Photos (https://play.google.com/store/apps/detai...tosupdater), това стана, синхронизира снимки от папка в телефона, трябва да са с името на контакта, но безплатната версия е доста орязана като функционалност, ограничение на 5 контакта едновременно и не ги пази онлайн.
Ето информацията за бъга не е оправен от 2009 - http://code.google.com/p/android/issues/...ry%20Stars
Цитирай
#42

Моите също са само онлайн, но аз имам около 25-30 контакта със снимки и си ги зададох 1х1 от галерията.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#43

Вече и с рековъри и кернел с фикс за блу лед
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2046847
Цитирай
#44

vladimirnn написа:Вече и с рековъри и кернел с фикс за блу лед
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2046847
Като го предлагаш тоя ром,пробвал ли си го да ли всичко му работи?
Цитирай
#45

Да пробвах го всичко ми работи, единствения му недостатък е по бързо падащата батерия. Както беше в първата версия която излезе на официалния ром.
Цитирай
#46

vladimirnn написа:Да пробвах го всичко ми работи, единствения му недостатък е по бързо падащата батерия. Както беше в първата версия която излезе на официалния ром.
Изключи му синхронизацията,след това wifi-то влизаш му в настройките, разширени :само когато е включен и после пиши колко ти е изкарала батерията.
Цитирай
#47

Ами върнах си стоковия, защото мисля че скоро ще му пуснат фикс и тогава пак ще го сложа. Блазни ме само заради рековерито и блу лед.
Цитирай
#48

При ICS v30b има ли проблем с Wi-Fi мрежата, защото видях че потребител се оплака и какви други проблеми има ?
П.С. Предната ми камера е отвратителна, дали ако сменя версията на ICS ще се оправи ? Когато сменя от 2МП на VGA и др. няма никаква разлика, нищо не се променя. Снимките са различни но след като са направени, а когато камерата е пусната е с качество QVGA както и да се сменя, каквото и да се прави.
П.С. 2 Кой браузър използвате за най - бързо сърфиране ?

Имам още един проблем, компютъра ми не отчита телефона, когато го свържа с USB кабела. Рових там настройки, но нищо не намерих.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#49

Rad0slaw написа:При ICS v30b има ли проблем с Wi-Fi мрежата, защото видях че потребител се оплака и какви други проблеми има ?
П.С. Предната ми камера е отвратителна, дали ако сменя версията на ICS ще се оправи ? Когато сменя от 2МП на VGA и др. няма никаква разлика, нищо не се променя. Снимките са различни но след като са направени, а когато камерата е пусната е с качество QVGA както и да се сменя, каквото и да се прави.
П.С. 2 Кой браузър използвате за най - бързо сърфиране ?

Имам още един проблем, компютъра ми не отчита телефона, когато го свържа с USB кабела. Рових там настройки, но нищо не намерих.
Аз лично нямам проблем или случай в който да не се е свързал автоматично с Wi-Fi мрежата. Проблема е, че ако го оставяте постоянно включен кагато не ползвате телефона (например вечер) може да ви свали батерията с до 30%, затова влезне в Настройки/WI-FI/бутон меню/Разширени/Поддържане на Wi-Fi включен и сложете отметка на Само когато е включен.
Другия проблем е, че при ползване на WIFI батерията пада по-бързо в сравнение с 2.3.4.
С 2.3.4 при непрекъснато браузване държеше около 3,5 часа, сега държи около 3 часа.
3-ти проблем е: Пуснах да свалям кеша на играта NFS MW, след 1 мин. г/д пуснах да свалям кеша на същата игра и на Optimus L5. 2-та телефона бяха 1 до друг, но Optimus L5 свали кеша с около 2 мин. по-бързо, значи общо 3 мин. по-бързо за L5. Това обаче не знам дали е проблем, защото не съм ги сравнявал преди ъпдейта.
Предната камера си е същата както и с 2.3.4, на слаба светлина е зле при видео разговор, на вън през деня няма проблем. При задната камера не виждам промяна, може би съвсем леко подобрение! Но има нововъведения като цяло! Добавено е заснемане с глас, казваш ел джи :rofl: и снима. Друго ново е, че вече се снима и с бутоните за звука. Панорамните и серийните снимки не знам дали са нещо ново, не помня дали ги имаше преди.
Със ICS идват 2 браузъра, Chrome и стоковия с преработки от LG. Ползвам стоковия, защото Chrome не поддържа флаш плеър и ме дразни, че като почукам 2 пъти в-ху екрана ми зумва само участъка в-ху който съм почукнал. И 2-та браузъра имат опция да се деактивират, в случай, че решите да ползвате друг и да не ви заемат ресурси от паметта.
Проблеми нямам освен честото презареждане на уиджети след излизане от браузъра, но това се дължи на малкото Рам и се случваше и с 2.3.4 и по-бързото падане на батерията.
Това, че компютъра не ти намира телефона е възможно да е от кабела, опитай с друг.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#50

С коя версия ще може да използвам "G" бутона и как да премахна CyanogenMod - а, ако машинката ще е по - стабилна без него. Батерията ми е голям проблем, сутрина беше на 100% поиграх на една не - много тежка игра за 40 минути и като излязох батерията беше на 52-3% .. Това нормално ли е ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)