Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] [RECOVERY] Samsung Galaxy S duos S7562
#51

Здравейте , понеже съм нов във форума и мога да сгреша някаде се извинявам предварително. Имам Самсунг GT-S7262 и се опитвам да го роотна но не става, не мога да го вкарам в долнлоад режим, опитвам и със pot android tools и ми изисва че не открива устройството. а КИЕС и ODIN ги откриват моля ако можете да ми помогнете
Цитирай
Аксесоари
#52

Изчетох цялата тема и никъде не видях някой да споделя как се държи телефона след рут. Става ли по бърз телефоона забива ли като се пуснат повече от две приложения и прочие. Ако ще е само за това, че могат да се инсталират приложения на външната памет и да се махнат вградени приложения май няма смисъл за мен.

Xiomi Redmi 4 Prime
Huawei Y6 Pro
Samsung Galaxy S4 mini Duos I9191, Samsung Galaxy Core Duos GT 8262
Цитирай
#53

Рута е само достъп до системата за да можеш да я модифицираш,а не като рутнеш,че ще ти я оправи. Трябва ти да си я оправиш.
Като имаш рут и къстъм рековъри можеш да си инсталираш друг софтуер ,примерно от тук >> 2 пост >> http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2344909

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#54

Все пак откри ли се читав РОМ, на който да му работи всичко? С андроид поне 4.3? Щото да не ти работят половината неща от телефона смисъла от РУУТ клони към нула..............

Lenovo P70 stock 4.4.4 (for now) / Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB / Realme 9 6GB/128GB Heart / Nokia G42 5G 6GB/128GB / Motorola Moto G32 8GB/256GB
Цитирай
#55

Здравейте. За пръв път рутвам телефон. Всичко направих по описания начин от Be6i4. Всичко мина гладко и безпроблемно. След това инсталирах програмата за нулиране за да ми изчезне удивителната след рестарт и да ми се запази гаранцията.

[Изображение: Screenshot_2015_04_26_11_11_14.png]


[Изображение: Screenshot_2015_04_26_11_11_38.png]

Имам обаче един въпрос. Ако ми се наложи да върна телефона в заводски настройки от менюто какво става след това? Ще имам ли телефон или ще трябва да се инсталира оригиналния софт към него. Стоков ром ли се казва?. Ако може да публикувате в темата софта с българско меню разбира се за моя телефон и софта за връзката с usb кабела. Опишете стъпка по стъпка какво се прави. Благодаря предварително Smile
Цитирай
#56

Ако върнеш фабрични настройки рута си остава. За да го премахнеш влизаш в SuperSU >> Настройки >> Full Unroot и рестартираш. Стоков РОМ се казва на заводски/оригинален софтуер.

Ако нямаш бг език ще трябва да си преинсталираш софтуера с някой европейски >> http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-S7562/

Ако питаш за драйвъри >> http://dox.bg/files/dw?a=761d2c1626

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#57

Благодаря много за отговора. Телефона ми има бг меню от тех******ет съм го купил дори има някаква малка остатъчна гаранция. Видях, че последния оригинален стоков ром BG който е посочил rado__8, е от 2013 година. На моя телефон е от октомври 2012 година. Дали да мина на последния официален вариант и инсталация на чисто. Ако да как да направя самата инсталация? Отново с програмата Odin3 v1.85 ли? Трябва ли да инсталирам нещо на флаш картата си. А трябва ли при преинсталация на чисто в телефона да имам карта с памет и сим картите на двата оператора които ползвам? Може да не ви се занимава много с моя телефон признавам, че е меко казано неактуален, но засега толкова. Трябва да се ориентирам към друг телефон, спрял съм се на този Lenovo VIBE Z2 Dual SIM Titanium Metal, но ще изчакам още малко до края на годината да му поспадне цената или може би ще ми предложите Вие нещо до 400-500лв.
Цитирай
#58

Със същия Один можеш да преинсталираш и ето основните неща с които трябва да се съобразиш когато преинсталираш телефона >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#59

Имам един въпрос от къде избирате един от двата файла описано в т.9 от разяснението за руут-а
Цитирай
#60

Здравейте,
Използвах доброто описание за руут и от вторият път стана всичко както тряба ,но в последствие се появи проблем .
Телефона стана много бавен започна много да лагва . Някои от приловенията които използвах преди руут-а сега не мога да ги инсталирам или не стартират изписва ми че не се потдаржат от устройството.

Моля дайте някакви предложения за решаването на проблема.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)