Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] [RECOVERY] Samsung Galaxy S duos S7562
#1

Всичко което правите е на ваша отговорност. Не отговарям за повредени телефони!
Вече има работещ начин за зануляване на брояча. Triangle away
С нейна помощ, може да се възползвате от гаранцията , дори и след роот :cheers:

1. Инсталирайте USB драйвери
2. Спрете телефона.
3. Стартирайте го в Download режим (Задръжте Vol. Down + Home + Power докато телефона извибрира и ги пуснете)
4. Ще покаже warning (това е нормално), натиснете Vol Up за Download режим.
5. Свържете телефона с PC и изчакайте д аинсталира драйвери.
6. Ако Odin3 v1.85 намира телефона ви, ще светне в жълто.

[Изображение: 1krfn.jpg]

7. НА PDA заредете recovery.tar file

[Изображение: 8FbMS.jpg]

8. Само Auto-reboot трябва да е избрано и натиснете START.
Ще се рестартира след 2-3 минути. Оставете телефона закачен за PC, докато зареди.

9. Изберете един от 2та файла за Root (по избор) и го копирайте на SD картата.
10. Спрете телефона и стартирайте в Recovery (Vol. UP + Vol. Down + Home + Power (задръжте ги натиснати докато се появи логото на Samsung и тогава ги пуснете))
С Vol. Up and Down навигирайте нагоре/надолу, избирате с Home и давате назад с Power бутона

11. - "install zip from sdcard"
- choose zip from sdcard и изберете файла който сте избрали за root CWM-Superuser-3.1.3.zip или CWM-SuperSU-v0.96.zip. Потвърдете с Yes и рестартирайте.

Линк към xda


[Изображение: 5la2c0.gif]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Запазено

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Браво за темата всичко е ок
но имам една молба пусни и обяснение как да се върне
в стоково състояние за да е валидна гаранцията при нужда :thumbup:

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#4

CWM-based Recovery v5.5.0.4 при опит
за Backup изписва Can't mount backup path.
за mount на /emmc или /sdcard изписва Error mounting /emmc или /sdcard
за избиране на zip от sdcard или internal e E:Can't mount /emmc или /sdcard

Някакви идеи?
Цитирай
#5

Случайно да си забравил да сложиш SD карта в телефона?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

здравеите от скоро се здубих с samsung s7562 поиграх си малко да го руу-на искам да си места прилойенията в сд-картата направих го но не ми дава пак да места или поне аз незнам как да го направя примерно игра да я сложа на сд-картата която е 16гб може ли да ми помогнете как да го направя след руут-то нов сам вав форома и запарви пат се збласквам сас система на андроид Tooth сд-картата не сам я форматирал четох някаде за partition да се направи задалжително ли е за да мога да места приложения в нея мерси на отзовалите се :cheers
Цитирай
#7

след няколко опита успях да рутна тела но не със сток рекаварито а със рекавари изтеглено от форума на хда .С това сток рековари не искаше да се инсталират зип файловете плюс това при него избираш с пауър бутона и връщаш с меню.Не знам как се слага препратка към рекаварито с което успях .
Ако остане с CWM при стартиране на телефона показва един жълт триъгълник който показва че е пипано по тела,ако не искате да ви излиза този триъгълник след роот трябва да върнете сток рекавъри.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
#8

искам да попитам какъв е смисъла от този root ? bqh iphone user Huh Confusedtupid:


Писането на Кирилица е задължително!!! Confusedtupid:
Цитирай
#9

Root те прави Администратор на телефона - можеш да махаш системни програми и да инсталираш такива, които изискват root достъп.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

Поздравления за това -толкова ясно обяснение! Успях да го направя за минути, като имате предвид, че тази сутрин разбрах какво е "root" изобщо . Страхотна работа. Dance
Цитирай
#11

Да спомена само.
За момента няма работещ начин за зануляване на брояча. Поради тази причина, губите гаранцията на телефона си след root-a!
Цитирай
#12

Т.е като се руут-не и после реша да го върна стоковия, ще се види на някъв брояч, че се е бърникало ?
Цитирай
#13

Именно.
[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcQNudCEoI5aF0w7FtyQJeZ...82tEE8bR3w]
Цитирай
#14

а ако само се смени ром през один?
какво става с брояча?
Цитирай
#15

......
slaveyko68 написа:
gvarsei4eto1 написа:здравеите от скоро се здубих с samsung s7562 поиграх си малко да го руу-на искам да си места прилойенията в сд-картата направих го но не ми дава пак да места или поне аз незнам как да го направя примерно игра да я сложа на сд-картата която е 16гб може ли да ми помогнете как да го направя след руут-то нов сам вав форома и запарви пат се збласквам сас система на андроид Tooth сд-картата не сам я форматирал четох някаде за partition да се направи задалжително ли е за да мога да места приложения в нея мерси на отзовалите се :cheers

Оправи правописа, дето е червено десен бутон и заместваш думичката с вярната Tooth
Цитирай
#16

Всичко беше добре докато не дойде момента да вляза в recovery mode. Не мога да натисна едновременно трите бутона особенно volume up и down. Реално стават 4 бутона.Моля обяснете как го правите.Благодаря!
Цитирай
#17

totom написа:Всичко беше добре докато не дойде момента да вляза в recovery mode. Не мога да натисна едновременно трите бутона особенно volume up и down. Реално стават 4 бутона.Моля обяснете как го правите.Благодаря!

volume up и down с дясната ръка с показалец и среден ,
а с палеца power бутона , с лявата ръка ,с палеца натискаш home
Big Grin пхаха пич импровизирай все някак трябва да стане Lol

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#18

Е схемата ти е страхотна и ще я пробвам. Ако можех да свиря на флейта сигурно щеше да ми бъде по лесно, но си прав че все уцеля от N ти път верния тон
Цитирай
#19

Добре а кога ще излезе ънроот за да съм сигурен че мога да си руутна тела и да му ползвам гаранцията.
Цитирай
#20

nikola_petrov19, малко си се объркал. В общи линии един флаш на стоков ром, ще ти премахне роота. Зануляването на брояча обаче остава. А кога ще се измисли... Едва ли някой от нас може да ти каже. В крайна сметка, спокойно можеш да следиш темата за Triangle away и да пробваш последните версии. Най долу на цитирания пост е. Ако все още не занулява, спокойно можеш да попиташ Chainfire, дали предвижда ъпдейт на програмата, за да се ползва и на твоя модел.
Цитирай
#21

Vurdebrud написа:CWM-based Recovery v5.5.0.4 при опит
за Backup изписва Can't mount backup path.
за mount на /emmc или /sdcard изписва Error mounting /emmc или /sdcard
за избиране на zip от sdcard или internal e E:Can't mount /emmc или /sdcard

Някакви идеи?

и при мен е така. къв е проблема? кво стана при теб, колега?
Цитирай
#22

Радостната новина от днес -
Triangle Away has been updated yet again, we're now at v2.90.

I haven't posted about the last few releases, so here's a changelog since the last post.

- Added dump file creation (makes it easier for me to support new devices)
- Support for these devices:
--- Samsung Galaxy Grand Duos GT-I9082
--- Samsung Galaxy Ace Plus GT-S7500
--- Samsung Galaxy Ace IIx GT-S7560
--- Samsung Galaxy S Duos GT-S7562
--- Samsung Galaxy S2 Korea SHW-M250K/L/S
--- Samsung Galaxy Premier GT-I9260

От днес програмата занулява и тези устройства, т.е. вече може да се възползваме от гаранцията дори и след роот!

Triangle away
Цитирай
#23

Vurdebrud написа:CWM-based Recovery v5.5.0.4 при опит
за Backup изписва Can't mount backup path.
за mount на /emmc или /sdcard изписва Error mounting /emmc или /sdcard
за избиране на zip от sdcard или internal e E:Can't mount /emmc или /sdcard

Някакви идеи?
Просто смени SDкартата. При мен също беше така, но след като я смених с друга се получи.
Цитирай
#24

От днес съм притежател на този телефон и открих нов начин за руут, без инсталация на CWM рековъри.
Изпробвано от мен и работи поне при мен. Телефонът е от Виваком.



Ето и линк към xda: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2171441

Huawei Mate 8 NXT-L29
Цитирай
#25

Здравейте,
чрез метода на колегата artridis, ми изкарва грешка, че някакви директории не могат да бъдат създадени/открити.

За сметка на това използвах друг начин и всичко стана бързо и гладко, като си запазих стоковия ром и нямам триъгълници жълтички.

От тук: https://www.dropbox.com/s/tezt4ur1cagx47...Appy.rar?m може да изтеглите инструмента за ROOT.

А тук: http://www.youtube.com/watch?v=KTGRlY-5Xg8 има кратко видео как да го ползваме.

Дано съм бил полезен. Успех! Smile

...Galaxy S Duos User...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)